20% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2

PRODUKTE TË NGJASHME

WAWFROK Sideways Cross Choker Stainless Steel varëse të vogël nga oferta argjendi / ari / trëndafili bizhut...

Shiko Detajet

Shitje e Madhe!

Shiko Detajet

Enfashion Personalizuar Emër Gdhendur Byzylyk Argjendë Ngjyra Ari Shirita Doreza Dashurie Doreza Për Gratë ...

-40%
Shiko Detajet

MZC New Vintage Retro Hippocampus Det Horse Brook Brush Crystal Rhinestone Brookhes Pins Brosches Animal fo...

Shiko Detajet

CWWZircons Luksoze me gaz 0.6 CM Big Karat Kubike Zirconia Round Crystal Rreth rrathë Choker për Gratë Part...

-35%
Shiko Detajet

Kreu Dreri Bizhuteri Stili Retro Brookhes të Personalizuara për Gra Tassel Zinxhir Tung Alloy Pin Brush Dhu...

-15%
Shiko Detajet

Marrja e bizhuterive natyrale gri natyrale gri, ujërave të ëmbla, Perlë e zezë me qafë litar bizhuteri Për ...

Shiko Detajet

Fabrika e Burrave Drejtpërdrejtë Insektet Klasike Bletë Blush cilësisë së mirë Rhinestone Broach Purple Bee...

Shiko Detajet

Ngjyra argjendi prej çeliku të pandryshkshëm Qarqe të thjeshta të rrethit Karma

-30%
Shiko Detajet

Me cilësi të lartë pendë argjendi të kristalit me shkëlqim të shkëlqyeshëm Zonja me pllaka të gjata prej br...

-48%
Shiko Detajet

Qelqe të reja Arritja me Veshje Dukuritë Vathë Veshje Aksesorë të Veshjeve Verore Ngjyra karamele Vathë të ...

-15%
Shiko Detajet

bukur Gjerdan Gjeometrike e çrregullt e rruazës moderne Ngjyra moderne fisnore Tribal me ngjyre te errët gj...

Shiko Detajet

YUN RUO 2017 Rose Colors Silver Silver Colors

-44%
Shiko Detajet

Tassels karikaturë artizanale të bërë me dorë mbajnë zinxhir çelësash mbajtës sharmi çelësash çelësash bukur

-10%
Shiko Detajet

2018 Vathë të Virta të Re Vintage Punk Veshje Veshmbathje Lule Stud Vëmendje Vajza për Crystal Golden Golde...

-25%
Shiko Detajet

Vintage Color Silver Silver Crystal, Raundin e plotë, Mbretëresha Tiara Rrethi Rrethi Imperial Dasma e Kuro...

-20%
Shiko Detajet

Rrathë pëlhure të modës 2019 Alloy Pëlhura rrathë magnetike dhe Bangles rrathë Multilayer për Bizhuteri për...

-40%
Shiko Detajet

WOSTU 100% Autentike 925 Sterling Argjendë Zemra Formë Beads Fit Famje byzylyk i markës DIY DIY Bizhuteri A...

-34%
Shiko Detajet

KALETINE Liftet e dashuruar gjerdanat Baybies Origjinale 925 Sterling Silver Nënë e Pearl Nuskë Cute dhe Va...

-20%
Shiko Detajet

Green Cubic Zirconia White CZ 925 Sterling Clip Silver Silver, Huggie Vathë Për Gratë S0237

-59%
Shiko Detajet

Me shumicë Qentë Pomeranezë të Kafshëve me Pakicë KeyChains varëse kockash Luksoze Keychain Metal Metal Cha...

-50%
Shiko Detajet

Neoglory Czecheke Rhinestone Lehta e verdhë e artë me ngjyra të modës Owl të gjatë me zinxhirë triko të gje...

-20%
Shiko Detajet

Transporti falas 40cm / paketë Rruaza të krijuara 3/4/6/810/12/14/16 mm Rrathë të rrumbullakëta natyralë të...

-30%
Shiko Detajet

Minmin Teardrop Argjendë Ngjyre Nushe Nushe Nushe Veshjesh për Gratë Partia e Madhe Crystal Varese Vathë Va...

-35%
Shiko Detajet

KEORMA Ndërgjegjësimi i kancerit të gjirit, Ribbon varëse me varëse zemre, Zinxhir gjarpri të rregullueshëm...

Shiko Detajet

Kinel Punk Unaza e Zezë Crystal Crystal Për Gratë Aksesorët e Vjetër të Dasmës Dashuria Dashuria e Modës Un...

-40%
Shiko Detajet

Prodhuesit e rinj të argjendarisë Boho

Shiko Detajet

Bukuroshë Shalle, Moda Koreane, Shkopi Trikiklike, Butterfly, Moda Koreane, Moda Koreane

-20%
Shiko Detajet

Mbaj gjilpërë varëse me monedhë të re 35 mm, i përshtaten monedhave të mia 33 mm, kristal të bardhë, dhurat...

-25%
Shiko Detajet

Vathë me Vathë Stud Vathë Stud 925 Sterling Silver Vathë Stud për Gra Bizhuteri Me Shumice Hot Shitet dhura...

-35%
Shiko Detajet

Fei Ye Paws Necklaces Black Pug

-37%
Shiko Detajet

Shitje me pakicë Eudora Shtatzënia Bizhuteri Dhuratë Dhuratë Chime Ball Meksikë Bola Belt Tinguj Harmonia v...

-22%
Shiko Detajet