MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

TBP148 Tibetan argjendi i mbuluar me varëse natyrale me varëse natyrale

Shiko Detajet

Linja e Peshkimit të Linjës së Peshkimit të Modës për Gratë

Shiko Detajet

mukiking New Fashion Vintage Silver Vintage Silver Rhinestone Cross për Burra Shalle Brooch Pin Bulk Crysta...

Shiko Detajet

Piercings lule smalti për gratë Për bizhuteri stili veror Markë luksoze çelik çeliku inox Ngjyra aksesorë k...

Shiko Detajet

Set PATICO Charm S90 Argjend Silver

Shiko Detajet

Shitje me pakicë Bizhuteri me Rrathë të Lirë Rrugë të Lehta të Lehta Rrathë Moda Byzylyk Feminina Xhevahire...

Shiko Detajet

Rrumbullakë shumëngjyrësh shumëngjyrësh 4,6,8,10 mm Amazon Bead natyror rruaza guri natyror për rrathë bizh...

Shiko Detajet

Pendientes Crystal pendientes Panda tullumbace Bear asimetrike Stud Pink Vathë bukuroshe mbajnë ari te gjat...

Shiko Detajet

dongsheng Riverdale Moda Charm Lariat Gjerdan Riverdale Jughead Jones Crown varëse varëse, Gratë Vajza Chok...

Shiko Detajet

KISS ME Women Bijoux Vintage Stud Vajza Vathë Akrilik me Kryqëzim Aksesorë Antik Ari Ngjyrë Blu Kuqe Vathë

-99%
Shiko Detajet

Rrathë Pulseiras Crystal Cross & Rripa për Gratë Burra Couift Rrathë prej çeliku inox Doreza për argjendë D...

Shiko Detajet

Vathë Dasma martesash me kristal Mecresh për Gratë Cute Silver Argjend Ngjyra e Zeze Koreane Nusja Koreane ...

Shiko Detajet

Veshje fluturash të zbrazëta prej metali të kopsave të modës për gra dhe vajza të lezetshme pa bizhuteri sh...

-25%
Shiko Detajet

Unaza Unaza Gratë 3 mm Unaza e Zezë Qeramike e Bardhë për Gratë Indi Indian Gurë Kristali Rehati Martesa An...

Shiko Detajet

Jezus me gjerdan jastëk perëndimor Jesus Piece, Argjend argjend i çelikut të pandryshkshëm, bizhuteri bizan...

Shiko Detajet

DHURATA ATTRACTTO !!! Rrathë byzylykë për kremin e zemrës 2019 për gra Byzylyk dhe rrathë të rrumbullakët ari

Shiko Detajet

Rruaza me shumicë me rruaza blu natyrale të rrumbullakëta për bizhuteri duke bërë rrathë byzylykë Amazonite...

Shiko Detajet

Set bizhuteri Etiopi, Ngjyrat e varëse me ngjyra të arta / vathë / unazë / Eritrea nga Bangle Eritrea Afrik...

Shiko Detajet

Zinxhir çeliku inox Nënë Foshnje Vajzë Vajza varëse, jakë familjare jakë maxi Për gratë Fëmijët për dhurata...

Shiko Detajet

1PC bizhuteri Surfer Hawaii Surfer punuar me dorë të gdhendur Yak Bone Peshku varëse me varëse në Zelanda e...

Shiko Detajet

Madhësia 7-9 Markë Ajojewel Markë e Kuqe / Portokalli / E Verdhë / E errët Guri e gjelbër për Gratë Luksoze...

Shiko Detajet

Vathë gjerdan lule kristali Vintage Hollow Crystal, Gold Color Afrikane Dasma e Kostumeve të Dasmave Vendos...

Shiko Detajet

Planet e Rrumbullakëta të Rrjetit të Tokës Harta Botërore Harta e Artit Pika e rënies së transportit xhami ...

Shiko Detajet

Bio shëndetësore Noproblem benifits jon balancën e energjisë terapi silikoni sportive choker tourmaline ger...

Shiko Detajet

Karficë zbukurimi me katër ngjyra Rose

Shiko Detajet

Tre gjethe të gjata Navel Piercing Ombligo Plumas, Zinxhir seksi me zinxhir Button Unaza Trupi Piercing Nom...

Shiko Detajet

Bizhuteri Mashkull Kalen E Re Unique Unique Mashkull Stainless Steel byzylyk Rock Punk Rrathë lëkure të qën...

Shiko Detajet

Moda 2017 Brookhes Dasma e Arritjes së Re për Gratë me shumicë, Zonja Brookhes Zonjë Përkuluni, Gratë Dasma...

Shiko Detajet

Unaza e mpiksjes së trupit të çelikut të pandryshkshëm Mjet mbajtës i bizhuterive hapëse pincë

Shiko Detajet

SINLEERY Vintage Full Dark Rhinestone Blue Dark Rendesh të gjallë për Gratë Deklaratë Antik argjendi me ngj...

-8%
Shiko Detajet

YFJEWE Mbërritur në Shitje Hot vathë me rënie të mëdha për grua Modë modë vathë kristal paragrafi të gjatë ...

Shiko Detajet

ShinyGem Ngjyra Zinxhiri Zinxhiri të Artë ShinyGem Prerje të punuar me dorë Rhinestone Agates

Shiko Detajet