MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

EdgLifU Burra Unazë të zezë Vintage Punk Vathë Skeleti Unaza çeliku të pandryshkshëm Unazë Kafshi Unazë Gis...

Shiko Detajet

Letër çeliku e pandryshkshme Letër çeliku e pandryshkshme A B C D E F G H I J K K L M N O P Q R S T U V Y X...

Shiko Detajet

Dhurata Szelam !!! Rrathë bizhuteri për kristal dhe qelqe DIY

Shiko Detajet

PPG & PGG 2019 Stoli i ri i bizhuterive të modës Gratë Luksoze Bijoux Z Deklaratë kristal e Deklaratave Cho...

Shiko Detajet

2016 priza të reja të veshit të varur me helikë, që shpojnë bizhuteri të trupit për matëset e tuneleve të v...

-10%
Shiko Detajet

Dekoratë Luksoze Rhinestone Choker Crystal Maxi Deklarata 2017 Dasma Multilayer Dasma Chokers Necklace Akse...

Shiko Detajet

Personalizuar CZ gjerdan Deklaratë kyçe për gratë Për bizhuteri të modës Zinxhir ari Ngjyra e artë Zinxhir ...

Shiko Detajet

2018 Angazhimi MODIAN AAAAA Cubic Zirkon Rings Fashion Real Real 925 stil argjendi i pastër martesor, marte...

Shiko Detajet

Vathë me rreth të përparmë dhe të pasëm me rreth zirkoni mikro pave për vathë delikate për bizhuteri për gratë

-15%
Shiko Detajet

Cute Princess Crystal Rhinestone Partia Princesha Tiara Crown Hair Clip Head Band

Shiko Detajet

2 copë Argjendë antik argjend argjendë formë zemre të gdhendura Charms zemër të mëdha Materiale bizhuterish...

Shiko Detajet

LUOTEEMI Bizhuteri me shumicë popullore të bardha me ngjyrë ari të artë romantike elegante Zonjë gjeometrik...

Shiko Detajet

Memory Hollow Photo Antique Vintage Parfume për Mens Lekë Aromaterapie Gjerëse Nafte esenciale e difuzionit...

Shiko Detajet

1Pc Hot Fashion Fake Septum Unaza Piercing Non Piercing Ring Nose Ring Faux Septum Clicker Clip Vesh me çel...

Shiko Detajet

Zemra e Brishtë e Modës së Re 3 copë / vendosur Bishtat më të mirë dhe miqtë më të mirë Gjithmonë gjerdan B...

Shiko Detajet

Kutia e lidhjes së këmishave të modës KFLK për dhuratë për mens Butonat e manshetave të markës Lidhje lidhë...

Shiko Detajet

Bukuri rrathë prej bronzi Tibetizëm Vintage

Shiko Detajet

KALETINE Origjinale Argjendë 925 Sterling Silver For Women Blue CZ Byzylyk Ari Eye Evil Turkish Jewel Gold ...

Shiko Detajet

Dy vathë argjendi me filiz argjendi dy ton, për gratë 2018, Deklaratë të modës së nxehtë, vathë, palë vathë...

Shiko Detajet

Necklaces me gurë natyralë të përafërt me shitje

Shiko Detajet

BODY PUNK Button Round Belly Jewelry Body Navel Piercing 1 PC Purple Flower Flower Balta Soft Navel Rings H...

Shiko Detajet

JUJIA Bohemian Bizhuteri Etnike Fringe Vathë Moda Gratë Modeli Statusi Tassel Dangle Drops Vathë brincos

Shiko Detajet

Deklaratë FishSheep Bizhuteri Big Akrilik Chunky Chunky Chick Necklace Rrëshirë e cilësisë së mirë Rrumbull...

Shiko Detajet

Set bizhuteri me ngjyra ari 316L çelik inox te zi dhe te qarte Crystal Cross Vath gjerdan vathë

Shiko Detajet

Luksoze Luksoze Argjendë Luksoze e Vogël, Zirconia e Vogël, Madhësi Stainless Steel 3mm / 4mm / 5mm Vathë P...

Shiko Detajet

YFJEWE Zinxhir i Thik Zinxhirit Veshja e Zezë Rhinestones e Zezë Rryestones Crystal Beads Choker Luksoze De...

Shiko Detajet

Vajza e re e argjendur me bizhuteri dhuratat e preferuara për Krishtlindje krijuese bukuroshe muzikore me g...

Shiko Detajet

Bizhuteri për Flokët Nusja e Dekorimit të Flokëve Grumbullohet për Grumbulet e Grave Moda Indian Boho Beade...

Shiko Detajet

Rrathë tërheqëse të zemrës LongWay Bangles byzylyk të Bardhë natyralë për gra Dhurata për bizhuteri Boho Pu...

Shiko Detajet

Bizhuteri Bangrui 50cm & 7mm 2017 Bizhuteri e Zinxhirit te Ri Zinxhiri Zinxhir i Artë i Ri

Shiko Detajet

Transporti falas i nxehtë shet modës 30% për qind të argjendit të praruar dhe me shkëlqim gishti me zinxhir...

Shiko Detajet

Qilmily 7Chakra Beads rrathë byzylyk për gra Burrë bukuroshe Zemra bukuroshe Shërimi i ylberit Reiki Lutja ...

Shiko Detajet