40% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Rrathë bizhuteri për gra të arta 18k Pure të Verdha Rozë Vajzë origjinale të ngurta të ngurta 750 Dhurata F...

Shiko Detajet

OMHXZJ me shumicë certertifikim ndërkombëtar të kualitetit Lule bizhuteri të modës AAA zircon 925 vathë arg...

-80%
Shiko Detajet

Rrobat e ngjyrave të konjakut HAOHUPO të Amber me Certifikatë Natyrore Turqizmi Origjinale origjinale të Ba...

-30%
Shiko Detajet

Sharm argjendi i zemrës me kurorë, cirk rozë dhe të pastër kub Fit Pandora Charms Byzylyk byzylyk 100% 925 ...

-30%
Shiko Detajet

[BLACK AWN] 925 Sterling Silver Fine Jewell Cross Cross Necklaces Trendy Engagement for Women Pendants Wedd...

-70%
Shiko Detajet

Dy-ton pastër 925 horoskop argjendi i pastër Colares CZ Shenjat e gjerdanit të zamit të zodiakut për konste...

-20%
Shiko Detajet

BLACK AWN 3.9g Classic 925 Sterling Argjend Rreshtat Rreshti i Zezë dhe E Bardhë Guri Dasma për Gratë Femra...

-72%
Shiko Detajet

Unaza për Gratë e Artë 18k Të bukura të shkëlqyera klasike të shkëlqyera klasike të vërteta 750 të ngurta p...

-49%
Shiko Detajet

ZABRA Autentic Real Solid 925 Sterling Silver Crown Lion King Ring for Men Boy Punk Retro Vintage Cool Bike...

-28%
Shiko Detajet

Bizhuteri martesore të ujërave të ëmbla të vërteta vendosen me vathë varëse, dasme 925 bizhuteri argjendi t...

-45%
Shiko Detajet

Kingsman Shërbimi Sekret Rreshtat e firmave të personalizuara për burra për gra 925 Bizhuteri me ngjyra arg...

Shiko Detajet

925 Vathë Sterling Argjendë Drop 2017 Dizajni i Modës Nxehtë për Gratë Elegant Zonja Fine Artikuj Vizatore ...

-90%
Shiko Detajet

JJX 5-6mm gjerdan i vogël perlash perlë natyrale, ujërave të ëmbla të kultivuara për vajza

-6%
Shiko Detajet

FENASY charms bizhuteri me perla ujërave të ëmbla Vathë perlë gjeometrikë bohemian modë S925 vathë argjendi...

-90%
Shiko Detajet

Unaza Gurë Gur i çmuar Umerch UMCHO Për Gratë Princesha Diana Ring Solid 925 Sterling Silver Vintage Angazh...

-45%
Shiko Detajet

Vathë të gjerdanit prej argjendi të modës 925 të reja të vendosura me dekorim të qartë me hark të kristaltë...

-95%
Shiko Detajet

Lotus Fun Real 925 Argjend i Sterling Argjend Natyror Aventurin i punuar me dorë, Fitim i gjerdanit të Zogj...

-50%
Shiko Detajet

Fyla Mode Hand Made byzylykë Beaded Bade byzylyk Antik 925 Argjend e Zezë e Kuqe e Zezë Thai Argjend i rrua...

-20%
Shiko Detajet

HAIHUPO Gjerdan Natyror Amber për Fëmijët Foshnja Rozë kuarci Bizhuteri Ametisti Qershi Qershi Baltik Amber...

-30%
Shiko Detajet

ZHBORUINI 2019 Set bizhuteri Pearl, Vathë gjerdan perlash natyral natyral me ujëra të ëmbla Vathë rënieje Z...

-80%
Shiko Detajet

SA SILVERAGE Real 925 Vathë Sterling Argjendi të Vjetër Vathë Etnike Tassel Drop Vathë bizhuteri të gjata p...

-47%
Shiko Detajet

Dy peshq të formuar me Oqeani Blue Opal Unaza 925 Sterling Argjend argjendi me ngjyra argjendi për gra dhe ...

-44%
Shiko Detajet

Vathë me perla natyrale Sinya për femra në 925 bizhuteri të shkëlqyera argjendi të shkëlqyera, perla, ngjyr...

-44%
Shiko Detajet

HAOHUPO 100% gjerdan leshterik baltik i perënduar

-30%
Shiko Detajet

HEMISTON Thomas Black Obsidian Nature Nature byzylyk me 925 Sterling Silver Charm Carrier, 14-25CM, Women F...

-25%
Shiko Detajet

JewelryPalace 1.7 ct Cushion Cut Krijuar Banda Dasma Smerald

-55%
Shiko Detajet

Alfabeti 100% 925 origjinal i argjendtë me kristal Silver

-40%
Shiko Detajet

Dhurata Argjendi Fantastike E Kaltër Blu Aquamarine, varëse argjendi 48x26mm

-43%
Shiko Detajet

[BLACK AWN] Real 925 Sterling Silver Silver Engagement Rings Unaza Dasma e modës për Gratë Sterling Argjend...

-71%
Shiko Detajet

Unazat LAMOON Angazhimi për Gratë Rozë Rose 100% Natyrore Pink Pink Romant Rose Quartz 925 Sterling Silver ...

-30%
Shiko Detajet

14k gjerdan i pastër me fletë ari të gjelbërta të rrumbullakëta Pasqyra të hollë pasqyre gjarpri Gjenerata ...

-49%
Shiko Detajet

FENASY 18K perlat me perla argjendare bizhuteri & varëse për adhuruesit e festave te markave, varëse perlas...

-50%
Shiko Detajet