30% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

22 Stile Shitje Nxehtë Origjinale 100% 925 Sterling Argjendë Sarkling Argjendë Përkul Stud, me CZ të qartë ...

-50%
Shiko Detajet

Rrathë byzylyk modë Blohet Boho Etnike krahu i sipërm Ngjyra e artë e verdhë Shigjeta e Hapur Shporta për A...

-25%
Shiko Detajet

Japoneze Akita zinxhirë kryesorë varëse për burrat gra vajza vajza argjendi ngjyra metalike qeni sharm mash...

-38%
Shiko Detajet

Ztech luksoze Vintage Round vathë të mëdha me vathë të rrumbullakëta për gra Kristal Femra Dhurata e Krisht...

-30%
Shiko Detajet

Filigranë Arti Deco me Stil të Vjetër Brookhes Tonaliteti Argjendi Hap Mikro Pave dhe Marquise CZ Edwardian...

-32%
Shiko Detajet

Vathë për Shitje të Ngjyrave me Perla natyrale për Gratë me ujë të ëmbël AAAA Pearl Stud Vathë shtesë, Vath...

-50%
Shiko Detajet

Legjenda e gjerdanit Zelda Ocarina, aliazh i ri Ocarina Alto C flakë blu me smalt blu blu

-25%
Shiko Detajet

Dasma e modës bizhuteri afrikane Vendos një ngjyrosje prej ari Gdhendje me ngjyra të artë Deklarata kristal...

-45%
Shiko Detajet

Brazaletes Pulseras Mujer Pulseira Masculinina Partia e Nusërve Spirale e Ardhshme / Argjendi W Rhinestone ...

-10%
Shiko Detajet

Angazhimi AINUOSHI Luksoze 2 Zemra e Karatesë në Zemër Angazhimi i Unazës 925 Sterling Argjend Argjendi Una...

-38%
Shiko Detajet

GW Authentic 925 Silver Sterling I Love You Heart Crystal Bead Charm for Women byzylyk dhe Gjerka

-25%
Shiko Detajet

STRATHSPEY Women Women Modë Rhinestone Simuluar gjysëm e çmuar Magnet përfundojë PU Byzylyk lëkure e zezë /...

-28%
Shiko Detajet

Stoli unik i Gokadima Vintage Party Rings

-50%
Shiko Detajet

1 copë unike mustaqe e zezë e mustaqeve, kthesë unaza e hundës, klikues 16G Piercing septum clickers hundë ...

-21%
Shiko Detajet

2018 Magnet Bohemian Watches Women Women Jewap Snap Jewelry Pulseras Veshja më e Re Vintage 18mm Butoni Sna...

-48%
Shiko Detajet

Gratë e egra dhe të lira 3 rrathë me shtresa bezhë me litar Veshja me ngjyra të arta Alloy Square Beads var...

-41%
Shiko Detajet

Argjendë Argjendë Ngjyre Nje Armë Uzare Pendant Ngjyrosje e Modës Uzi Hip Hop varëse dhe gjerdan për burra ...

-30%
Shiko Detajet

Fuqia byzylyk magnetik WelMag Stainless Steel Shampo për Gra Byzylyk Bio Energy 2019 Shitje e Ngjyrosur me ...

-20%
Shiko Detajet

AB Color Rhinestone Ball Brush Pin / Pin Hijab për Zonjë Fustan / Pallto / Triko / Hat

-35%
Shiko Detajet

Gërmoni Falas të Shenjtë për burra të Lëmuar të Lartë të Lartë Stainless Steel Stainless Unaza 316L Biker ç...

-20%
Shiko Detajet

ZWPON Hot Shitja e Unazave Kryesore të Velelësave Velor Keychain Gratë Qese Aksesorë varëse varëse varëse s...

-30%
Shiko Detajet

Bukuri rrathë prej bronzi Tibetizëm Vintage

Shiko Detajet

Mrekullues i Mrekullueshëm i Lotëve

-25%
Shiko Detajet

Kafshët e Kafshëve Kafshë Kafshë Dragon Mashkull Brook Opal Peshqit Brookly Butterfly Beautiful Rhinestone ...

Shiko Detajet

CWWZircons Moda e markës Rose Rose Ngjyra e artë e gazuar me kub të madh kub të kuq, të luleve Vathë të Mëd...

-50%
Shiko Detajet

Gjerdan Gjerë Gratë Gratë 2018 Pemë e modës e Argjendit Argjend zinxhiri Zinxhirë Crystal Crystal Long Long...

-27%
Shiko Detajet

Rrathë Minminë bukuroshe prej ari / ngjyra argjendi për gra Rrathë varëse kristal varëse me zinxhirë të tra...

-25%
Shiko Detajet

lingmei Shitje me shumicë Rainbow Mysterious CZ & Purple Purple Size Size 6 7 8 9 10 11 12 Bizhuteri e Re M...

-60%
Shiko Detajet

CAMDOE DANLE Rrathë të rrumbullakëta natyralë me gurë të bardhë dhe rrathë 4 6 8 10 12 MM rrathë rrathë byz...

-40%
Shiko Detajet

Paketat e bizhuterive për martesat e markave te reja 2019 Ngjyra argjendi Simuluar perde varëse perla varës...

-49%
Shiko Detajet

WELLMORE byzylyk lëkure lule të verdha gra bukuri byzylykë magnet shtrëngoj rrathë miqësie Rrathë Bohemian ...

-38%
Shiko Detajet

Ckysee 8 Stilet Silver Charms Frymëzuese Dashuria midis një Nënë dhe Vajza Përgjithmonë Bukuri Për Marrjen ...

Shiko Detajet