16% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Vathë varëse varëse Bangrui të vendosura Artë Dasma për bizhuteri me ari Ball Top

Shiko Detajet

Oly2u Tërheqje Peshku Bisht Peshku Gratë Gjerdan Mermaid Bishti argjendi Dashuria gjerdan Peshku Peshku Gaf...

-40%
Shiko Detajet

AAACGYC D098 DIY rrathë byzylyk të ri të thjeshtë të punuar me dorë, farë rripi të punuar me dorë

Shiko Detajet

Moda e Re 925 Sterling Argjend trekëndëshi Ngjyrosje rregullueshme Gaforre Zonja & Bizhuteri Vajza Rhinesto...

-53%
Shiko Detajet

Bizhuteri me shumicë të reja të modës Rozë Rose Color Ngjyra prej çeliku inox Lidhje zinxhir të bardhë Shel...

-35%
Shiko Detajet

YUN RUO Moda Bizhuteri Stainless Steel Rose Rose Color Gold Black Round Ball Vathë për Vajzë Grua Girl High...

-44%
Shiko Detajet

Flyleaf 925 bizhuteri argjendi i shkathët Ginkgo lë unaza për gratë me aksesorë të lartë për zonjat e modës...

-40%
Shiko Detajet

8SEASONS Shitje të Ngjyrosura për Gra Femra me Bizhuteri Grekë Velvet Suede Shtresa dyshe Choker gjerdan Ng...

-25%
Shiko Detajet

2016 Rrathë sharm të kristalit të sharmit & Bangles bizhuteri me kristal çeliku inox për gratë Pulseras

-50%
Shiko Detajet

Unaza e mpiksjes së trupit të çelikut të pandryshkshëm Mjet mbajtës i bizhuterive hapëse pincë

Shiko Detajet

HIBRIDE Moda me ngjyra të arta dhe burra pranga për gratë

-40%
Shiko Detajet

EASYA France Paris 5 Ngjyrat Macaroon Cute Effiel Tower Macarons Keychain Keysain Qese shumëngjyrësh Qese

-34%
Shiko Detajet

LUOTEEMI Cilësia e Arritjes e Re Romantike Luksoze CZ Vathë me llambadar të varur gjatë për bizhuteri Dasma...

-40%
Shiko Detajet

Shishe byzylykësh Fuqia Shishe Rainso Titanium për Bizhuteri për Gra me 4 Elemente Aksesorë plesiftet Magne...

-40%
Shiko Detajet

Bizhuteri Bonsny Qeni Akrilik Kufiri Rough Collie Zinxhiri Kryesor i Zinjës

-50%
Shiko Detajet

ZHBORUINI 2017 Vathë të Re Pearl Vathë 925 Bizhuteri Argjendi Sterling Vintage Stil Vjeshtë Ujërave të ëmbl...

-86%
Shiko Detajet

Vathë të gjatë kristalësh për gra Llambadare blu të purpurta me ngjyra jeshile Nusja martesore Dorp vathë o...

Shiko Detajet

Byzylykë elegante të rregullueshëm marquise kristal për gratë

-16%
Shiko Detajet

FJENJAT M B T MIRA BFF 2 Pjesa e thyer e varur e zemrës së kafshëve Panda Anchors Crystal Pendant Chain Nec...

-40%
Shiko Detajet

shitje me shumicë Bohemian Vintage Etnike Kafshëve Lule rrobash shtëpiake të bëra me dorë, me rrathë të var...

Shiko Detajet

Shitje e nxehtë 925 byzylyk zinxhir gjarpër argjendi 4 mm për bizhuteri për gra me shumicë për burra

-48%
Shiko Detajet

6 mm gjerdan rruaza të bardhë guri me dorë të punuar me dorë lëkure lëkure të gjatë për bizhuteri për gratë

-10%
Shiko Detajet

Vathë me aliazh artë të artë metalikë Moon Dekorim Rhinestone Cat Eye Stone Stone Vathë për bizhuteri për f...

-40%
Shiko Detajet

Zirconia Perfect Kubike e gjelbër 925 Vathë varur argjendi e varur për gratë S0201

-59%
Shiko Detajet

Bizhuteri byzylykësh për burra prej çeliku të pandryshkshëm Cross Bangle Gold Charm Gold Color Charmeldal A...

-15%
Shiko Detajet

COUYA 2017 Unazat e grave Sizeiftet e gjerësisë sonë të SHBA 6-11 Steel me çelik inox Rrathët e gjerësisë s...

-40%
Shiko Detajet

Byzylyk zinxhiri U7 Classic Zinxhir dhe Gjerdan, Për Dhurata për Meshkuj, Shumicë e Bizhuterive Afrike / Ng...

-20%
Shiko Detajet

Flyleaf 925 Sterling Silver Dandelion Vathë Stud për Gra Vajza Rastesishme Sterling-argjend-bizhuteri

-20%
Shiko Detajet

Real 925 Sterling Silver Pink dardhë prerë zirkon fejesën Unaza për Gratë Dasma Anel aneis Partia e Modës p...

Shiko Detajet

Simuluar Pearl Snake Crystal gjarpër gjerdan zinxhir Vintage aksesor kristal collaresStickement gjerdan

-36%
Shiko Detajet

Gjerdan Qafë Zodiac Akrep

Shiko Detajet

Bizhuteri Nusheje E Madhe E Madhe E Madhe e Madhe Shamty Për Gratë Afrikë Afrikane Ngjyra Vendos Nigeria Su...

Shiko Detajet