53% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

PRODUKTE TË NGJASHME

2017 Gratë e gjera perla me zinxhir të gjatë aromë të gjelbër me perla të vogla dhe varëse të artë luksoze

-6%
Shiko Detajet

Neoglory Light Yellow Yellow Charm Charm Multi Colorful Long Vathë Dangle Women Women Fashion Shamballa Boh...

-25%
Shiko Detajet

2018 Një shitje e nxehtë me shkëlqim Vathë Stud Vajza Femra Moda Bizhuteri Ari të Vogël Sheshi Vogla Vathë ...

-50%
Shiko Detajet

ngjyre e zezë zinxhir topi çeliku inox 2.4mm rruaza gjerdan me zinxhirët e krahut te belit moda Pjesë bizhu...

Shiko Detajet

JURAN Vathë me Lule të punuar me dorë Veshmbathje me rhinestone të Stud, bizhuteri 2019 Deklaratë e Madhe D...

-40%
Shiko Detajet

Markë TracyKwok kristal origjinal austriak Vathë me ngjyrë ari të artë për femra Shitje e re e Nxehtë # RA2...

-5%
Shiko Detajet

Bizhuteri Bohemian e Bukuroshe Argjendë Retro e Argjendur e Modës

Shiko Detajet

YFJEWE 2018 byzylyk i ri kristal austriak kristal për gra të veshura me argjend 22 Row Fashion Charm Bijou...

-39%
Shiko Detajet

PPG & PGG V Shape Rhinestone Lule ujore me pika lëmshi Deklaratë kristal Gjerëse Gratë Gratë jakë Koloni Bi...

-25%
Shiko Detajet

Jonnafe Gold Boho Leaf Flokët e Flokëve, Dasma Kryqëzim Rhinestone Veshje e Veshjeve për Veshjet Vajzat Ves...

-20%
Shiko Detajet

Vathë të Kubit Zirconia të Kubit për Gratë Rose Retro Alloy New Retro Female Round Vathë Veshjeve Veshjeve ...

-38%
Shiko Detajet

ROXI Vathë Vathë për Gratë Deklaratë Rose Gold Blue Crystal Zircon Dasma brincos veshje për bizhuteri të m...

-19%
Shiko Detajet

Ngjyra e kristalit Natyrore e Qartë Crystal Pendulum Observiani i Zezë kuarci 12 fytyrë Chakra Shërimi Reik...

-19%
Shiko Detajet

Cilësi më të lartë Trendy Stainless Steel Gratë Gjerdan Gra, Ngjyra ari Popullore Zinxhirë Popullorësh Zinx...

-21%
Shiko Detajet

Letër EnFashion Necklaces Letër alfabeti Pendants Fillestare Ngjyra ari Ngjyra ari Ngjyra e çelikut të pand...

-40%
Shiko Detajet

Nxehtë shitur varëse kristali me shkëlqim 925 zonjat argjendi të pastra`nekklace femra me zinxhir të shkurt...

-52%
Shiko Detajet

Unazë bizhuteri kristalesh me markë luksoze për gratë, Moda çeliku inox Bardhë dhe Zezë Transparente e Zezë...

-15%
Shiko Detajet

Kinel Punk Unaza e Zezë Crystal Crystal Për Gratë Aksesorët e Vjetër të Dasmës Dashuria Dashuria e Modës Un...

-40%
Shiko Detajet

AINOUSHI 0.8 Unaza e Dasmës Carat Sound Round Cut Ring Ring 925 Sterling Ring Silver Silver Angazhimi Gratë...

-38%
Shiko Detajet

Unazat me ngjyra të arta me trëndafila të imët

-35%
Shiko Detajet

Shuangshuo 2017 New Fashoin Jewelë byzylyk Tassut Cat Dog byzylyk Rrathë byzylykë për kafshë të bukura për ...

-45%
Shiko Detajet

YUN RUO 2017 Rose Colors Silver Silver Colors

-44%
Shiko Detajet

Rrathë miqësie me bizhuteri AMIU Hippie rrathë fara të bëra me dorë Harmoni ylberi ylberi për gra për burra...

-10%
Shiko Detajet

Rrathë magnetikë WelMag Energjia e Shëndetit Moda e zezë Moda e zezë rrathë prej qeramike dhe rrathë Unisex...

-50%
Shiko Detajet