30% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Vathë të vërtetë natyralë me perla të dyfishta 925, argjendi të pastër, vathë perla të zeza me ujë të ëmbël...

-40%
Shiko Detajet

Ardhja e re e nxehtë shitet moda e flokëve dëbore me shkëlqim CZ zircon 925 zonjat argjendi të shkëlqyera, ...

-55%
Shiko Detajet

Lacey gjerdan gjelbërimi i ëmbël me perla ujore të ëmbla, gjerdan perla muiltlaye perlë e vjecare për femra...

-40%
Shiko Detajet

Rroba të gjata me shirita Maxi Bohemian Pallua të gjata me vjeshje të modës me shumicë 925 Sterling Silver ...

-47%
Shiko Detajet

Unaza e Argjendtë 100% e Pastër 925 Sterling Silver Silver Set Luksoze 2 Carat Zirconia Unaza e Dasma për G...

-20%
Shiko Detajet

LicLiz Trekëndësh Unazë Argjendi 925 Sterling Silver V, Shirit unazë, Shiritat e rregullueshëm të Grave, Sh...

-40%
Shiko Detajet

Newshe 925 Sterling Silver Engagement Ring Engagement 2 Ct Raundi Bardhë AAA CZ Bizhuteri në modë Design fo...

-30%
Shiko Detajet

Gjerdan pastrues i qelibarit baltik për foshnjën (konjak) - 3 madhësi - Diy rruaza gjerdan-rruaza natyrale ...

-35%
Shiko Detajet

JewelryPalace 1.7 ct Cushion Cut Krijuar Banda Dasma Smerald

-55%
Shiko Detajet

Handmade 925 Ring Dragon Ring Man Njeriu Thai Sterling Silver Silver Ring Unaza Luck Good

-10%
Shiko Detajet

HEMISTON Thomas Black Obsidian Nature Nature byzylyk me 925 Sterling Silver Charm Carrier, 14-25CM, Women F...

-25%
Shiko Detajet

ZABRA Luksoze 925 rrathë argjendi për burra Vintage Punk Crown Mens Skull byzylyk Biker Gotik Bizhuteri Arg...

-28%
Shiko Detajet

4mm Romantik Rose Gold 925 Steric-argjend-bizhuteri Celtic Knot Unaza Eternity Band Angazhimi Unazat e Dasm...

-30%
Shiko Detajet

Vathë ASHIQI Real Natyrore të Ujërave të ëmbla Pearl Stud për gratë, Bardhë Pink Purple Purple 925 Argjend ...

-99%
Shiko Detajet

[YS] Bizhuteri Pearl 18k Bizhuteri 5-8 mm Vathë të Kulturuar Akoya Pearl Stud E thjeshtë për Gratë

-28%
Shiko Detajet

Burra 925 gjerdan argjendi të pastër, model etnik model rrumbullakim gjerdan perlash, bizhuteri të veçantë ...

-20%
Shiko Detajet

Zonja të hollë 10-10,5 mm AAAA Zonja natyrale të ëmbla perlat 925 gjerdan argjendi të pastër dhe varëse / b...

-40%
Shiko Detajet

Markë luksoze E re 925 byzylykë hijeshi argjendi Moda Natyrore Natyrore e Ujërave të ëmbla Perla Byzylyk Gr...

-48%
Shiko Detajet

Byzylyk Amber Baltik për të Rritur - Paketë e thjeshtë - Autentike e Testuar nga Lab - 2 Madhësi - 10 Ngjyra

-34%
Shiko Detajet

Ardhja e re e nxehtë e shitjes së modës me shkëlqim CZ zircon 925 zonjat e argjendit të pastër, unaza gisht...

-55%
Shiko Detajet

ASHIQI Real Bangladel perlash me ujëra të ëmbla Natyrore, 925 rruaza argjendi, rrathë lidhëse zinxhirësh pë...

-40%
Shiko Detajet

SA SILVERAGE Vathë Trendy Dangle Vërtetë 925 Sterling Argjendë të Kuqe Glaze Drop Vathë Për Gratë Drop Part...

-47%
Shiko Detajet

ZHBORUINI 2019 Vendosëse bizhuterish perlash, rrobat e gjelbërta me perla natyrale të ujërave të ëmbla Drop...

-80%
Shiko Detajet

UMCHO Sky Blue Topaz Rings Për Gratë e Vërtetë Solid 925 Sterling Silver Moda Koreane Rrjetore Birthstone V...

-40%
Shiko Detajet

SA SILVERAGE Real 925 Vathë prej sysh argjendi të trëndafilit Rozë me ngjyrë të artë dhe bizhuteri të Rreth...

-47%
Shiko Detajet

New Fashion Fashion Beach Beach Anklets 925 Sterling Silver Simple Stars me Shtresa të dyfishta dhe Rrathë ...

-52%
Shiko Detajet

UMCHO 925 Unazë Argjendi Sterling Unaza Classic Pink Sapphire Pink Për Angazhimin e Grave Morganite Dasma B...

-65%
Shiko Detajet

ASHIQI karficë zbukurimi me perla ujërave të ëmbla për një karficë të madhe karamele me rhinestone Pin bizh...

-25%
Shiko Detajet

ZABRA 925 Sterling Silver Hyperbole Skull Smile Inlay Stone Red Garnet Ring për Burrat Gratë Punë Gothic Pu...

-23%
Shiko Detajet

ASHIQI gjerdan perlash barok natyral i ujërave të ëmbla për gra 120 cm të gjatë rruaza kristali të bardha t...

-55%
Shiko Detajet

FENASY Perla natyrale me perla natyrale Set perla natyrale perla natyrale bizhuteri zinxhire gjerdan byzyly...

-70%
Shiko Detajet

Bizhuteri e vërtetë martesore e perlave me ujëra të ëmbla të vendosura 925 gra argjendi, perla natyrale e d...

-40%
Shiko Detajet