47% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Wuli & baby Trendy Red Strawberry Enamel Brookhes Për Meshkuj Frutat Klasike të Grave Dasma Partia Dasma Pa...

-44%
Shiko Detajet

Racishing Water Drop Shape Green Green Peridot Dhuratë Kubike Natyrore Kubike për Vajza Vathë Argjendi 32x8mm

-20%
Shiko Detajet

WOSTU 925 Shitje e nxehtë e argjendtë e pastër CZ CV Pave Lehta Pendë Femre Vintage E përputhshme me Dhurat...

-30%
Shiko Detajet

Nxehtë Shitje 925 Argjendë Sterling E gjelbër Ngjyrosje Gjerdan me gjashtë yje Ylli me Femra Ngjyrosje e Bu...

-53%
Shiko Detajet

Blu dhe Bardhë Porcelani Beads byzylyk OL Aksesorë Qeramikë të bëra në transportin falas të Kinës, Dhurata ...

-26%
Shiko Detajet

Tassina Trendy Round Stainless Rainbow Rainbow Rings Lezbike Gay Krenari LGBT Flamuri bizhuteri për burra d...

Shiko Detajet

Vathë trekëndësh modë vathë zinxhir me xhufkë për gra, vathë të thjeshtë të gjatë

-50%
Shiko Detajet

2018 Pemë familjare të re autentike të artë trëndafili të argjendtë Dangle Charms Bead Fit Origjinale byzyl...

-35%
Shiko Detajet

Bizhuteri të mrekullueshme të rruazave afrikane të vendosura për gratë zinxhir kristal dasmash nigeriane gj...

-40%
Shiko Detajet

USTAR Classic Six Claw 1 Carat 6mm Unaza Zirkon Dasma për gratë Bizhuteri Ngjyra argjendi Unaza Angazhimi f...

-43%
Shiko Detajet

Shamty Pure Gold Ngjyra e Pastër Argjendë Ngjyrosje Qerpiçi prej lëkure të Zezë Nigeria Sudan Eritrea Kenia...

Shiko Detajet

Rrathë Trendy V Shape Rrathë Stainless Steel & Bangles Për Gratë Femra Bizhuteri Pulseiras Dhurate

-50%
Shiko Detajet

XQNI markë e zezë prej lëkure origjinale prej lëkure të modës XQNI, byzylyk simpatik për burra Dhuratë Magn...

-40%
Shiko Detajet

CSJA 2016 Simbol Amulet 7 Chakra Pyramid Healing Point Dowsing 11 Stone Reiki Charms Pendulum Jewel Pendant...

-25%
Shiko Detajet

1pc gjerdan prej druri shumëngjyrësh Natyrore mbështjellëse prej druri Balli mbështjellës litar zinxhir Dek...

-25%
Shiko Detajet

Shes 2pcs 3/4/5 / 6mm Crystal Zircon Tragus Piercing Vathë të veshit të guaskës 316L Argjend Trupi çeliku K...

Shiko Detajet

Shitje me pakicë Butoni gjarpri barku unazë zonjë e modës zonjë trupi shpuese kërthizë unazë unazë shufra b...

-20%
Shiko Detajet

Zinxhirët e modës 925 zinxhir të pastër të pastër argjendi të pastër, cz elegante cz zinxhir zirkon zonja, ...

-48%
Shiko Detajet

SHITJE me shumicë 5 Stile byzylykë zinxhiri gjarpri Snake për gra të përshtatshme Charms Beads DIY Bizhuter...

-40%
Shiko Detajet

Shitet 1PC CZ Hoose Nose Septum Unaza Zemra Daith Piercing Tragus Cartilage Helix Body Earring Jewell 2018 ...

Shiko Detajet

Byzylyk dhe zinxhirë biznese klasike klasike, për burra me shumicë Nigeri Gold Color Afrikane Dubai Moda Bi...

-52%
Shiko Detajet

Bling Bling Tone Silver Silver Rhinestone Nusja Bizhuteri "Nusja" Fjalë Laple Pin

-20%
Shiko Detajet

30 mm Donuts Shape Beads Stone natyrore për marrjen e bizhuterive: Agates Indiane, Obsidian, Moss Agat, Jas...

-35%
Shiko Detajet

Escalus 2018 New Trendy Kristal Trendy Bizhuteri Magnetike Rrathë Bukuroshë e Vogël për Gra Moda Charm Gol...

Shiko Detajet

EYIKA Hot Shitje Trendi kristal Bizhuteri Veshjet natyrale të Druzy Stud Round 6mm Rose Gold Vathë me opale...

Shiko Detajet

Dy luksoze ari Octagon Crown Broown Homme Party Star Lapel Pin Suit Male Lidhje Zinxhir Brook për Burra Gar...

Shiko Detajet

Rrethet e rrumbullakëta të rrumbullakët me unaza të rregullueshme për gratë Rozë bizhuteri me ngjyrë të art...

-31%
Shiko Detajet

Karrige unike me magnet bruches shkëlqyese me rhinestone magnetike për gra Clip Scarf të stilit mysliman me...

Shiko Detajet

Vathë bizhuteri të Modës 2017 për Veshjet Round Stud Veshjet e Veshjeve të Kubit të Bardhë Kubi të Veshjeve...

-10%
Shiko Detajet

Hiphop Iced Out Hiphop për burra Mini varëse varëse guri të zezë dhe koka e vogël e Jezusit

-17%
Shiko Detajet

Gjerëse Deklarata e Drejve të Gratave të Grave të Drejta dhe Veshjet me rruaza druri Rruaza për bizhuteri p...

-30%
Shiko Detajet

2018 TOP Aksesorët e modës Sheshi i Zi dhe i Bardhë Sheshi Crystal Luksoze me ngjyra të ndezura me rënie ar...

-30%
Shiko Detajet