MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Dy-ton pastër 925 horoskop argjendi i pastër Colares CZ Shenjat e gjerdanit të zamit të zodiakut për konste...

-20%
Shiko Detajet

ORSA JEWELS 925 Sterling Silver Silver Moon Moon

-45%
Shiko Detajet

62x33mm Elegant Lule e gjelbër formë e gjelbër Veshjet e argjendta gri të bardha të Tsavorite White CZ

Shiko Detajet

Ardhja e re 925 bizhuteri argjendi të pastër dhe modë lule bizhuteri për promovimin e grave dhuratë promovi...

-48%
Shiko Detajet

Vathë prej palme kacavjerrëse të vërtetë LACEY, vathë perlash me ujëra të ëmbla natyrale për gra me 925 biz...

-40%
Shiko Detajet

Byzylyk dhëmbëzues Baltik Amber për Foshnje (Lemon) - E punuar me dorë në Lituani - Autentike e Testuar me ...

-34%
Shiko Detajet

BLACK AWN 3.9g Classic 925 Sterling Argjend Rreshtat Rreshti i Zezë dhe E Bardhë Guri Dasma për Gratë Femra...

-72%
Shiko Detajet

Sapphire natyrale gjerdan gur i çmuar origjinal i ngurtë 925 bizhuteri argjendi i pastër Grua Fisnike Birth...

-40%
Shiko Detajet

UMCHO 1.20CT Vathë gur i çmuar Blue Topaz Blue Skyaz 925 Sterling Vathë Silver Qepje Designer Bizhuteri të ...

-45%
Shiko Detajet

Set ZHBORUINI Bizhuteri Pearl Bizhuteri Natyrore Ujërave të ëmbla Pearl Lepë Vathë Vjeshire 925 Sterling Ar...

-80%
Shiko Detajet

SA SILVERAGE Real 925 Vathë prej sysh argjendi të trëndafilit Rozë me ngjyrë të artë dhe bizhuteri të Rreth...

-47%
Shiko Detajet

Vintage Real Pure 925 Sterling Argjend Kubik Zirconia Hoop Vathë të Rrumbullakosura Vathë për Bizhuteri për...

-49%
Shiko Detajet

Byzylyk Amber Baltik për të Rritur (Konjak) - 2 Madhësi

-34%
Shiko Detajet

Rrathë qelqi HAOHUPO Amber për dhurata të bëra për bebe të bëra për fëmijë

-30%
Shiko Detajet

Vathë kurvar FENASY, vathë perla natyrale të cilësisë së mirë, 925 vathë argjendi të pastër 2018, bizhuteri...

-45%
Shiko Detajet

Dainashi TOP Cilësi Vathë Pearl Natyrore Natyrore / Byzylyk 925 Sterling Silver Buckle Zinxhir byzylyk byzy...

-72%
Shiko Detajet

Mbërritja e re e nxehtë e shitjes së modës lule të modës CZ zircon 925, zonjat argjendi të pastra`, studë v...

-55%
Shiko Detajet

NEHZY 925 grua e re argjendi e pastër, bizhuteri e markës së re të modës, bizhuteri luksoze kub kub

-40%
Shiko Detajet

YouNoble Perla natyrale me perla natyrale Set perde femra perla te fresketa perde bizhuteri me gjerdhe bizh...

-50%
Shiko Detajet

Flyleaf Simple Hollow Leen Hapja e Unazës 925 Sterling Argjendë Argjendë Moda Veshje Dasma për Gratë Bague ...

-20%
Shiko Detajet

ZABRA 100% 990 Sterling Silver Silver Vintage punuar me dorë Tibet Buddhism Rope byzylyk Burra Gratë Gjasht...

-23%
Shiko Detajet

Vathë argjendi me kuarcë natyralë, prerje dërrase për copëza loti në stil 10 mm * 20 mm, stil fantastik

-18%
Shiko Detajet

[BLACK AWN] Vathë origjinale 925 Sterling Argjendë Gurë Kristali për Gra dhe Bizhuteri Guri Bardhë Tij Bijo...

-70%
Shiko Detajet

Unaza perla të zeza për gra unaza argjendi për meshkuj me perla të dyfishta natyrale 925, me dhurata për di...

-40%
Shiko Detajet

Vajza Mami Dashuria Përgjithmonë 100% 925 Gjerëse Ngjyrosje Argjendë Argjendë CZ Bizhuteri varëse me çifte ...

Shiko Detajet

HAOHUPO 16 Stilet Rrathë Amber Natyrore për Foshnje për të Rritur Dhurata Bizhuteri Elastike për të Rritur,...

-30%
Shiko Detajet

Sinya Natyrore perlat tub prej ari 18k Bangles byzylyk për gra vajza Mama vajzë e dashura me diametër 55 mm...

-40%
Shiko Detajet

Vathë me perla të vërteta me ujëra të ëmbla për gratë, vathë me perla natyrale 925 bizhuteri të argjendta p...

-45%
Shiko Detajet

Premtim modeli gishtash për meshkuj dhe gra 925 të pastër, për dashamirët e pëlqejnë bizhuterinë e lidhjes ...

-10%
Shiko Detajet

Gjerdan qelqi qelibar HAOHUPO me Certifikatë natyrale bruzë Autenticiteti origjinal origjinal i Ballkanit A...

-30%
Shiko Detajet

Vathë kurvar FENASY, vathë perla etnike për ujëra të ëmbla për gra, 925 vathë argjendi të pastër 2018, bizh...

-34%
Shiko Detajet

Gjerdan Argjendi Fine Origjinale 100% 925 Gjerdan Silver Sterling Gratë Femra Bizhuteri Zemër dhe Bardhë va...

-71%
Shiko Detajet