19% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Moda e bukur e dasmave Lule e nusërishme Kurora Tito Coroa Nusja me lule Garland Crowns Kurora e plazhit Pr...

-25%
Shiko Detajet

VONNOR Bizhuteri për Gratë e Veshjeve të Veshjeve të Veshjeve, Gaforre Bohemish shumëngjyrësh, Shell Tassel...

-45%
Shiko Detajet

Moda Vintage Stil Hijab Pins Veshjet e Fabrikës së Qelqeve të Fabrikuara me dorë të punuar me dorë pa shkop

-40%
Shiko Detajet

Vintage Argjendë Rose Rose Cuff Cluff Punk Vathë të Vogla të Vogla Hollow Charm Brincos Bizhuteri për Shitj...

Shiko Detajet

Vathë Vintage Boho Crystal Cross Drop për Gra Bizhuteri për Veshjet e gjata Barok Bohemian të gjata Brincos...

-30%
Shiko Detajet

200pcs me cilësi të lartë 4 mm copë kristal / rrota kristalesh me rrathë prej qelqi, forma aksesori për for...

-30%
Shiko Detajet

Flyleaf 100% 925 Sterling Silver Cat necklaces & varëse për vajza gra vajza Collares bizhuteri 2017

Shiko Detajet

Power Ionics 3000ions / cc Anion Sport Sport Golf Golf Baseball Titanium Jon varëse varëse

-37%
Shiko Detajet

Karficë zbukurimi me perla ujore të ëmbla 925 argjendi me thelpinj kubësh prej kubesh, me cilësi të lartë m...

Shiko Detajet

Rënie blu vathë varur në vathë për gra bizhuteri për martesën e aksioneve 925 dhurata argjendi të shkëlqyer...

-40%
Shiko Detajet

Byzylyk për femra Trendsmax Lehta të artë të mbushura me byzylyk Veniten zinxhir për gra 5 mm 18-23cm KGB428

-46%
Shiko Detajet

Dizajn i Zemrës me Rozë / të Bardhë me ngjyrë të artë Madhësi të vogël Top Guality Classic Veshë Kubike Cla...

-27%
Shiko Detajet

Fara natyrale e bardhë e farës Bodhi Sheqer kokërr ulliri Nutë Tibetike Budizmi Mala Beads byzylyk Unisex L...

Shiko Detajet

Argjend Argjend Ngjyra e Zinkut Alloy Hollow Out Byzylyk Punk Dhe Bangles bizhuteri Moda Burra dhe Gra

-40%
Shiko Detajet

Cute Trinket Ari me ngjyra të artë Rhinestone Tortoise Keychains Metal Car Keyring 2016 Moda Breshka Kafshë...

-10%
Shiko Detajet

miq të rinj më të mirë Gjithëmonë gjerdan 2 gjerdan varëse çifti varëse për zemrën BFF Shkëputën argjendin ...

Shiko Detajet

Rrathë bizhuteri VONNOR Bizhuteri Bohemian Aksesorë shumëngjyrësh Rruaza të punuar me dorë Shella aliazh va...

-20%
Shiko Detajet

LUOTEEMI Brand Hot Shitja Vathë Luksoze Drop Lule me Gurë për Gra AAA Kubik Zircon Dasma e Darkës së Nusërv...

-50%
Shiko Detajet

Set bizhuteri markë afrikane dhe unaza vathë unaza

-40%
Shiko Detajet

VEYO plot vathë të rrumbullakëta me aliazh me rhinestone të vrazhda për grua me cilësi të lartë

-38%
Shiko Detajet

2020 Vajza bronzi / Ngjyra argjendi Vintage Etnike Jhumka Jhumki Vathë Jewellë Indian Jugore Bohemia Boho V...

Shiko Detajet

1pc 70cm Aromatherapy Parfumë Vintage

-99%
Shiko Detajet

Vathë me yje të ndritshëm të Punkave Vathë Punk Stud Vathë me ngjyrë të artë me ngjyrë të artë

Shiko Detajet

Moda Green Green Drop Uthull Kafshë Katër Shtresa Gjeometria Vesh Kub Zirconia Punk Deklaratë Vajza Boucle ...

-46%
Shiko Detajet

2017 Veshjet e martesave të nuseve të nuseve të modës Vathë të gjerdanit me pika ujore vendosin ngjyra të b...

-20%
Shiko Detajet

ASQUEEN 15 Stilet E Re Cute Cute Natyra Natyrore Rruaza Gjerdan Gjerëse, Mbathje Dhurata Për Gratë Vajza pë...

Shiko Detajet

Shitje vathë prej ari CC CC për Vathë prej ari Brinko Ouro Cuff Ear Cuff Ohrringe Boucle Doreille Bijoux Fe...

-50%
Shiko Detajet

G23titan Big Crystal Rings Rreth 16G me Jewel të Dyfishtë Lakur Piercing për Bizhuteri Trupi Piercing Navel...

-34%
Shiko Detajet

ZABRA 100% Solid 925 i Argjendtë Sterling Dragon i kuq Zinxhiri i Meshkujve Dominues të Unazave Punk Vintag...

-18%
Shiko Detajet

5 * 7mm Oval Cut Cut Vathë Ametist natyral Stud 925 Sterling Bizhuteri Argjendi Gratë Vintage Bizhuteri E B...

-33%
Shiko Detajet

Rrathë byzylykësh me shtrirje shumë shtresa të grave, kristal martese, martesor, bizhuteri ari, ngjyrë argj...

-10%
Shiko Detajet

2016 bizhuteri të modës Vathë me ngjyrë të artë për gratë Vathë prej ari Austriak Crystal Purple Drop vathë...

Shiko Detajet