28% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Cilësi të lartë elegant dhe tërheqëse tërheqëse të bardhë dhe të zezë smalt romak Vathë për femra dhe vajza...

-99%
Shiko Detajet

Bizhuteri Pearl ZHBORUINI Vendos Ujërat e ëmbla Natyrore 925 Sterling Argjend Argjendi Bow Pearl Vathë Vath...

-80%
Shiko Detajet

Unaza Megaeguet Romantike të Dasmave Për Liftin e Steeliftit prej çeliku inox me ngjyra të arta dhe unaza p...

-44%
Shiko Detajet

Jezus me gjerdan jastëk perëndimor Jesus Piece, Argjend argjend i çelikut të pandryshkshëm, bizhuteri bizan...

-35%
Shiko Detajet

Byzylyk perlash 100% i ujërave të ëmbla me formë të madhe barok AAA-gjatësi 17-21 mm dhe diametër 11-13 mm

Shiko Detajet

Unazë Lucky Gold Gold Evil Eye Crystal Ring për burra Gratë Dhuratat e Modës EY75

-99%
Shiko Detajet

Me shumicë Dalmation Jaspers Dot Stone rruaza guri natyror natyror për marrjen e bizhuterive Diy byzylyk gj...

-35%
Shiko Detajet

Rrathë të reja Arrivel të Emmaya 2017 për Zonja Gratë që shkëlqejnë Sheshi 6 mm Sheshi AAA Bizhuteri Dore

-31%
Shiko Detajet

Stoli në modë KALEN Stainless Steel Stainless Design Dizajn Unik për Gratë Bandat e Unazave, Rineta të Reja...

-30%
Shiko Detajet

Neoglory Blue Crystal Rhinestone Zemra Dashuria Dangle Drop Vathë Për Gratë Vajza Miq 2018 Fabrikë të Ri Bi...

-10%
Shiko Detajet

NES-001 Vathë Van Gogh Pikturë Vathë The Starly Night Ear Studs Van Gogh Sunflowers Round Jewell Glass Roun...

-99%
Shiko Detajet

LUOTEEMI 2016 Deklaratë vathësh për formën e re të gjetheve elegante të gjetheve të vogla TZ CZ Ngjyra e Ba...

-20%
Shiko Detajet

Wollet Bizhuteri Energji Shëndetësore Pastër Titanium Hematite Germanium Infra të kuqe magnetike 3 në 1 Ele...

-5%
Shiko Detajet

BlingZircons Vathë prej kristali luksoze të purpurta të stilit evropian amerikan Dardhë prerë gratë e gjata...

-44%
Shiko Detajet

Dita e Shën Valentinit Ditëlindja Dhurata e Shën Valentinit Dita e Shën Valentinit Dita e Shën Valentinit D...

Shiko Detajet

Pera Noble Design CZ Bizhuteri e markës CZ Big Ujërave të ëmbla të Simuluara Pearl Long Dasma e dasmave për...

-50%
Shiko Detajet

KISS ME 2 Ngjyrat Vathë prej lëkure të kuqe të zezë Veshjet e markës së re bakri Alloy Aksesorë për Gratë p...

-20%
Shiko Detajet

Vathë çeliku të pandryshkshëm punk për burra vathë të rrumbullakët me një palë dyshe me rrathë të palëvizshëm

-5%
Shiko Detajet

Charms Samoyed zinxhirët kryesorë për gratë burra vajza argjendi ngjyra aliazh metalike kafshë qen varëse ç...

-40%
Shiko Detajet

Bizhuteri të modës Cincin Wanita unaza e partisë së fejesës për gratë bio bizxe vajza femme me bizhuteri CC157

-45%
Shiko Detajet

17KM Unaza Vintage Geometrike Guri Rrugash Vendosur Për Gruaja Bohemian Antik Argjend Ngjyra e Thurjve Mbur...

-25%
Shiko Detajet

Rruaza me shumicë me gurë natyralë për bizhuteri Marrja e tekstit të bardhë të zi Agat Chalcedon Beads Diy ...

-35%
Shiko Detajet

Milesi - Markë 3D Kiss Pig Zinxhir kyç Keychain Unaza kryesore për Gra me varëse për suvenire risi Loveiftë...

-20%
Shiko Detajet

Micro Pave Rhinestone HIP Hop Iced Out Bling Lion Head Mens Ring IP ari i mbushur Titanium Unaza çeliku ino...

-19%
Shiko Detajet

Vathë për Gratë Effie Queen 0.75ct CZ Zircon Crystal Stud me bizhuteri të rrumbullakëta me Vajza të Qarta t...

-40%
Shiko Detajet

speciale promovuese fabrike AN451 bizhuteri argjendi me cilësi të lartë të praruar të modës gra të modës ho...

-14%
Shiko Detajet

Bizhuteri e re 18 mm Snap Button Metal Button Snap byzylyk Lule Lule të gdhendura Byzylyk Magnetik Snap Byz...

-10%
Shiko Detajet

Vathë dhe FALAS Vathë Suede Dangle Brown Vintage për Gratë Bead druri varëse varëse vathë Vathë bizhuteri t...

-20%
Shiko Detajet

BRAVKIS Fashioh Tenis byzylyk Crystal Bracelet Zircon Beads byzylyk Rrathë zinxhirësh Rrathë Rrathë Strand ...

-38%
Shiko Detajet

vendosje origjinale klasike pave vendosjen 925 Sterling Silver Women Women Dasma e Angazhimit Për dhuratat ...

-25%
Shiko Detajet

Rruaza natyrale të rruazave të gurit të diplomuar në bizhuteri të çokollatës, bizhuteri bead Madhësi 9x12 m...

-15%
Shiko Detajet

Litar i kuq Weaving Weight Fortune Lucky Byzylyk bizhuteri Fine Titanium Steel Rozë Ngjyra e artë Dhurata e...

-28%
Shiko Detajet