50% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

1pc Kujtesa Living DIY Kujtesat lundruese Karakteristikat e qelqit të gjerdanit shpërndarës qelqi Zemra mag...

-49%
Shiko Detajet

Rruaza JHNBY Shirita Natyrore me Rripa Karlias Onyx Ngjyra e përzier Rreth rruaza të lirshme të rrumbullakë...

-60%
Shiko Detajet

Transporti Falas 5-8 mm Natyror 18 Lloji Guri Materiali Falas Gurë çmimi DIY rruaza të lirshme Strand 16 "J...

-99%
Shiko Detajet

Byzylyk Mashkull Davieslee për Burra Biker Biçikletë Lidhje Gunmetal 316L Stilolaps për Menelikë Meshkuj pë...

-40%
Shiko Detajet

Lule luksoze të modës luksoze të modës së grave, llambadare argjendi, llambadare, lëshojnë vathë për martes...

-25%
Shiko Detajet

KALETINE origjinal 925 gjerdan argjendi i gjelbër Turqi Rrethi i rrumbullakët me sy të këqij AAA CZ Për Gra...

-44%
Shiko Detajet

LUOTEEMI Shitja e rrumbullakët romake me zinxhir LUOTEEMI për gra Luksoze 2.75mm Kubik Zircon Inlay Bukuros...

-58%
Shiko Detajet

1.5 karatat AAA zircon bizhuteri unaza fejesë për gra të cilësisë së mirë 925 argjendi i pastër anel krista...

-60%
Shiko Detajet

Byzylyk pranverë Rhinestone Bling Rrathë të mbështjellura, Byzylykë mbështjellës dopio Rrokë mbështjellëse ...

-30%
Shiko Detajet

Dasma e modës Bizhuteri Crystal Rhinestone Rhinestone Vendos Beads Afrikane Kostum Bizhuterie Deklaratë Ari...

-39%
Shiko Detajet

CN-00795 2017 Gjerëse e Re e Mace e Zezë Cute Cat Face Face Pendant Cat Veshmbathje për veshin e qelqit Fot...

-35%
Shiko Detajet

Butterfly Crystal Bee 072 Vintage Veshjet e grave 12mm 18mm Snap Button Snap gjerdan Bohemian Pendant DIY B...

-25%
Shiko Detajet

Unaza e re e dyfishtë e zbrazët e modës 21 kristal unazë e punuar me dorë, e praruar unazë fejesë e burrave...

-25%
Shiko Detajet

Unique kockë e dorës së zezë unike duke mprehtë Ombligo Button Bukuroshja Beleza që mban në këmbë Nombril B...

-46%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë Vathë Shitje të Ngjyrave të Ndihme 2018 Round Shape Dazzling Dazzling Stone Druzy Dot Vat...

-39%
Shiko Detajet

Vathë elegant dhe modë tërheqës të modës për gratë Veshjet me kub të kubit të lartë të cilësisë së lartë pë...

-53%
Shiko Detajet

Gjerdan Zinxhiri Steeleliku Stainless Steel Moda e Grave Dashuria për Jewifte Dhurata Dore Zemra Gishti Das...

-30%
Shiko Detajet

JOUVAL Vendos Chokers Punk Gothic Punk Velvet Tattoo Tace Dantel Tube Ari Trekëndësh Choker Gjerdan Gratë G...

-5%
Shiko Detajet

Shkëndijë e re në qafën e errët gjerdan Lloji argjendi i uritur i varur me gurë varëse me varëse guri zinxh...

-20%
Shiko Detajet

Eudora Harmony Ball Mix Stili Angel Caller Chime Sound Bola Topa Mbulesa gjerdan varëse për Gratë Shtatzëna...

-22%
Shiko Detajet

Byzylyk i zi Titanium i Pastër Escalus Magnetik për Meshkuj Stil Fibër Karboni Germanium Charm Rrathë të Ri

-44%
Shiko Detajet

Linjat e diellit magjik Dielli, rrumbullakët ekzotikë, të rrumbullakëta, të rrumbullakëta, të rrumbullakëta...

-99%
Shiko Detajet

JEXXI Nxehtë Shitje 6 Ngjyra 925 Sterling Argjendë Sterling Set Zinxhir i Shkurtër Ngjyrosje varëse me varë...

-93%
Shiko Detajet

Monogram Personalizuar Vathë Teardrop Metalurgjike 2018 Moda Bohemian Women Women Uji Drop Big Vathë Kendra...

-49%
Shiko Detajet

1Pair Punk Moda Artë Gold Vezë Ngjyrë Vidhore Vidhos Vathë për Gratë dhe Burrat Helix veshësh Piercings Biz...

-32%
Shiko Detajet

Beier Cool Pjesë me krahë për Njeriu Stainless Steel Punk Unazë me cilësi të lartë Kafshë bizhuteri KK BR8-365

Shiko Detajet

Yage 4Colors 1 copë Talisman Norvegji Viking Swing Amulet Keychain varëse antike argjendi antike bronzi ant...

-5%
Shiko Detajet

7Colors Bizhuteri Bead Afrikë Sets Jewelery Gratë Dasma Veshjet e Biznesit kristal dhe Vathë Sets Partia Pr...

-50%
Shiko Detajet

Rrathë dhe Bangles Stainless Steel Lesh lëkure Byzylyk për burra Bizhuteri Punk Mashkull Byzylyk Zi 22cm Ch...

-40%
Shiko Detajet

Me Zinxhirin si Dhuratë! 316L Stainless Steel Stainless 30mm Twist Aromatherapy Locket Aromatherapy Dollap ...

Shiko Detajet

Byzylyk lëkure prej çeliku prej çeliku të pandryshkshëm të modës

-40%
Shiko Detajet

Rrathë bizhuteri me dy zinxhirë kubanë me dy ton dhe gjerdan, të vendosur bizhuteri të modës 55CM 6MM bizhu...

-50%
Shiko Detajet