MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

925 Lidhësa argjendi dhe kapëse argjendi me kordon lëkure të zezë të vërtetë për zinxhirë kordoni mashkull ...

Shiko Detajet

Ajojewel # 7-9 Bizhuteri e Reja për Angazhime të Reja Rozë Ngjyra e Artë AAA Unaza e Gishtave të Krahit Aus...

Shiko Detajet

Lule fisnike Crystal Noble me cilësi të lartë Headbands Tiara Crown Headbands, Bizhuteri Dasma Aksesorë flo...

Shiko Detajet

2017 Unazat e reja të dasmave prej çeliku inox 4 mm kurrë nuk zbehen Rose Color Color CZ Dashuruesit e Guri...

Shiko Detajet

Fit Authentic Pandora Charms Byzylyk Argjend 925 Origjinale Peshku i Kafshëve Peshku Beads Color CZ Enamel ...

Shiko Detajet

2 copë Miqtë më të mirë Biskotat me qumësht çokollatë Emulacional Kafshat me varëse kafe BFF Miqësia Bizhut...

Shiko Detajet

Ngjyra e varëse me varëse varëse për jetën e grave te Moda

Shiko Detajet

Shet 4pcs Snug Rook Daith Tragus Lobe Helix Piercing Ear Vathë të Veshjeve të Veshjeve të Vogla Tiny Endles...

Shiko Detajet

Gratë e Modës Barbell Dumbbell Screw Byzylyk pulseira pulseira feminine rrathë ari & Bangles masculinë Burr...

Shiko Detajet

Necklaces Made Dhe Baby Elephant Pendants Women Women Fashion Jewell 2017 Collier Femme Zinxhir Steelelik S...

Shiko Detajet

Timlee E095 Personaliteti ekzagjerim Metal fytyrë i uritur Stereo Siluetë Trupi i Njeriut Studs Vathë Vathë...

Shiko Detajet

Rruaza bizhuteri të modës rruaza të kthjellta kristal të pastra

Shiko Detajet

Wuli & Baby Insect Bee Brookhes Pins Metalicos Enamel Pins Metal Insect Brooche Banquet Broche Dhuratë Hat ...

-99%
Shiko Detajet

2016 Monografi e re e personalizuar e smaltit smalt zbukurues me diskut të diskut

Shiko Detajet

G23titan 100% G23 Titanium Vathë Titanium Ball për Veshmbathje për Gratë Piercing të grave 3/4/5/6/8 mm Pll...

Shiko Detajet

Rrathë lëkure Handcuff italiane me ngjyra të arta Kalen për burra Moda prej çeliku inox 22CM Bizhuteri rrat...

Shiko Detajet

Zinxhirët me një gjerdan anash Fëmijët Fëmijët Jezus Krishtërim Kryqëzatë Famshëm Argjendë Argjendari Ari C...

Shiko Detajet

Magic Ikery Rose Color Color Zircon Crystal Lips Buches Luksoze Wholesales Moda për gra MKY5549

Shiko Detajet

XUBCHC New Fashion 20 Ngjyra e Modës 20 Ngjyra e flokëve Bandë e flokëve Vajza për Vajzat Vajzat Vajzat Vaj...

Shiko Detajet

Transporti Falas !! Gjerdan & varëse me Argjend

Shiko Detajet

BizhuteriPalace Origjinale AAA Zirkonia Unaza e Dasma e Modës Kryq Shape Band Pure 925 Unaza e Argjendtë St...

Shiko Detajet

Klip minimalizmi në vathë për gra dhe vajza Moda kolonë metalike varëse koloni pa zgarë Nuk vrimë veshi Vat...

Shiko Detajet

Rroba gjerdanash për kapak

Shiko Detajet

Gjeografi LZHLQ Vintage Gjeometri Drop Tassel Choker Deklaratë Gratë Gratë 3 Ngjyrat Zinka Alkimi Zinku Pen...

Shiko Detajet

predhat ovale të trashjes së cnjackstraw, zbukurimet e shtrëngimit të fjalëve, super zinxhiri i zi me cilës...

Shiko Detajet

Miss Zonja Rose Rose ngjyra e artë Rhinestone Crystal Vintage Rose Flower Drop Big / Vathë vathë Vathë Moda...

Shiko Detajet

5 copë / grupe Bimë rruge Bohemian Simple Style Women

Shiko Detajet

DreamCarnival1989 Vathë Deluxe Cute për Gratë Pearl Boucle d'oreille femme Pearl Bouqule d'oreille femme Bi...

-20%
Shiko Detajet

Rrathë dore Skeleti YACQ Skelet, Biker Bikes Bangle Dhurata për Gratë Gruaja e dashura e saj Antik Ngjyra e...

Shiko Detajet

V palë vathë kristal VEYO për femra vathë modës luksoze Shitje të nxehtë pendientes me cilësi të lartë Brincos

Shiko Detajet

Bonsny Statement Choker Enamel Lule gjerdan Aliazh Zinxhiri Metal zinxhir varëse 2016 bizhuteri të reja për...

Shiko Detajet

Bizhuteri Fetare Ngjarjet Virgin Mary Pendants 2018 Aksesorë të Modës për Gratë e Krishtera Zinxhirë ari Ma...

Shiko Detajet