29% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Shitje rruaza tërheqëse prej druri me ngjyra natyrale të modës

-99%
Shiko Detajet

Rroba gjerdanash për kapak

Shiko Detajet

2017 Xhevahir i Ri Rainbow Jewel real 925 i pastër i martesave me argjend unaza martese fasion AAAAA 2Ct un...

Shiko Detajet

5 copë / të vendosura pranga ari lë ari kapëse veshi jo-shpuese bizhuteri vathë për gra dhe burra

-33%
Shiko Detajet

Rrobat e gjelbërta të reja prej ari të trëndafilit të varur, 35 mm gjerdan i përshtatshëm, përshtaten disku...

Shiko Detajet

Cute boy puthje varëse vajzash gjerdan choker për gra të argjendta bukuroshe bukuroshe prej çeliku të pandr...

Shiko Detajet

Asimetrike Rhinestone Cross Cross Vathë rrethi rrethi të Hënës për Vajzat Vajzat Gratë Deklarata Koreane St...

Shiko Detajet

Vathë të varur në modë Crystal Dangle Crystal Minminare për Veshjet Veshjet me varje Ngjyre të artë 2018 Bi...

Shiko Detajet

perla barok vendos vathë me grep dhe varëse plus madhësi 100% ujërave të ëmbla natyrale

Shiko Detajet

Bizhuteri Vintage Ngjyrosje Argjendë Vintage Rhinestone e Zezë dhe Opal i gjelbër Opal Green Drop Vathë për...

Shiko Detajet

Sehuoran Vathë Bohemian Nga Zink Alloy Drop Drop Me Lëkurë artificiale Big Ujë Vathë Pendient Pendientes

Shiko Detajet

Bizhuteri të Nxehtë rruaza prej guri natyror Charms byzylyk gjarpër Imitim Pearl byzylyk i rregullueshëm Ba...

Shiko Detajet

Neoglory Light Yellow Yellow Charm Charm Multi Colorful Long Vathë Dangle Women Women Fashion Shamballa Boh...

Shiko Detajet

Rrathë magnetike Vinterly Steel Magnetike Qeramike e Zezë e Energjisë Germanium Rrathë Mashkull Zinxhirët D...

Shiko Detajet

Kraft-rruaza Ametistë natyralë të argjenduar me pllaka kuarci trëndafili kukull Pemë jete varëse Amuleti gj...

Shiko Detajet

BISAER 925 Sterling Silver Heart Heart arratisja për fëmijë Nipple Love MOM Bears Fit Charms Vajzat Byzylyk...

Shiko Detajet

Bizhuteri Moda Bizhuteri Anslow Anchor Classic Miqësia për Meshkuj Byzylyk lëkure Lëkurë Bangle Për Gratë D...

Shiko Detajet

Unique Vintage Vjeshtë / Ari Argjendë Gjethe Bun Top Flokët Krehje Vintage Accessories Aksesorë Flokësh Bijoux

Shiko Detajet

SHITJE !! LINSION Cylinder Cross 925 Sterling Mens Argjendë Biker Rocker Punk Pendant 9F018

Shiko Detajet

Bizhuteri Modë Unisex Vajzë Stili i Lëmuar i Lëmuar Steelift Womeniftet për burra Të dashuruar overiftet e ...

Shiko Detajet

Byzylyk dhe zinxhirë biznese klasike klasike, për burra me shumicë Nigeri Gold Color Afrikane Dubai Moda Bi...

Shiko Detajet

Personal Personal Emri i Gaferinës së Choker Lëkurë e ekzagjeruar e gjerë e gjërë origjinale Dy jakë Zgjidh...

Shiko Detajet

Vitnage 925 Unaza Argjendë Sterling Dragon dhe Tiger i Gdhendur Me Vendosjen e CZ me Gur natyror

Shiko Detajet

Rrathë kabllove UNY byzylyk kabllo të rrumbullakëta Bangle Moda Markë Antike Designer Antik Rrathë Unique K...

Shiko Detajet

Cfflink me porosi me cilësi të lartë për burra Dhurata me doreza argjendi të praruara me mansheta Popullore...

Shiko Detajet

Transporti falas Cufflinks Guitar Capplinks muzik me ngjyra të zeza hotsale mansheta prej bakri materiali m...

Shiko Detajet

Personaliteti i grave moda vathë prej aliazh karamele të simuluar-perlë vathë të lezetshme vajza kristal fl...

Shiko Detajet

Set bizhuteri Beads afrikane Gratë me ngjyra të arta kristal Dasma e partisë gjerdan Bangle vathë unazë vat...

Shiko Detajet

Zyrë / karrierë e re (stil OL) kristal i bardhë byzylyk fije floku fishekë me elastikë, rrathë fasule e lir...

Shiko Detajet

Punk 4 copë / vendosur Rrathë Multilayer mbështjellëse Byzylyk Evil Eye Charm Bracelet Beaded byzylyk lëkur...

Shiko Detajet

Mbrojtja e Shërimit Rrathë Stacking Elastik me Beads

Shiko Detajet

Lule kravate lulesh lulesh Emmaya

Shiko Detajet