MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Unaza të Veshme Thjesht Vintage 4mm Për Gratë Tungsten Karbide Tungsten Rings E Bandat e Dasmave Unaza Anga...

-28%
Shiko Detajet

Pemë gjerdan jeta për gratë varëse të rrumbullakëta të mëdha me zemër CZ aksesorë bizhuteri me zinxhirë gje...

-27%
Shiko Detajet

Vathë të lidhura me tela INKDEW Vathë me Rrathë të Vogël, me Vathë të Vogël, për Vajza për Gra

-30%
Shiko Detajet

Shirit me kokë barok Kurorë më e gjerë se lulja e kuqe e erës me ngjyrë të kuqe me gurë të kuqe, Tiara Akse...

-36%
Shiko Detajet

Timlee X227 Cat Cartoon Cute Cute Enamel Brooch Crown Metal Brooch Pins Dhuratë me shumicë

-40%
Shiko Detajet

mukiking New Fashion Vintage Silver Vintage Silver Rhinestone Cross për Burra Shalle Brooch Pin Bulk Crysta...

Shiko Detajet

Gishti mashkull Eulonvan i cilësisë së mirë 925 unaza argjendi për burra Bizhuteri dhe aksesorë me rrëshirë...

-25%
Shiko Detajet

Byzylyk lëkure byzylyk xhami magnetik byzylyk lundrues i hijeshisë luksoze, byzylyk dollap grafit për burra

Shiko Detajet

Unaza Dasma e Modës Zirconia e Kubit të Bardhë për Gratë White Opal 925 Madhësia e Argjendtë 5.5 6 7 8 9 10...

-16%
Shiko Detajet

Risi Strike Strike AK47 Guns Keychain For Men CS GO Sniper M4A1 Ring Keychain Ring Chaveiro Souvenirs Jewel...

-38%
Shiko Detajet

Magic Ikery Memorie me fotosesion dollapin lundrues Rrobat e gjelbërta Rose Gold Color Heart Zinxhirët e mo...

Shiko Detajet

LUOTEEMI 2015 Brincos Luxury Europe Design Dizajn shumëngjyrësh CZ Vathë Elegante të gjata Gratë Dasma Dang...

-46%
Shiko Detajet

Madrry Green Rhinestone Flower Flower Buton Piercing Belly Ring Barbell Piercing Ring Trupi bizhuteri Stili...

-40%
Shiko Detajet

2020 Moda Siberian Stainless Steel Necklaces Husky Qeni Argjend Ngjyra Zinxhiri Ngjyrosje Zinxhiri Choker G...

-25%
Shiko Detajet

Set bizhuteri Etiopi, Ngjyrat e varëse me ngjyra të arta / vathë / unazë / Eritrea nga Bangle Eritrea Afrik...

-6%
Shiko Detajet

Tigrada Women 925 Sterling Ring Silver Zirconia Cubic Për Gratë e Angazhimit Dasma Vajzat Vajza Unaza Anill...

-30%
Shiko Detajet

Dhurata Kryesore Dhurate Akrilike Top Rendesh varëse vathësh te thjeshta Vathë Rrethi i Madh Rrethi i Madh ...

-15%
Shiko Detajet

CSJA 2016 SHITJE Hot 7 Chakras Stones Gjerdan Shëndetësor Amulet Shërimi 7 Simbolet 3D Chakra Simbolet Kara...

-31%
Shiko Detajet

Vathë të rinj Stud Moda Dashuri Lucky Tërfil me Lule Kristali Lule Veshmbathje për Veshje femërore oorbelle...

-50%
Shiko Detajet

Byzylyk perlash 100% i ujërave të ëmbla me formë të madhe barok AAA-gjatësi 17-21 mm dhe diametër 11-13 mm

Shiko Detajet

Lapis natyral Lapis Lazuli Gurë Kristali blu të gjata, varëse varëse varëse, Hexagon Healing Chakra Reiki D...

-1%
Shiko Detajet

Ngjyra e Vjetër Ngjyre Arte / Argjendë Flokë Mëllyshi Shalle Butë Hollow Flower Lule Rhinestone Bizhuteri M...

-33%
Shiko Detajet

12pcs Imitim Pearl Brookhes Pinch Për Gra Shamitë e hollë Uji Bizhuteri e llojit Drop Stainless Steel Women...

Shiko Detajet

Vinterly Mens Healing Energjia e bakrit magnetik byzylyk dhe rregullues të butës për pranga, dhe për lehtës...

-50%
Shiko Detajet

Gjerdan i shkurtër me gjerdan çokollate me qepje ëndërruesi për vizatim me varëse pendë aliazh Dhurata me e...

Shiko Detajet

Grace Jun (TM) New Fashion AAA Cubic Zirconia Waterprop Clip on Vathings Pa Piercing for Women Party Charm ...

-21%
Shiko Detajet

2018 Shitje e Ngjyrave të Vjetër Veshmbathje me Veshje Veshmbathje me Veshje Gjerëse Gra Femërore Pema e Je...

-31%
Shiko Detajet

Qiellor Sky Blue Kubik Zirconia White CZ 925 Sterling Unazë Argjendi për Femra Madhësi 5/6/7/8/9/10/11/12 S...

-59%
Shiko Detajet

Moonmory Girl Girl Boy byzylyk Foshnja Figura e formuar S925 Sterling Argjend i Argjendtë Shengl me Zirkon ...

-61%
Shiko Detajet

Aksesorë të Vjetër për Flokët Antikalë me pllaka bronzi të lëmuar U formë e flokëve Stick Pin Gratë Rhinest...

-11%
Shiko Detajet

Byzylyk origjinal i argjendit 925 kristal katër gjethe, me rrathë prej xhami të pastër prej xhami Murano, b...

-10%
Shiko Detajet

CINDY XIANG Opal Flutur Flutur për Gratë Broshura Rhinestone Moda Bijuteri Dasma Bizhuteri 3 Ngjyrat e disp...

-55%
Shiko Detajet