19% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Moonmory 925 Sterling Silver Silver Sprouting Pemë e vogël e hapur për gra Pemë me madhësi të rregullueshme...

-47%
Shiko Detajet

INKDEW Vathë sferike me rënie sferike Vathë të mëdhenj Studë rruaza të bëra me dorë kristal të punuar me do...

-25%
Shiko Detajet

Vathë Bohemia Women Brincos 2018 Vathë të gjata me pika të rralla për gratë Bizhuteri të Modës Etnike Bisut...

Shiko Detajet

Zonja Rastesishme Escalus Zonja Argjendi 3-Qarqe Gratë Unazë Magnetike të Rezizueshme për Femrat Magjike të...

-25%
Shiko Detajet

Tigrada Women 925 Sterling Ring Silver Zirconia Cubic Për Gratë e Angazhimit Dasma Vajzat Vajza Unaza Anill...

-30%
Shiko Detajet

Byzylyk sharmi për gra Bizhuteri të modës Ari Zinxhir Bravaleta me Rrathë Multilayer & Bangles for Women Pu...

-45%
Shiko Detajet

Vathë shumëngjyrësh prej kristali me kristale për Gratë Nusja me Long Pallua Dangle Drop Earing 2019 Fashio...

Shiko Detajet

Rivendosja gjeometrike e mënyrave të lashta mbivendosin superpozimin e guaskës natyrale dhe vathëve prej gu...

-20%
Shiko Detajet

YUN RUO Bizhuteri Stainless Steel Stainless Rose Rose Gold Succinct Vathë Stud Stud për Grua Burrë Polonish...

-44%
Shiko Detajet

2018 Vathë të rinj të Koresë së Re Aros të thjeshtë për veshje për femra Vathë të rrathëve rrethorë të mëdh...

-10%
Shiko Detajet

Llambadar Neoglory Austri Crystal Crystal Lehta e verdhë Ngjyra e gjelbër e Zezë e Vogël për Dangle Vajza P...

-5%
Shiko Detajet

LWONG Sexy Long Long Rhinestone Choker Jewel Colour Jewel, Chokers Rolestones Crystal Chokers Glo

-20%
Shiko Detajet

Ton i artë Jesus Brooch Pin me një kurorë në krye

Shiko Detajet

Giemi Brand New Fashion Charm Round Rrobat Austri Austri Crystal Hoop 925 Sterling Silver Sternling Shiny R...

-95%
Shiko Detajet

LET T BE B BEN Wholesale Vathë me shumicë Ari dhe Argjendi dhe Rozë Vathë prej ari femrash Hollow Out Clove...

-49%
Shiko Detajet

2016 bizhuteri kristal Ndryshimi i modës së modës së ngjyrave të temperaturës Emocioni i temperaturës Ndjen...

-99%
Shiko Detajet

925 bizhuteri argjendi i pastër argjendë kubike e zezë Zirconia e bardhë CZ vë bizhuteri për femra / varëse...

-38%
Shiko Detajet

Unaza Mashkullsh Unaza çeliku prej çeliku të pandryshkshëm me gur të zi për burra Bandë dasme Ngjyrë ari Ng...

-40%
Shiko Detajet

SEVENSTONE Ngjyra Guri natyror Keyring Argjendë Moda Verore Bizhuteri Crystal Kuarc

Shiko Detajet

SLBRIDAL Crystal Rhinestones Gold Rose

-20%
Shiko Detajet

2017 bizhuteri e modës unisex për burra Gratë me zinxhir rrumbullakët prej ari

-50%
Shiko Detajet

Shine byzylyk kristali me shumë shtresa mbështjellëse Rhinestone Bling byzylyk rripi strass

-20%
Shiko Detajet

Somen 8 mm Zemra e Karbideve Tungsten E Zezë High High Matte Polish Polish Finish Angazhimi i Dasmës Banda ...

-38%
Shiko Detajet

Dita e Shën Valentinit për Zonjën e Zonjës Ngjyra e artë Dizajn i kristalit austriak femër Gjerëse zemre va...

Shiko Detajet

Rrathë Handikade CHICVIE Evropianë dhe Amerikanë me byzylykë dhe Bangles Gold Crystal Byzylyk Për Gra byzyl...

Shiko Detajet

Burra Gratë Gra me ngjyra të arta fetare katolike fetare, Virgin Mary Rosary, rruaza lutjesh 6 mm

-20%
Shiko Detajet

Vathë me shumicë bizhuteri me bizhuteri, Aksesorë për bizhuteri Dasma, Vathë për gratë e luleve të endura n...

-50%
Shiko Detajet

Unazë Rinestone Neoglory Rinest Button Rings For Women Body Piercing Tragus Nombril Ombligo Navel Bizhuteri...

-5%
Shiko Detajet

Aksesorë bizhuteri Etnike Boho Ngjyra Ngjyra Ngjyra e Zezë e Zezë Argjend Blu Portokalli Drop Vathë Shtypi ...

-45%
Shiko Detajet

Rrathë bizhuteri të modës Emmaya Unique Trendy byzylyk të Bardhë Artë Luksoze AAA Rrathë bizhuteri Kubike Z...

-31%
Shiko Detajet

Dhurata! Rrathë prej luksoze për zemrën e kristalit dhe byzylykët e artë nga Bangles Për Gratë xhevahire Pu...

Shiko Detajet

Hapiship 2017 bizhuteri për femra të modës Zezë / argjend / ton i artë Tone bukuroshe kockash peshku varëse...

-20%
Shiko Detajet