13% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Vathë martesor të gjatë martesor të Argjendtë Minimal Argjendë për Gra, Angazhime Luksoze Dasma Lule Dangle...

-20%
Shiko Detajet

Bizhuteri Dizajn Sheshi Yunkingdom Vendosja e modës së grave elegante të Veshjeve të arta Ngjyra e artë kri...

-40%
Shiko Detajet

AZORA Dizajn i ri i modës me unaza të qarta kubike të qarta të mëdha dhe të qarta zile, TR0130

-26%
Shiko Detajet

2017 YUN RUO Moda Rozë Rozë Ngjyrë AAA Zirconia Trekëndësh Stud Vathë për Grua Dhuratë Jo Alergji 316L Stai...

-44%
Shiko Detajet

Gjerdan Zinxhiri Steeleliku Stainless Steel Moda e Grave Dashuria për Jewifte Dhurata Dore Zemra Gishti Das...

-30%
Shiko Detajet

CINDY XIANG 2 Ngjyra Zgjidhni Big Opal Big Bishtalecat dhe Bruches Për Gratë Bruches Kafshëve Rhinestone Bi...

-50%
Shiko Detajet

Bizhuteri e re popullore! Zonja e modës Zirkonia e Argjendë dhe Dizajn i Holluar

-22%
Shiko Detajet

BODY PUNK Veshjet e Butonit të Veshjeve të Verës 14G Rainbow Moon Moon Star CZ Navel Unazë Piercing në Bizh...

-55%
Shiko Detajet

INKDEW Vathë me rënie Vathë të gjatë Vathë shumëngjyrësh me fije të bëra me dorë, me forma kon, Crystal Vat...

-20%
Shiko Detajet

Foshnjat e Porsalindura Fotografitë e Kurorës Princesha Vajzat Kurora Tiara Partia Banquet Rhinestone Tiara...

-10%
Shiko Detajet

Charms Samoyed zinxhirët kryesorë për gratë burra vajza argjendi ngjyra aliazh metalike kafshë qen varëse ç...

-40%
Shiko Detajet

Jisensp Fashion Minimalist Stili Vathë Cute Batman Vathë Punk Femra për Gra Bizhuteri Dhurata brincos boucl...

-44%
Shiko Detajet

49% Zbritje Stones Stones Stones Rozë me Ngjyra të Artë Rozë Bijoux Blue / Red kub Zircon Unazë kristal Ani...

-49%
Shiko Detajet

Takë bizhuteri martesore me ngjyra argjendale Mecresh Vendosin rruaza afrikane Rruaza afreske me një gjerdh...

-30%
Shiko Detajet

Ecift gjerdan varëse për zemrën çift romantike për femra Choker Collier me çelik inox Jewift bizhuteri mart...

-30%
Shiko Detajet

Meideheng tejdukshëm Dole polonisht Aksesorë artizanale DIY rruaza Për bizhuteri Marrja e rruazave me lule ...

Shiko Detajet

Giemi Brand New Fashion Charm Round Rrobat Austri Austri Crystal Hoop 925 Sterling Silver Sternling Shiny R...

-95%
Shiko Detajet

PINKSEE Hot Kore Koreane Silver Argjend Argjend Ngjyra Clip Kockash për Veshje Në Veshmbathje Kapëse veshi ...

-7%
Shiko Detajet

100 copë / pako Tri-Beveled Shkalla Mjekësore Grade Surgical Steel Trupi Piercing Gjilpëra Sterile Furnizime

-30%
Shiko Detajet

Unazë Hainon Argjendi / E Zezë Ngjyra e Zezë Vendos 2 PCS Bijoux E gjelbër Rozë e Zezë e Zezë AAA Crystal H...

-10%
Shiko Detajet

2017 Edicion i ri i Kufizuar Barok, Kurorë e plotë, Shirita për flokë të punuar me dorë të rhinestone të ku...

-22%
Shiko Detajet

BYSPT Gjerëse Gadhendash për Gra të Veshura Hollow 4 Lë Paragrafi kristal Trupi Zinxhiri Zinxhiri kristal i...

-36%
Shiko Detajet

BELAWANG 2018 Rrathë Bukuroshë Moda dhe Bangles Moda Crystal Stone Gold Byzylyk Për Bukuritë e Miqësisë për...

-30%
Shiko Detajet

Shitjet e nxehta Panda Dolphins Penguins Anchor varëse gjerdan Moda Miqtë më të mirë 2 copë / vendosur dhur...

-35%
Shiko Detajet