39% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

USTAR Drop Uji vathë të gjata për gratë 2.0ct AAA prerje e rrumbullakët Dasma kub Zirkonia bizhuteri kurvar...

-40%
Shiko Detajet

Bizhuteri e re popullore katër pjesë të enigmës varëse rhinestones të brendshme në formë zemre Miqtë më të ...

-40%
Shiko Detajet

Mbulesa gjerdanësh U7, varëse bizhuteri të krishtera Bibla Lordët Dog Lutje Etiketa Dhuratë Krishtlindjesh ...

-45%
Shiko Detajet

YUN RUO Moda klasike e Unazës së Zezë Titanium Steel Steel Rozë Bizhuteri Ngjyrosje Unaza e Dasmës Accessor...

-28%
Shiko Detajet

LUOTEEMI 2016 Deklaratë vathësh për formën e re të gjetheve elegante të gjetheve të vogla TZ CZ Ngjyra e Ba...

-45%
Shiko Detajet

Dhuratat Brookhes Dragon Vintage 3 Ngjyra Vajra Burra Grave për Burra Rrëshirë Akrilik Acetate Qelizash Qel...

-30%
Shiko Detajet

Badoo Women Badoo Vathë Barok, Crystal White White Vathë Origjinale origjinale 2017 Bizhuteri Moda të Reja ...

Shiko Detajet

ZWPON Hot Shitja e Unazave Kryesore të Velelësave Velor Keychain Gratë Qese Aksesorë varëse varëse varëse s...

-30%
Shiko Detajet

6pcs / lot 23 * 35mm Bronz Argjend Retro Zink Zdruktha dekorative CONCHO Buttons Charms varëse për Aksesorë...

-20%
Shiko Detajet

degë të arta Lule qeramike Lidhje flokësh me shirita kostum Dasma dekor për flokët Tiara për nuset Aksesorë...

-38%
Shiko Detajet

Unaza e markës së re të dizajnit të ri për gratë Titanium çeliku i zi me tre ngjyra të gjera të artë me trë...

-52%
Shiko Detajet

ushtar çeliku unazë murature prej çeliku të pandryshkshëm për burra bizhuteri klasike me cilësi të lartë un...

Shiko Detajet

Tree Of Life Necklace Pendant Women for Women, Gjeneradë Crystal, Gjerdan të gjata dhe varëse, collares lar...

-33%
Shiko Detajet

Gur i natyrshëm me natyrë blu të verdhë natyrale Sodalite për bërjen e bizhuterive për bërjen e materialit ...

-37%
Shiko Detajet

7 gjerdan i ri Chakra Mala yogi i ri, gjerdan prej lëkure natyrale me rrasa guri natyrale për gra për femra...

Shiko Detajet

Bizhuteri të Modës për Gratë dhe Gravare me Arrow të thjeshtë

-30%
Shiko Detajet

Gratë e martesave të argjendta të nuseve Crystal Diamante Rhinestone Lule flokësh Krehje flokësh Aksesorë f...

-49%
Shiko Detajet

3Pcs Shokët më të mirë të Mollareve Ngjyrosje me Ngjyrosje Argjendi Choker Neckless Stainless Steel Miqalec...

-15%
Shiko Detajet

2 copë / vendosur rruaza guri natyror Rrathë syri tigër Lava Bangles bijoux pulseras Rope pulseiras zinxhir...

-20%
Shiko Detajet

ZABRA 925 Argjendë Sterling E rregullueshme e Hapjes e Rregullueshme Stili Retro Mashkull i Qetë 100% bizhu...

-23%
Shiko Detajet

LUXUSTEEL Kthesë e kthyeshme e rrumbullakët Kubik Zirconia Stainless Steel Anti-alergji Vathë Studi për Gra...

-25%
Shiko Detajet

019 Tassel Moda Long Tassel Crystal Rhinestone Choker Necklace for Women Deklaratë Gjenerali me Naftë Zinxh...

-5%
Shiko Detajet

Vathë të Kuqe të Kuqe SNAKE Vathë të punuar me dorë Klasike të gjelbërta të artë dhe të artë të punuar me d...

-20%
Shiko Detajet

TAFREE Vjetër Tetragrammaton Symbol zinxhir kyç cilësisë së mirë bezhë perëndi çelësat e dëshmitarëve të je...

-49%
Shiko Detajet

Vathë mbështjellës veshi dasme vathë prej kristali vathë për gra rrufeja zirkonia vathë alpinistë

-40%
Shiko Detajet

Vathët prej kristali të krahut engjëll të argjendtë të veshur me rrathë vathë veshi për bizhuteri bohemia m...

-11%
Shiko Detajet

Rrathë rrathë çeliku të pandryshkshëm të nxehtë masonik 2018 & Bangles Stretch Silicone Charm byzylyk për b...

-25%
Shiko Detajet

ZAKOL Fashion AAA Cubic Zirconia Baguette byzylyk Bangle Sliver Color Cuff Cuff Baker Base Nusja Nusja e Da...

-49%
Shiko Detajet

Bizhuteritë e mrekullueshme të nuseve vendosin gjerdan dasmash vathë për gratë Nusja e ahengjeve te festave...

-18%
Shiko Detajet

baiduqiandu Markë Enameled dhe Crystal White ose Black Running Deer Pins

-10%
Shiko Detajet

Ligjet me varëse të dyfishtë me zemër Lariat për Gratë Dashuria e Xhevahireve Dhuratat e Nuseve të Nuseve S...

-30%
Shiko Detajet

Rrathë rrathë Crystal LongWay High Qualiry Bangles For Women Shitje të Ngjyrave të rrumbullakëta me ngjyrë ...

-19%
Shiko Detajet