MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

JOINBEAUTY Keychain Qeni i punuar me dorë Të lumtur Alaskan Malamute Pug

-49%
Shiko Detajet

Handmake Vintage Lotus Lule Lotus me varëse rrobash Zinxhiri blu dhe të bardhë Qeramikë shtesë Akses artiza...

-8%
Shiko Detajet

Hardware Victorian Antique Hardware dhe Crescent Moon Bruches Ton Silver Silver Wide Micro Pave Clear Moon ...

-25%
Shiko Detajet

Rrathë rrathë prej metali argjendi prej 7.5MM prej çeliku të pandryshkshëm Zinxhirët e rrumbullakëta për bu...

-25%
Shiko Detajet

Ujë të freskët me rrathë të rrumbullakët me perla të bardha për bizhuteri duke bërë gjerdan byzylyk 15 "4mm...

-33%
Shiko Detajet

Stilist flokësh tharëse flokësh gërshërë krehër dekorative keychains floktarët dhuratë keyrings tharëse flo...

-55%
Shiko Detajet

Kryesisht dele të gjelbërta Retro Bull Dele Këpucë Aksesorë Kular

-5%
Shiko Detajet

Deklaratë Gjerdan Gratë varëse Vintage 70cm Long zinxhir argjendi me ngjyra te gjata Maxi varëse dhe gjerda...

-32%
Shiko Detajet

2017 Veshjet e reja të Ardhjes së Vjetër të Zeza të Kristalit të Zinj me Crystal të Zinj për Gratë Pink Bar...

-7%
Shiko Detajet

Mojo me cilësi të lartë Vintage cilësisë së mirë Ndryshimi i humorit Unaza Oval Emocioni Ndryshimi i Unazës...

Shiko Detajet

Monedha Pearl Kulturuar Ujërave të ëmbla Pearl rruaza, frymëzuese, natyrore, të bardha, 10-11 mm, Vrimë: Pë...

-15%
Shiko Detajet

17 ngjyra Gafë natyrale të rrumbullakëta me gurë të graduar Choker, ngjyrë rozë Crystal Opal Onyx Rrota Aba...

-15%
Shiko Detajet

Promovimi i Humbjes së Parave me shumicë Steel Titan me shumicë Ngjyra e artë Anti-alergji oothift i qetë U...

-5%
Shiko Detajet

Garnet e madhe e verdhë Crystal Zirkon 925 Sterling Unaza e Argjendtë Madhësia 6 7 8 9 10 R95

-50%
Shiko Detajet

Byzylyk perlash 100% i ujërave të ëmbla me formë të madhe barok AAA-gjatësi 17-21 mm dhe diametër 11-13 mm

Shiko Detajet

Gros Collier Femme 2018 Multilayer lëkure e zezë lëkure e rrumbullakët Bib Round varëse varëse femrash Vesh...

-40%
Shiko Detajet

burra të stilit të filmave prej çeliku të artë thor unazë me modë guri blu me cilësi të lartë 316l bizhuter...

Shiko Detajet

YFJEWE 2018 byzylyk i ri kristal austriak kristal për gra të veshura me argjend 22 Row Fashion Charm Bijou...

-39%
Shiko Detajet

Effie Queen Effmimi Fabrika Pricemimi Vathë prej çeliku inox Pendientes Bizhuteri 2017 Grumbull i vogël i r...

-45%
Shiko Detajet

Shinning bizhuteri të rrumbullakëta të ujit të rrumbullakët me rradhë të gjatë

-30%
Shiko Detajet

VIVILADY Moda Imitimi i Dyfishtë Pearl Bangles Gratë Ngjyra e artë Bardhë rrumbullake e Zezë Rrathë byzylyk...

-35%
Shiko Detajet

Shitje me pakicë Butoni gjarpri barku unazë zonjë e modës zonjë trupi shpuese kërthizë unazë unazë shufra b...

-20%
Shiko Detajet

Rrathë Dasma & Bangles 2017 New Arrival full star super shndritshme me shkëlqim kristal me rhinestone zinxh...

-8%
Shiko Detajet

Tuliper Leopard Panther Ring Unaza koktej koktej кольцо Kafshëve Zirkon smalt Partia Unisex Burra Femra Fem...

-49%
Shiko Detajet

Zirconia e adhurueshme Zviceriane Kubike Zirconia 925 Sterling Silver Huggie Hoop Vathë për Gra S0229

-59%
Shiko Detajet

Macja e re e modës bukuroshe Sphynx tregon bizhuteri të modës së përkëdhelur të përkëdhelur

-45%
Shiko Detajet

Byzylyk lëkure për burra Trendsmax 3 fillesa Rrathë lëkure me flamuj kombëtar

-30%
Shiko Detajet

AINUOSHI Luksoze 5 karat Oval SONA NSCD Unaza e Angazhimit 925 Unazë Argjendi Sterling për Gratë Premtimi i...

-70%
Shiko Detajet

unaza klasike për gratë retro bizhuteri AAA retro 925 angazhim martesor argjendi martesor unazë martesore b...

-58%
Shiko Detajet

Gratë e Vjetra me Vjetër me Cilësi të Lartë Cilat e kremluar me hijeshi të Crystal Rhinestone Deklarata Etn...

-45%
Shiko Detajet

Byzylyk për burra të rënda Escalus 4in1 2-ton me ngjyrë të artë çelik inox e gjerë Magnet magnetik Rrathë e...

-38%
Shiko Detajet

R&J 2016 Gratë e Modës Purple Crystal Purple 5A Bizhuteri Zirkon 10KT Unaza të Artë të Zeza të mbushura me ...

-93%
Shiko Detajet