58% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

PRODUKTE TË NGJASHME

Collier Ethnique 2018 Necklace Fashion Null Colour Ngjyra Vintage Argjendë Ngjyrosje Zinxhiri Double Zinxhi...

-42%
Shiko Detajet

JURAN 2018 Veshjet e grave Moda Vathë Shourouk Vathë Bubble Crystal Vintage Koreane Vathë Për Gra me Shumic...

-49%
Shiko Detajet

TreGraces Moda Ngjyra Argjendi Ngjyra e Kuqe e Kuqe e Zezë e Zezë e Rrumbullakët e Gurit dhe Ujëvara e Vogë...

-25%
Shiko Detajet

Rrathë për gratë Szelam Pink Heart Crystal Charm

-19%
Shiko Detajet

CWWZircons 2019 Micro Setting i ri i modës CZ për bizhuteri CZ LuxAAA + Kub gjerdan kubesh varëse dhe vathë...

-55%
Shiko Detajet

Gratë e modës Dolaime Fashion byzylyk Doubleeliku me çelik të dyfishtë Zinxhir biçikletash Punë rrathë zinx...

Shiko Detajet

U7 Unique Unique Mix Color Veshmbathje Veshjet e Arit me Ngjyrë bakri Ngjyra me shumicë Vathë të rrumbullak...

-10%
Shiko Detajet

1 copë ari me shumicë ariu Thor Hammer varëse Norvegji Norvegji burra të dyfishtë ujku ujku burra varëse Am...

Shiko Detajet

Rrobat e varëseve të nyjeve klasike të zbukurimeve, Gaforre çeliku të pandryshkshëm Ngjyra e artë prej ari ...

-40%
Shiko Detajet

KUBOOZ 2PCS Vathë tuneli me këmbë asimetrike Vathë prej tuneli me majë të Diellit Hënë dielli Plugë Stretch...

-10%
Shiko Detajet

Vathë të rinj të varur me varëse pambuku me stil veror shumëngjyrësh Rruaza argjile polimer tërheqin vathë ...

Shiko Detajet

Hiphop Iced Out Hiphop për burra Mini varëse varëse guri të zezë dhe koka e vogël e Jezusit

-17%
Shiko Detajet

Gratë Partia Fustan Nusër Fine Ngjyrosje Rhinestone Afariste Beads Sets For Wedding Wedding Darka Accessori...

-45%
Shiko Detajet

Punk 4 copë / vendosur Rrathë Multilayer mbështjellëse Byzylyk Evil Eye Charm Bracelet Beaded byzylyk lëkur...

-39%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë Natyrore natyrale Turquoises rruaza guri të rrumbullakëta për bizhuteri duke bërë rrathë ...

-35%
Shiko Detajet

Power Ionics 3000ions / cc Anion Sport Sport Golf Golf Baseball Titanium Jon varëse varëse

-37%
Shiko Detajet

2016 Ngjyra e rrumbullakët me jakë prej ari prej çeliku të pandryshkshëm për 9 burra, 6 cm

-21%
Shiko Detajet

Gjerdan Zinxhiri Steeleliku Stainless Steel Moda e Grave Dashuria për Jewifte Dhurata Dore Zemra Gishti Das...

-30%
Shiko Detajet

Allah gjerdan 2 Madhësia e gjerdaneve islamike te varura për burra grua Bijoux Rreth me ngjyre ari Allahu M...

-52%
Shiko Detajet

Bizhuteri për Flokët Nusja e Dekorimit të Flokëve Grumbullohet për Grumbulet e Grave Moda Indian Boho Beade...

-25%
Shiko Detajet

Pandahall 3000 copë / Kutia 2 mm Tube Crimp Fund Beads Load Bead Spacer Caps DIY Bizhuteri Bëni Gjetje Akse...

-22%
Shiko Detajet

ZOEBER macja e zezë Doll Keychain Pompom Rabbit Fur Ball Key Chain Car Keyring Keyring Gratë e kafshëve Mba...

-50%
Shiko Detajet

Byzylyk Butterfly Stainless Steel Gratë Rrathë Dyshe Lule Argjendë Color & Bangles Jewels pulseras mujer mo...

-25%
Shiko Detajet

316L Unaza Masonike prej çeliku inox për burra, Unaza Masteroni Masonike, Free Ring Mason

-20%
Shiko Detajet

Byzylyk bakri Vinterly Charms Femme Vintage Lule Energji Magnetike Bakri Byzylyk Rregullueshëm Byzylykësh B...

-46%
Shiko Detajet

Moonmory Europe 925 Shporta argjendi me doreza

-40%
Shiko Detajet

SUNSPICE-MS Rrathë rrobash rripa të rrumbullakëta për gratë

-50%
Shiko Detajet

Neoglory Rose Tassel Color Gold Dangle Vathë adoleshencë Vajza Vajza Moda Ditëlindje Dhuratë Dhuratë Nëna C...

-20%
Shiko Detajet

Sehuoran 2017Hathë vathë kristal artificial për gratë brincos oorbellen Dy lloje të ligjit të veshin të vat...

-15%
Shiko Detajet

Vathë 1 palë 3-14mm Vathë Punë Rrumbullakët e modës së veshit të rreme Pllaka Kirurgjikale Piercing Tunnel ...

-14%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë ari Ngjyra 20 mm 25mm 30mm 35mm 35mm magnetik 316L varëse rrathë prej çeliku inox

Shiko Detajet

Wholesalemimi me shumicë Unaza e argjendtë me pllaka argjendi me Ngjyra ari X Cross Shape Dasma e Bizhuteri...

-30%
Shiko Detajet