MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Miwens 2019 Collar Za Necklaces & Pendants Vintage Crystal Maxi Deklarata e Choker Argjendari Collier i Arg...

Shiko Detajet

Pako bizhuteri Hainon Stylish për Angazhim për Gratë Unazat e gjelbërta Zirkoni te Argjendta me Zinxhir, Zg...

Shiko Detajet

SINLEERY Charm White Cubic Cat Cirkic varëse, për varëse femrash, për Rroba

-18%
Shiko Detajet

Vendos bizhuteri Për Gratë Partia e Artë Ngjyra e Dasmës Aksesorët e Nusërave Vathë gjerdan Vathë Vendosëse...

-50%
Shiko Detajet

Rrathë rripa me cilësi të lartë 316L Titanium prej rripi Titanium Bangles Charm Gold Cuff Belt Bangle For W...

Shiko Detajet

Nxehtë Shitje Moda Cute V Shape dhe Zemra Vajza Kristal Gruaja Vëmë Vajza Womeneliku ainlesseliku ainlessel...

-44%
Shiko Detajet

Shitje e nxehtë e bukur dhe e hollë e dyfishtë gozhdë punk unaza

Shiko Detajet

MS17316 Bizhuteri për Shitje të Ngjyrave të Vendosura Të Dizajnit Klasik Bizhuteri Nushe, Ngjyra e Gruas, C...

Shiko Detajet

Unaza Pink Qeramike për Gratë Sipërfaqe të butë Sipërfaqe të Qetë Zirkon Gratë Unazë Steelelik Stainless St...

Shiko Detajet

Byzylyk Rainso Bio Energy me 3 byzylykë Smart Buckles Magnet Elemente të Kujdesit Shëndetësor Rrathë Ari Pë...

-15%
Shiko Detajet

LOVBEAFAS 2018 Deklarata e Modës Maxi, Ngjyrosje të gjata dhe varëse, gjethe jakë prej lëkure prej bronzi

-25%
Shiko Detajet

Vathë prej ari çeliku të pangopur punk Vathë rrathësh me stil të thjeshtë Vathë të modës për bizhuteri për gra

Shiko Detajet

Kingdom Ma Women bizhuteri me pllaka argjendi me cilësi të lartë, vendos bizhuteritë e dasmave Paketa bizhu...

Shiko Detajet

Effie Queen New Trendy Women Vathë Stud Vëmë të lartë të lëmuar 316L Stainless Steel Stil i thjeshtë për Ve...

-40%
Shiko Detajet

Escalus 2018 Magnetike Vintage Magnetike e Pastër E Bukuroshe Bangle For Women Bio byzylyk për burra Rrathë...

Shiko Detajet

Bizhuteri Antik bronzi Argjendë bronzi Argjendë çeliku 30 mm

Shiko Detajet

Biznes me shumicë Gold Dubai Bangles Bang Color Color Etiopi byzylyk byzylyk Gratë Afrikane

Shiko Detajet

2017 bestselling gur natyror me cilësi të lartë Tai Chi Yin Yang Charm varëse për bizhuteri duke bërë 6 cop...

-21%
Shiko Detajet

Pllaka e argjendtë e re e modës e hapur Unaza e gjerë e rregullueshme e zbukuruar shumë shtresa unazë rhine...

-48%
Shiko Detajet

Deklarata Bonsny Wide Acrylic Wide Sexy Marilyn Monroe Modelet e rrathave Bangles Moda Bizhuteri Figurë Mod...

-61%
Shiko Detajet

Hisenlee 2017 300Pcs me cilësi të lartë 300Pcs të përziera akrilike të rrumbullakëta alfabeti të bardhë rru...

-5%
Shiko Detajet

Unaza Mashkullore të Rrumbullakëta 8 mm Classic Tungsten Unaza për Meshkuj Unazat e Dasmës Anillos Anel Mas...

-32%
Shiko Detajet

Rrathë monogram Monogrami prej lëkure më të reja Trendy 2017

-44%
Shiko Detajet

Kinel Markat e Bizhuterive në Turqi vendosin rrathë dhe unaza për gra

-44%
Shiko Detajet

ZAKOL Moda Luksoze e Markës Luksoze Moda AAA Kubike Zirkon Rrathë me shumë shtresa Baguette Doreza për Dore...

-44%
Shiko Detajet

Unazë Lucky Gold Gold Evil Eye Crystal Ring për burra Gratë Dhuratat e Modës EY75

-10%
Shiko Detajet

Zinxhirët e Gojës Bohemian Gypsy, Gjenerat e rripave të argjendit antik Boho Sexy Beach Zinxhirët e trupit ...

-40%
Shiko Detajet

30 shtresa gjerdan perlash me perla Dredhësia

Shiko Detajet

Dyqane zinxhirësh prej çeliku të pandryshkshëm për burra Dhurata për bizhuteri kubike për argjendë të zi pë...

-99%
Shiko Detajet

Zirconia Perfect Kubike e gjelbër 925 Vathë varur argjendi e varur për gratë S0201

-59%
Shiko Detajet

Rrathë Dasma 2017 & Bangles New Arrival full star super shndritshëm me shkëlqim kristal me rhinestone argje...

-40%
Shiko Detajet

925 bizhuteri martesore e argjendtë e martesave Purple Zircon White CZ Bizhuteri vë për Veshjet e grave / v...

-38%
Shiko Detajet