MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Rrobat e Argjendta të Zeza BLACK AWN 5.1 Gram 100% Origjinale 925 Rreshtat Sterling Argjendi Rreshti i Anga...

-72%
Shiko Detajet

Hot argjendi 925 bizhuteri e vërtetë 100% e pastër 925 Inlay Sterling Unlay Luksoze 1 Karat Zirconia Unaza ...

-50%
Shiko Detajet

18 gjerdan jakë prej ari 18k për varëse femër Diamante-bizhuteri Rope Zinxhir Partia Trendy Hot Ngjyra Eleg...

-49%
Shiko Detajet

Transporti falas 925 unazë argjendi e pastër unazë e ekzagjeruar me onde argjendi me onde dhe burra dhe gra...

-19%
Shiko Detajet

925 Vathë Sterling Silver Silver për Gratë 2017 Bizhuteri e Re me Lule të bardha Rose

-90%
Shiko Detajet

HAOHUPO Unpolished RAW Gjerdan Amber për Dhuratat e Fëmijëve Ndihmë për dhëmbë Ndihmë për dhimbje nga qelbj...

-30%
Shiko Detajet

Ardhja e re 925 bizhuteri argjendi të pastër dhe modë lule bizhuteri për promovimin e grave dhuratë promovi...

-48%
Shiko Detajet

AAA perlat ujërave të ëmbla natyrale gjerdan / vathë / byzylyk Kolokim i përsosur, bizhuteri vendos me shumicë

-20%
Shiko Detajet

ASHIQI karficë zbukurimi me perla ujërave të ëmbla për një karficë të madhe karamele me rhinestone Pin bizh...

-25%
Shiko Detajet

Byzylyk dhëmbëzues Baltik Amber për Foshnje (Lemon) - E punuar me dorë në Lituani - Autentike e Testuar me ...

-34%
Shiko Detajet

BizhuteriPalace Fashion 0.28ct Spinel Dashuri e Zezë Spinel Dashurie Zemra Për Gra Solid 925 Sterling-Argje...

-55%
Shiko Detajet

EUDORA Unique Solid 925 Pure e pastër e argjendtë e pastër e jetës Lak gjerdan varëse varëse për gra vajza ...

-38%
Shiko Detajet

BizhuteriPalace Luxury 23ct Multi London Blue Topaz Link Top Tenis byzylyk Real 925 Bizhuteri e Argjendtë S...

-51%
Shiko Detajet

BLACK AWN 3.8g 925 Round Sterling Silver Silver Rrethi i Zezë Spinel Vjeshtë e modës e Angazhimit për Gra B...

-76%
Shiko Detajet

Moonmory S925 varëse argjendi kryq dhe gjerdan për gra varëse luksoze kryqi me zinxhir për gratë Rusia Shit...

-40%
Shiko Detajet

Ardhja e re e nxehtë e shitjes së luleve të modës 925 zonjat e argjendit të pastër, vathë të gjatë, me një ...

-55%
Shiko Detajet

ZHBORUINI Necklace Fine Pearl 925 Bizhuteri Pearl Argjendë Sterling Argjendë Natyrore Natyrore e Ujërave të...

-80%
Shiko Detajet

DOTEFFIL 925 Sterling Silver Mageweave Ring Skulpture Për Bizhuteri Partia Angazhimi Dasma

-39%
Shiko Detajet

Bizhuteri Pearl FENNEY, 100% natyrale gjerdan varëse perla

-90%
Shiko Detajet

10 copë Rendetë kuarc Obsidian të Zemrës së Rozë

-19%
Shiko Detajet

Gjerdanja e dhëmbëve Amber për Foshnje (shumëngjyrësh) - 3 madhësi - Gjerdan rruaza rruaza natyrale prej gu...

-34%
Shiko Detajet

ASHIQI New 925 Sterling Silver Silver Natyrore Ujërave të ëmbla Pearl Drop vathë, dardhë bizhuteri perla pë...

-40%
Shiko Detajet

Unaza për Gratë e Artë 18k Të bukura të shkëlqyera klasike të shkëlqyera klasike të vërteta 750 të ngurta p...

-49%
Shiko Detajet

UMCHO 1.20CT Vathë gur i çmuar Blue Topaz Blue Skyaz 925 Sterling Vathë Silver Qepje Designer Bizhuteri të ...

-45%
Shiko Detajet

Gaforre dasme guri natyrore gur i çmuar 925 argjendi i pastër Platinum gra të veshura me fije fisnike të bu...

-35%
Shiko Detajet

Vathë me perla të ujërave të ëmbla të vërteta për gratë, vathë me perla argjendi 925 të pastra, të shkëlqye...

-40%
Shiko Detajet

Zemra varëse prej ari 18k të pastra Rozë të Verdhë Dashuria e Bukura e Bukura e Bukura Vajzë Miss Dhuratë Z...

-49%
Shiko Detajet

YIKALAISI 925 Bizhuteri Argjende Sterling Charm byzylyk Pearl BizhuteriBraelet 100% e vërtetë Byzylyk Pearl...

-35%
Shiko Detajet

925 Necklaces Argjendi Sterling Butterfly Pendafila & Gjerka, Sterling Argjend i pastër Sterling 925 Ngjyra...

-35%
Shiko Detajet

FENASY Pearl Jewelry vendos 925 vathë prej argjendi të shkëlqyeshëm, gjerdan natyral me gjethe Pearl, për g...

-54%
Shiko Detajet

Hongye 2017 Moda e Re e Ngjyrosje Perlat me Perla të Reja 925 Zinxhir Sterling Argjendi 12 mm Peel me Perla...

-25%
Shiko Detajet

[BLACK AWN] 925 Sterling Silver Fine Jewell Cross Cross Necklaces Trendy Engagement for Women Pendants Wedd...

-70%
Shiko Detajet