18% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Collare Magen David Star Necklaces & varëse, Ngjyrosje prej ari, Ngjyrosje prej ari, çeliku, Womenifa, Jude...

-30%
Shiko Detajet

Transporti falas Titanium V65 Vintage model model dekorimi Unaza prej çeliku inox për bizhuteri për femrat ...

-45%
Shiko Detajet

LET TI JENI Vathë me dy fije fije fije për Gra 2017 Moda gjeometrike e Madhe Gjeometrike Dangle Vathë Veshj...

-60%
Shiko Detajet

G23titan 100% G23 Titanium Vathë Titanium Ball për Veshmbathje për Gratë Piercing të grave 3/4/5/6/8 mm Pll...

-41%
Shiko Detajet

LJ & OMR jakë zinxhiri argjendi 925 Sterling Argjendë Argjendë Moda Cute 5mm Argjendë Argjendë Ngjyrosje Zi...

Shiko Detajet

G23titan bizhuteri Beach Beach Verë e gjelbër me rrathë të gjatë Navel Rilest Bellybutton Piercing Anti-ale...

-10%
Shiko Detajet

Blu dhe Bardhë Porcelani Beads byzylyk OL Aksesorë Qeramikë të bëra në transportin falas të Kinës, Dhurata ...

-25%
Shiko Detajet

17KM 3Pcs Argjendë Aromë për Zemrën e Zjarrit me Rrathë Elastike për Gratë Pulseras Byzylyk Cute Multilayer...

-45%
Shiko Detajet

Unaza prej çeliku të pandryshkshëm u rritën për ari për burra grash dhe kristale për bizhuteri Unaza femëro...

-25%
Shiko Detajet

Litar i modës Lapsi jakë Boho, Fuqia e madhe e Vjetër, Veshjet e gjata të grave Bohemian Maxi Tassel Deklar...

Shiko Detajet

Këmishat e manshetave të zeza të markës Hawson Zi Tuxedo 6 studs Vendosni këmishën e fustanit të dasmave Li...

Shiko Detajet

Moda Bizhuteri Dasma Ngjyra e Bardhë Set Ngjyrosje AAA CZ Unaza Angazhimi Vathë Dhe Vjeshte Ngjyre Bijoux A...

-40%
Shiko Detajet

vathë kristal vathë të gjata pambuku vathë etnike etnike për gra 2016 modës shtazore kafshët e bukura Krish...

-74%
Shiko Detajet

Fei Ye Paws Necklaces Women 2018 Steel Stainless Steel Long Long Jack Russell Terrier Charm Dog Varëse Dekl...

-37%
Shiko Detajet

G23titan Crytal Septum Clicker Bizhuteri me majë të lartë me hundë me cilësi të lartë 16g G23 Titanium Pole...

-34%
Shiko Detajet

Qelqi i qartë i zirkon septumit me bizhuteri për trup

-20%
Shiko Detajet

Jovivi 16g Stili i hundës për buzën e hundës Jovivi 16 Veshës për qafën e sipërme të veshit

-20%
Shiko Detajet

Byzylyk i Madh i Vogël Sis Sister Sinc Argjend Rose Ruff Cuff Cuff Bang Stainless Steel Sister Dhurata Ditë...

-26%
Shiko Detajet

1PCS Wolf Kolovrat Varëse Sllave Ujku Kolovrat Amulet varëse Kolovrat Amulet Veshjeve për bizhuteri për burra

-9%
Shiko Detajet

Beads meideheng akrilike Meideheng ngjyra e butë ylberi ngjyra manuale për fëmijë DIY byzylyk arsimor Fëmij...

Shiko Detajet

Doreen Box Doreen e punuar me dorë Vjeshte gjethe gjethe, gjerdan gruaje te gjate antike, gjerdan zinxhir b...

-20%
Shiko Detajet

Rrathë prej çeliku të pandryshkshëm të modës së re origjinale Origjinale me cilësi të lartë klasike, Rrathë...

-10%
Shiko Detajet

Byzylyk zinxhiri U7 Classic Zinxhir dhe Gjerdan, Për Dhurata për Meshkuj, Shumicë e Bizhuterive Afrike / Ng...

-15%
Shiko Detajet

2017 Bangles Luksoze Luksoze Bangalesh Për Gra Rrathë Argjendi & Bangles Femme Nushe Nusërie Dasma Bangles ...

-5%
Shiko Detajet

2.0Ct Fasion Real Solid 925 Sterling Silver Silver Moda Dhurata për Gratë 5A Bizhuteri Zirkon Bizhuteri Zir...

-92%
Shiko Detajet

Bizhuteri Szelam Bizhuteri rrathë për gratë 925 rrathë zinxhir argjendi dhe Bangles DIY Pulseras S Jewelë S...

-19%
Shiko Detajet

22 Stile Shitje Nxehtë Origjinale 100% 925 Sterling Argjendë Sarkling Argjendë Përkul Stud, me CZ të qartë ...

-50%
Shiko Detajet

Promovimi !! Kafka Cufflinks, ngjyra e zezë, e modës së modës së kafkës, për dizajnin e kafkës, transporton...

-10%
Shiko Detajet

YUN RUO Rozë me ngjyrë të artë të Zezë të bardhë Qeramike të Zezë për Grua Bizhuteri Dasma 316L Unazë çelik...

-44%
Shiko Detajet

Unique Vintage Vjeshtë / Ari Argjendë Gjethe Bun Top Flokët Krehje Vintage Accessories Aksesorë Flokësh Bijoux

-18%
Shiko Detajet

XUANHUA Stainless Steel Vathë Vathë bizhuteri 2018 Vathë të Modës Për Gra Bizhuteri Brincos Vathë Rrethi Femra

-50%
Shiko Detajet

Moda e re e grave të modës Rhinestone kristal byzylyk byzylyk kristal Bangle B030

-34%
Shiko Detajet