15% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

AAACGYC D098 DIY rrathë byzylyk të ri të thjeshtë të punuar me dorë, farë rripi të punuar me dorë

-15%
Shiko Detajet

DreamCarnival1989 Gratë Partia e Dasmës Bizhuteri Rhodium Gold Color Big Square Zircon Solitaire Rings YR72...

-28%
Shiko Detajet

Charms MRHUANG Round Lady 10pcs / lot 16mm Metal Metalurgjitë e smaltit Metal Fit DIY DIY bizhuteri për biz...

-20%
Shiko Detajet

DreamCarnival 1989 Vathë me Lule Lotus Hollow Created Pearl CZ Ngjyra e Zezë e Artë e Zezë Hip Hop Pendient...

-26%
Shiko Detajet

10 copë / shumë Shuyani Mix Colors 30mm Qelqe magnetike e rrumbullakët Qëndrimi luksoz me Rhinestones (zinx...

-34%
Shiko Detajet

PPG & PGG Partia Luksoze Partia Luksoze, Gjerdan Lule Rhinestone Për Gratë Moda Crystal Charm Charm Deklara...

-35%
Shiko Detajet

Butonat me mansheta me stil francez me mansheta Starra Lidhje me burra për bizhuteri Unike dhëndrrash me pr...

-45%
Shiko Detajet

Beads Freeform Shape Garnet Beads Natyrore prej guri të rrumbullakëta për rrobat e bëra me bizhuteri duke b...

-32%
Shiko Detajet

Bizhuteri Virte Fluturave Vintage Vetë Jelek Retro Kafshëve dhe Vathë

-42%
Shiko Detajet

PN990 Etnike Tibet Yak Bone Gdhendur Mantra Man Amulet punuar me dorë Nepal Om Mani Padme Hum Rregullo gjer...

Shiko Detajet

byzylyk akrilik i punuar me dorë të kuqe sy të keqe rrathë byzylyk hamsa hamsa për grua

-15%
Shiko Detajet

BRW 2020 Pëlhura lulesh Afrikane Lule vathë të tepërta Vathë të punuar me dorë Vathë Afrikane të Ankarasë B...

-10%
Shiko Detajet

Rrathë sharm gjermani gjeli Shepherd për burra gra vajza vajza litari zinxhir litar ngjyre argjendi varëse ...

-50%
Shiko Detajet

CWWZircons Gratë e Modës Dashuria Dhuratë Blu e errët Kubike Zirconia varëse varëse dhe vathë Sterling Silv...

-50%
Shiko Detajet

Mace e Re Tibet argjendi i varur me varëse hëne Mjelëse Choker Charm Charm Fabrika e Lëkurës Lëkurë e Zezë ...

-12%
Shiko Detajet

Gem-brenda rruaza guri të rrumbullakëta prej 4-15 mm, rrathë me ngjyrë blu të lyera me ngjyra Blu për bizhu...

-46%
Shiko Detajet

Moda Gjerëse Zemre me Dore të Zemërta të Loveiftit të Steeliftit Stili i Steeliftit Stainless Steel, Gjerës...

-30%
Shiko Detajet

Zjarri 925 bizhuteri argjendi Imitim i bardhë Pearl bizhuteri Kubike Zirkonia Set Dhuratë për Vathë për Fem...

-41%
Shiko Detajet

Dizajn i ri i kthyeshëm (Një anë është e bardhë, njëra anë është e zezë) Rrathë dashurie femra & Bangles Gr...

-31%
Shiko Detajet

Shërimi i burrave të byzylykut magnetik / Grave 316L Stainless Steel 3 Elemente të Kujdesit Shëndetësor (ma...

-99%
Shiko Detajet

bizhuteri choucong bizhuteri për 925 Argjendë dhe ar i artë

-30%
Shiko Detajet

Bizhuteri HIBRIDE Vathë me perla natyrale Pricemimi i lirë me shumicë Vathë me shumicë për Gratë Dhurata pë...

-10%
Shiko Detajet

E pa çmuar Olivine Peridot 6 * 12mm gjysëm e çmuar e argjendtë e ftohtë për gra për femra T6521

Shiko Detajet

AINOUSHI 1 Carat Unazë Luksoze e Verdhë me Ngjyra të Verdha 925 Sterling Silver Rond Cut Solitaire Band Bri...

-30%
Shiko Detajet

BAMOER 925 Vathë Studi Elegance të Kulturuar me Argjend të Kulturuar me Ujë të Bardhë të ëmbël të Kulturuar...

-45%
Shiko Detajet

XUANHUA Moda Xhevahire Stainless Steel Vendos për Gratë Zirconia Zirconia Zemra Zemra dhe Veshmbathje Set B...

-40%
Shiko Detajet

Cilësi më të lartë Qelqe qelqi AB Crystal Glass Beads Candy Color Transparente Spacer Beads 6MM 100PCS Për ...

-23%
Shiko Detajet

Deklaratë FishSheep Bizhuteri Big Akrilik Chunky Chunky Chick Necklace Rrëshirë e cilësisë së mirë Rrumbull...

-9%
Shiko Detajet

MGUB20-40 Zgjedhja e 2 ngjyrave Vathë prej çeliku të pandryshkshëm vathë të thjeshtë dhe elegant, bizhuteri...

-17%
Shiko Detajet

2pcs / lot Interval Stopper Charm Safety Beads Fit Charms European byzylyk origjinal 925 argjendi i pastër ...

-15%
Shiko Detajet

UMODE Fashion Charm CZ Tenis Rrathë Tenisesh për Gra Burra Bizhuteri Colorful Zirkon Box byzylykë Zinxhirë ...

-41%
Shiko Detajet

2018 Dizajni i Ri Long Necklac 8MM Tiger Stone Bead Gur i Zi Hematit Trekëndësh Trekëndësh Pallalluj Ngjyro...

-30%
Shiko Detajet