MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

LYIYUNQ Evropë dhe Amerikë Hot Shitet Partia Bizhuteri Gjeometrike Moda Crystal Vathë të Vogla të gjata për...

Shiko Detajet

Gjerdanet e Gratë Oly2u Rrethojnë Me Gjerdan Bar Chian Për Gra rrethi Minimalist te thjeshta me gjerdan me ...

Shiko Detajet

Transporti Falas Lajme me Pakicë Risi për Muffey Design Cufflinks Materiali prej argjendi Argjendi Ngjyra e...

Shiko Detajet

E reja e bukur e modës me ngjyra argjendi të veshjeve të arta

Shiko Detajet

Vathë varëse varëse 2018 Zogjtë e aliazhit me dizajn të ri lënë lule vathë të simuluar me perla të cilësisë...

Shiko Detajet

Transporti Falas 2017 Largon bizhuteri me Argjend të Qepura të Qepura, Qepje me Argjendë të Qepura të Qarta

Shiko Detajet

Bizhuteri Argjendi Moidan Origjinale 925 argjendare Gjurmët Stackable Finger Wedding Stars Unaza Unaza Stil...

Shiko Detajet

Tre Trendy Markë Tre Shtresa 316L Unaza kristali çeliku të pandryshkshëm për unaza për gra për bizhuteri pë...

Shiko Detajet

Transporti Falas 5-8 mm Natyror 18 Lloji Guri Materiali Falas Gurë çmimi DIY rruaza të lirshme Strand 16 "J...

-99%
Shiko Detajet

Mecresh Elegant Pearl Bizhuteri Ngjyrosje Perla Nusheje Ngjyrosje Argjendi Gjethe Ngjyrosje Kristali, Vathë...

Shiko Detajet

LUBOV 2018 Trendy Angel Wing Dizajn Veshmbathje me Opal Stone Stud Gra Elegante Vathë Kristal Bizhuteri Dhu...

Shiko Detajet

2017 Re Vullkanike Rock 8MM Beads Black Lava 7 Chakra Color Crystal Stone Chakra Healing byzylyk bizhuteri ...

Shiko Detajet

Promovimi !! Fletët e manshetave të aeroplanit Dizajnimi i aeroplanit të modës prej bronzi Materiale prej b...

Shiko Detajet

Luftërat me cilësi të lartë Star Wars Lord Darth Vader Bar birrë shishe Kapëse çelësash çelës filmi Star Wa...

Shiko Detajet

Dashuri e Arritjes së Re Emaleti i dyfishtë me Zemër Zonja PARA DASHURI Stilolapsi prej çeliku inox Drift s...

Shiko Detajet

Unazat Luksoze për Lidhjet e Zemrave të Zonjës së Dashurave Vij Rastet prej ari Argjendë me cilësi të lartë...

Shiko Detajet

Vathë të rrumbullakëta me lule rrëshirë Vathë për bizhuteri për modë për femra Vendosin gjerdan lëkure me v...

Shiko Detajet

2019 Ardhja e Re 925 e vërtetë e pastër e argjendtë e shkëlqyeshme Angazhimi për Gratë dashurojnë vajzën Pr...

Shiko Detajet

Luksoze e modës Full choker Rhinestone Big Big

Shiko Detajet

Vathë me rënie të kubeve të zinkonisë me AAA Manxiuni AAA me Tiny CZ Vathë martesor të martesave luksoze pë...

Shiko Detajet

Ball Shtresë dyshe me këmbë të re Anketa 925 Zonja Sterling të Argjendta Byzylyk Zinxhir Për Gratë Ball Pen...

Shiko Detajet

Me shumicë rruaza guri natyror me rrumbullake Onyx të zezë polake të shurdhër për bërjen e bizhuterive Byzy...

Shiko Detajet

Arritjet e Re 2015 Moda 925 Gjerdan Silver Sterling Silver

Shiko Detajet

LUOTEEMI Luksoze të reja Luksoze Delikate të plota CZ me mikro të shtruara me argjend kristal dasmash kolla...

Shiko Detajet

Unaza Unaza Gratë 3 mm Unaza e Zezë Qeramike e Bardhë për Gratë Indi Indian Gurë Kristali Rehati Martesa An...

Shiko Detajet

Alloy e modës argjendi-pllaka 5 Veshje gjeometrike me ngjyra kristal Vathë të thjeshta stoli bizhuteri Roun...

Shiko Detajet

Bizhuteri të Modës 2016 Kristalet e Reja të Reja të Zeza Gratë Rrathë byzylykë & Bangles Bangles Lover Love...

Shiko Detajet

Byzylyk Lidhje Kubane Për Burra Bizhuteri Punk Ari Ngjyra e Lartë me Zinxhirë të Lartë

Shiko Detajet

Keysing Moda Chihuahua Qen Kafshë shtëpiake KeyChains Bestelësi më i mirë i Dhuratës së mikut më të mirë Zi...

Shiko Detajet

Necklaces U7 Saint Benedict Rrumbullakët me Medalje Ari Ngjyrë Ari Ngjyre Kryq varëse çeliku dhe Bizhuteri ...

Shiko Detajet

Moda Steampunk përmbysur Pentagram Pan God Skull Kreu kokë varëse, varëse rrobash Satanizmi Satanaic Okluzi...

Shiko Detajet

2017 Moda Punky Stuff, Shuffle Argjendi me shkëlqim, Bangles Big For Women Infinity Charm Vintage Byzylyk i...

Shiko Detajet