38% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

2019 vathë perla të grave / vajzave modë të reja dhe kristal rozë me ngjyrë të artë me perla të bardha të b...

Shiko Detajet

Një burrë unazë ushtari çeliku me një shqiponjë të dyfishtë, bizhuteri të modës për burra, një pallto të ar...

-23%
Shiko Detajet

BAFFIN Kristal të thjeshtë të rrumbullakëta nga SWAROVSKI Elementet Choker gjerdan me litar me shinat Bib

-50%
Shiko Detajet

Bizhuteri për grua të modës lëshuar rishtazi CZ Pave Simuluar Pearl Pearl Cute Vajzat e Vajzave Vajza Unike...

-21%
Shiko Detajet

8-25 mm Priza dhe tunele Vathë me madhësi të mëdha Vathë tuneli veshi Zgjerues prej druri Meshkujt e veshëv...

-20%
Shiko Detajet

1 copë argjendi antik Lagenlook Argjendë e madhe me varëse zemre, varëse prej lëkure Suede, me gjatësi lëku...

-13%
Shiko Detajet

Lëkure artilady pu çokal opal gjerdan modës boho choker për gratë dhuratë për ahengje partie

-49%
Shiko Detajet

Ardhja e re 2017 shitet më së miri shkëlqimi yll me shkëlqim CZ zircon 925 zonjat e argjendit të pastër`` s...

-55%
Shiko Detajet

2016 2pcs palë priza rozë veshi shpuese tuneli tuneli çeliku inox kristal trupi bizhuteri blicë veshi giga ...

-10%
Shiko Detajet

Relojes Mujer Shitje me pakicë dhe shumicë Zonja Byzylyk lëkure Double Heart Zonja Vëzhgoni Bizhuteri të Modës

Shiko Detajet

Bizhuteri me shumicë 925 shtresa argjendi të dyfishtë me jakë kolon prej bronzi Zinxhiri CZ me gjerdan varë...

-53%
Shiko Detajet

Bizhuteritë e Dasmave Elegante të UNY vendos komplet bizhuterish antike luksoze Moda për bizhuteritë e grav...

-50%
Shiko Detajet

Tassels pambuku në formën e tifozëve Bohemia Vathë për Gra bizhuteri Etnike Vathë të Vogël të varur, Vathë ...

-40%
Shiko Detajet

më shumë rrathë prej lëkure verore 5 rrathë sharmi për gratë, rrathë Bohemian & Bangles bizhuteri me shumic...

-38%
Shiko Detajet

Ngjyra e Ngjyrave Lule të Ngjyra të Ngjyra Dizajn Luksoz

-25%
Shiko Detajet

4 Madhësi (9cm ~ 18cm) OL me stil OL me zinxhirë të gjatë, Drop Dangle vathë, Veshmbathje për markë të modës

-10%
Shiko Detajet

Unaza Weddingifti Steelifti prej çeliku inox Kalen Unaza Shell & Zirkon Premtimi Luksoz për Premtime Angazh...

-35%
Shiko Detajet

Fabrikë çeliku inox Rainso Forma e letrës formë të energjisë elektrike, byzylyk shëndetësor 4 në 1 byzylyk ...

-50%
Shiko Detajet

Bizhuteri Moda Numrat Romakë Vathë Stud Vathë prej ari prej çeliku të pandryshkshëm Vathë për dashnorët për...

-19%
Shiko Detajet

Vathë për kapëse për burra për gra Rinj të padukshëm Veshët për buzët e hundës Clip pa pincë unisex u rrit ...

-20%
Shiko Detajet

Mustaqe septum bizhuteri me majë të hundës Ring16g çeliku kirurgjikale Septum Clicker Bizhuteri Septo Ring ...

-24%
Shiko Detajet

Hot Cross Clear Cubic Pink Pink Purple Purpurt, Me ngjyrë të artë, Button Navel Bizhuteri Trupi Piercing Na...

Shiko Detajet

Miasol 3MM Snake Charm Charm Braspelets of the Girl Girl Argjendur me rrathë dhe Bangles i përshtaten Rruaz...

-20%
Shiko Detajet

Milesi për meshkuj të varur Hung Metal Key Key Keys zinxhir rrip rripa Mbajtëse Mbajtëse xhingla shirita çe...

-5%
Shiko Detajet

Vathë Kreativë Deklaratë me Shumicë për Argjendë Ngjyrë Ari për Gratë Dhurata për Krishtlindje Rroba prej a...

-52%
Shiko Detajet

FYSARA Rrathë rrobash të rregullta dore të zezë për gratë

-25%
Shiko Detajet

Rrathë të rrumbullakët me ngjyra të arta Emmaya për gratë zonja që shkëlqejnë katrorin 4 mm AAA, bizhuteri ...

-31%
Shiko Detajet

Aksesorë për Flokët e Dasmës për Nushe Flokë Ari Flokë flokësh Tiara Crown Red Rose Flower Pearls Pije e Fl...

-20%
Shiko Detajet

GOKADIMA 2017 Zinxhir Mens New Zinxhir Partia e Modës Dhuratë Stainless Steel Stainless 60cm 7mm, WN031

-25%
Shiko Detajet

Arratisjesh Aromatrapesh prej bronzi antike bronzi

-50%
Shiko Detajet

Vathë të gjatë kristalësh për gra Llambadare blu të purpurta me ngjyra jeshile Nusja martesore Dorp vathë o...

-23%
Shiko Detajet

Jisensp Tiny zemër e zemrës për gra Gratë me zinxhirë të shkurtër formën e zemrës varëse, varëse gjerdan Dh...

-30%
Shiko Detajet