38% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Moda Gratë Moda Gjerdan perla të modës, gjerdan varëse per femra Bizhuteri Dasma 925 Sterling Silver Box Zi...

-52%
Shiko Detajet

Bizhuteri origjinale me gjellë perlë ujërave të ëmbla bizhuteri varëse, qafore të vërteta perla martese për...

-40%
Shiko Detajet

Peshku i detit Moonmory Ocean Coral Life Charm Silver Silver 925 Sterling Silver Bead With Blue Zircon Enam...

-34%
Shiko Detajet

Arritja e re Dizajn i fluturave me cilësi të lartë 925 Vathë prej ari argjendi me gërshërë për gratë Dhurat...

-45%
Shiko Detajet

45x26mm New Arrival Big Oval i Gur i çmuar në Londër Blue Blue Topaz CZ Vathë të Argjendtë të pranishëm

Shiko Detajet

LACEY bizhuteri vathë me perla natyrale, 925 vathë argjendi për femra, vathë me perla të gjelbërta dhurata ...

-40%
Shiko Detajet

JewelryPalace 1.7 ct Cushion Cut Krijuar Banda Dasma Smerald

-55%
Shiko Detajet

Rroba gjelbëruese RawBaltic Teething për Fëmijë (Raw Multicolor - Të PaPolished) - E punuar me dorë në Litu...

-34%
Shiko Detajet

UMCHO Green Nano Emerald Ring Ring Solid 925 Sterling Fashion Argjendë Vintage Maj Birthstone Unaza për Gra...

-42%
Shiko Detajet

Jemmin Cute Turtle Detit Shap AAA Blue Opal Unaza për Gra dhe Vajza 925 Unaza e Argjendtë Sterling, Partia ...

-92%
Shiko Detajet

Amber Flea e Ballkanit të Raw dhe Rrokullisje jakë me rrip lëkure të rregullueshëm për qen dhe mace - Testu...

-34%
Shiko Detajet

BLACK AWN New Arrive Classic 925 Sterling Silver Fine Jewell Trendy Wing Engagement Wendings & Pendants for...

-71%
Shiko Detajet

FENASY varëse vathësh perlash natyrale të bardha të zeza, 2017 bizhuteri të reja të modës Perla natyrale me...

-40%
Shiko Detajet

YIKALAISI 925 Zinxhir Argjendi i Sterling Natyror i Ujërave të ëmbla Pearl varëse vathësh varëse bizhuteri ...

-80%
Shiko Detajet

Rrathë të punuar me dorë HAOHUPO Amber Rrathë bizhuteri Origjinale të Qëndrueshme Të rriturit Fëmijët Mami ...

-30%
Shiko Detajet

Video! Harmat e rruazave argjendi Sky 925 Sterling i përshtaten Rrathë dhe Bangles Kurrë mos ndryshoni ngjy...

-55%
Shiko Detajet

Amber Flea e Balltikut dhe Rrokullisje nga jakë me rrip lëkure të rregullueshëm për qen dhe mace - Testuar ...

-35%
Shiko Detajet

Rineta Fine 925 Sterling të Argjendta Për Formën e Zemrës së Grave Gruaja Blu Angazhimi Përvjetori Anillos ...

-46%
Shiko Detajet

Princesha Dijetare Jewelare Diana 2,74 ct Ovalë e Kremtuar Përvjetori Smerald

-55%
Shiko Detajet

Transporti Falas Rrathë Argjendë Argjendë 925 Argjendë Rrathë Argjendë Për Vajza Srebrna bransoletka pulsera

-20%
Shiko Detajet

Vathë të gjerdanit prej argjendi të modës 925 të reja të vendosura me dekorim të qartë me hark të kristaltë...

-95%
Shiko Detajet

HAIHUPO Gjerdan Natyror Amber për Fëmijët Foshnja Rozë kuarci Bizhuteri Ametisti Qershi Qershi Baltik Amber...

-30%
Shiko Detajet

UMCHO 6 * 6mm Gur i çmuar Nano Sky Blue Topaz 925 Sterling Necklaces Argjendi Pendants Angazhimi Gjerdan Da...

-45%
Shiko Detajet

Rrathë rrobash të foshnjës HAOHUPO Bizhuteri të bëra me dorë Origjinale rruaza barbare Ambar, rripa të gjel...

-30%
Shiko Detajet

UMCHO 1.20CT Vathë gur i çmuar Blue Topaz Blue Skyaz 925 Sterling Vathë Silver Qepje Designer Bizhuteri të ...

-45%
Shiko Detajet

Zonja të hollë 10-10,5 mm AAAA Zonja natyrale të ëmbla perlat 925 gjerdan argjendi të pastër dhe varëse / b...

-40%
Shiko Detajet

ZABRA origjinale 925 rrathë argjendi të cilësisë së mirë për gratë Bizhuteri Christian Virgin Mary Bizhuter...

-38%
Shiko Detajet

Unazë me ngjyrë të pastër prej 18k, Dizajn të modës, Moda inteligjente për Gratë e Zgjuara Fishekë të Bukur...

-49%
Shiko Detajet

Byzylyk dhëmbësh Amber për Foshnje (Konjak) - Bizhuteri e punuar me dorë - 2 Madhësi - Testuar Lab

-34%
Shiko Detajet

Dainashi 2018 Trendy Cross Quality me cilësi të lartë 925 vendos bizhuteri argjendi të vendosura me varëse,...

-92%
Shiko Detajet

Sinya 925 Sferling Silver Pearl Silver Wedding

-56%
Shiko Detajet

Vathë Stud 18k Artë Femra origjinale me lule delikate të pastër Dasma Vathë Hollow Design Dizajn i Hollësis...

-49%
Shiko Detajet