15% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3

PRODUKTE TË NGJASHME

Promovime Unazë Lule nxitoni Unazë Modelet gjeometrike me ngjyrë të artë Unazë 1.3CM Unaza të Mëdha për Fem...

-28%
Shiko Detajet

Uuli dhe foshnja Purple Olives Enamel Brookhes Gratë Burra Alloy Bëmë Banjë Partia Brook Vajza Veshjet për ...

-99%
Shiko Detajet

Unazat e Modës për Gratë Për Gratë Elegante Origjinale me Lule Daisy Elementante Dasma e Qarte Dasma elik i...

Shiko Detajet

Moda 2019 vajzat e bukura të llojit të ri 5 shtresa gjerdan perlash dhe bizhuteri me ngjyra ari gjatësi 50 ...

Shiko Detajet

Kryqëzues Jezusi Gratë e Krishtera Jezusi Rrathë horizontale në anën e sipërme për rrathë prej ari argjendi...

-37%
Shiko Detajet

Effie Queen Zonja Dizajn tërheqës Zonja Crystal CZ Angazhimi për Gratë Bizhuteri Zirkoni

-35%
Shiko Detajet

Moda Rozë të Bardhë dhe të bardha Opalesh me rrathë të rrumbullakët Për gratë Vajra me kristal Apple Design...

-5%
Shiko Detajet

Unaza e gjerë VANAXIN Big CZ e Zezë Bling Bling Bling Blind Blindë me cilësi të lartë

-25%
Shiko Detajet

SANTUZZA Vathë të Argjendë Për Gratë 925 Sterling Silver Silver Vathë Butterfly, Argjend 925 Kub Zirconia B...

-48%
Shiko Detajet

Vathë të vërtetë origjinale me cilësi të lartë 6-8 mm 100% të vërtetë natyrale, për gratë

-30%
Shiko Detajet

Dekoratë Luksoze Rhinestone Choker Crystal Maxi Deklarata 2017 Dasma Multilayer Dasma Chokers Necklace Akse...

-16%
Shiko Detajet

Mbrojtja e përhershme e ngjyrave Më e famshme e çelikut të ri të dy unazave me gishta Burra çeliku inox Pun...

-15%
Shiko Detajet

gra bizhuteri Stainless Steel Toggle Rrathë rrathë rrathë Ngjyra argjendi Toni byzylyk i personalizuar bazë...

-35%
Shiko Detajet

Unazat e Dasma për Gratë e Re Shitja e Re 925 Sterling Argjendi Super Shiny me shkëlqim Zjarri Zambonia Una...

-35%
Shiko Detajet

CWWZircons Brand Micro Inlay i mrekullueshëm i plotë CZ me gurë Rreth rrotullave të errëta të kristalit blu...

-20%
Shiko Detajet

LYCOON grua e modës me lule shumëngjyrësh prej rrëshire, unazë rrëshirë 316L prej çeliku të pandryshkshëm U...

Shiko Detajet

Çmimi me shumicë! 10 copë 8 * 100mm + 18X550mm Kopja me ngjyra të përziera Lëkurë kafshësh të përkëdhelur Q...

Shiko Detajet

Micro Pave Zircon Unaza të hapura rregullueshme për gratë

-36%
Shiko Detajet

1pc Petë Lotus të Pastër Opal Bukuroshë Butoni Unazë Butale Opal Navel Piercing Ombligo Trupi Bizhuteri Lul...

-61%
Shiko Detajet

Shitje e nxehtë e hollë e zjarrtë Opal 925 zjarr i shkëlqyeshëm Silver me madhësi të madhe bizhuteri Madhës...

Shiko Detajet

Vathë prej çeliku të pandryshkshëm 316L vathë të dyfishtë të rrumbullakët me rrufe në qiell për burra gra P...

Shiko Detajet

Veshmbathje bizhuteri të rrumbullakëta prej argjendi të modës së re të modës

-25%
Shiko Detajet

Jovivi 14Ga (1.6 mm) Percing Labret Bar Lip Lip Unaza Stainless Steel Shkëputje Gjymtyrash të Leverduara në...

-3%
Shiko Detajet

3 PCS / Set Zircon 316L Unaza çeliku të pandryshkshme për gra Rastet e gishtave të angazhimit me ngjyra të ...

-99%
Shiko Detajet

Bleni shirita të rinj të modës dhe barretë të flokëve me shumicë me shumicë Akrilik nusër kristal austriak ...

Shiko Detajet

R&X 2016 çelik inox pikoj modë ngjyre të nxehtë smalti në Evropë dhe Amerikë zinxhir kombëtar. Karrige unaz...

Shiko Detajet

TIGRADE 6mm E zezë për burra të lartë të lëmuar tungsten karabit të martesave të Angazhimit të Unazës së Gi...

-62%
Shiko Detajet

Fit byzylyk origjinal Pandora Charm Origjinale Autentike 925 Sterling Silver Love Bead Charm DIY Bizhuteri ...

-44%
Shiko Detajet

UMODE Spider Shaped Vathë në formë Rroba Prerje të rrumbullakëta me ngjyrë të artë AAA CZ Vathë të gjata pë...

-41%
Shiko Detajet

Transporti falas Clipa lidhëse me mansheta Set Superheroes harton burra prej materiali bakri kapëse lidhëse...

-5%
Shiko Detajet

ORSA JEWELS origjinal 925 gjerdan varëse me zemër të dyfishtë argjendi me 0,3 kt kristal Rodium të gjerdana...

-45%
Shiko Detajet

Ngjyra më e lartë e argjendtë me ngjyra të gjera të cilësisë së mirë argjendi, me zinxhir të gjatë zinxhirë...

-53%
Shiko Detajet