MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Transporti Falas rruaza Spacer Falas natyror prej guri 6 8 10 12 mm Strand 15 "Për Marrjen e Bizhuterive-F0...

Shiko Detajet

Mecresh Classic Circle Rhinestone Mecresh Classic Jewets Sets Jewel by Crystal Wedding Necklace Wedding for...

Shiko Detajet

Timlee X007 Transporti falas Nëna e Kuqe dhe e Bardhë e Maceve të Shkelqshme të Këpucëve të Vijshme, Veshje...

Shiko Detajet

Jezus me gjerdan jastëk perëndimor Jesus Piece, Argjend argjend i çelikut të pandryshkshëm, bizhuteri bizan...

Shiko Detajet

8SEASONS 304 Vathë prej ari Vajza prej çeliku të pandryshkshëm Vathë të modës për femra Vathë të modës Rrob...

Shiko Detajet

Davieslee Mens byzylyk zinxhir Lidhje Link 316L Rrathë çeliku inox për burra Ngjyra e argjendtë ari kurrë n...

Shiko Detajet

Bizhuteri me shumicë të reja të modës Rozë Rose Color Ngjyra prej çeliku inox Lidhje zinxhir të bardhë Shel...

Shiko Detajet

POP Deluxe për burra 79g 23,6 "12 mm 24k ari të ngurta GF gjerdan lidhës zinxhir lidhjeje Transporti FALAS

Shiko Detajet

Moda 6 copë gjerdan me varëse lule shumëngjyrësh xhami xhami me varëse varëse gjerdan varëse vaji esencial ...

Shiko Detajet

REAMOR 316L çelik inox 8 mm rrathë të mëdhenj me vrima antike tibetian Spacer Charms rruaza për bizhuteri b...

Shiko Detajet

Hot Hollow Vintage Bohemia Vjeshtë Bizhuteri Bizhuteri Tibet Deklaratë e markës së grave Gratë me shumicë 2...

Shiko Detajet

USTAR Drop Uji vathë të gjata për gratë 2.0ct AAA prerje e rrumbullakët Dasma kub Zirkonia bizhuteri kurvar...

Shiko Detajet

Retro Ginkgo lë shkopinjtë e flokëve Bizhuteri e simuluar me perla lë pëlhura sharmash për flokët Ornamente...

Shiko Detajet

Rruaza të rrumbullakëta me dorë Millefiori të rrumbullakëta me xham të rrumbullakët 6x3mm me lule shumëngjy...

Shiko Detajet

kate mbretëresha hënë e rrumbullakët austriake Crystal Circle Hoop clip palë vathë modës Bizhuteri rënie Pa...

Shiko Detajet

Perde bead natyrale obsidiane e transhipuar pastrim kokën e varur të Budës të zezë

Shiko Detajet

Bling Bling Tone Silver Silver Rhinestone Nusja Bizhuteri "Nusja" Fjalë Laple Pin

Shiko Detajet

dizajni personaliteti gjerdan kukull gjerdan varëse varëse për gratë vajza çanta bizhuteri 2019 qafore gjok...

Shiko Detajet

LuReen Luksoze Argjende Luksoze Star Star Micro Pave Vathë CZ Zircon Rhinestone Stud Vathë Për Gratë Bizhut...

Shiko Detajet

Unaza Megaeguet Romantike të Dasmave Për Liftin e Steeliftit prej çeliku inox me ngjyra të arta dhe unaza p...

Shiko Detajet

Mbretëresha Ngjyra e Artë Mbretëresha Tiara kurorë Barok Retro Tiaras dhe Kurora Pageant Kurorë Princesha P...

Shiko Detajet

Hot Vathë me Stil Etnik të Vogël Bizhuteri Meshë të Mëdha Gjeometrike Rrëmbej Vathë të gjata 925 Vathë prej...

Shiko Detajet

SANTUZZA Unaza e Argjendtë për Gratë 925 Unaza Argjendë Sterling Argjendi për Gra 2017 Enamel Bizhuteri Kub...

Shiko Detajet

Vathë të modës 2015 Dhurata për gratë e Re Dangle vathë 14mm Super bizhuteri kristal Super Big Vathë Vathë ...

Shiko Detajet

Gratë Arabe Perëndia Myslimane Allah Rhinestone Blue Rimestone Blue Enamel Jewel Gold Pendant Necklace

Shiko Detajet

SAVOYSHI A deri Z 26 Letra metalike Këmisha prej bronzi Gratë fustan pallto Brookhes për mashkull jakë Pin ...

Shiko Detajet

Vathë shumëngjyrësh prej kristali me kristale për Gratë Nusja me Long Pallua Dangle Drop Earing 2019 Fashio...

Shiko Detajet

Rrathë luksoze e bardhë / e artë Emmaya për gratë Zonja që shkëlqejnë AAA Kubike Zircon Kubik Zircon Ditëli...

Shiko Detajet

Ztech Bohemia Dizajn i Vjetër me Ngjyra Hippie Boho Deklaratë e Rrathë Pulseiras Femininas Bijoux Gypsy Tri...

Shiko Detajet

2016 dizajn i ri 33 rruaza lutjeje islamike prej ari blu të kaltër musliman Tasbih Allah Rosary dorëza glid...

Shiko Detajet

Molekula e re Dopamine Oly2u Ngjyrosje me shije të hollë për Gra, bizhuteri të gjelbërta elegante me zinxhi...

Shiko Detajet

G23titan me cilësi të lartë të argjendta ari të farkëtuar Unaza Septum G23 Titanium Poli Sepo Piercing Nez ...

Shiko Detajet