25% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1

PRODUKTE TË NGJASHME

Bizhuteri Vintage 5,25ct Ametist 925 Sterling Silver Simbal smeraldi Pritini Purple gur guri natyror Gratë ...

-30%
Shiko Detajet

TopGoods Beads Natyrore Gur i çmuar me gurë të gjelbër Afrikane bruz, të rrumbullakëta rruzare 6/8/10 mm Gu...

Shiko Detajet

Unaza e Argjendtë 100% e Pastër 925 Sterling Silver Silver Set Luksoze 2 Carat Zirconia Unaza e Dasma për G...

-20%
Shiko Detajet

ZHHIRY Për Gruan origjinale natyrale zjarri Opal Unazë 925 Sterling Argjend Rings Ngjyra Gur i çmuar i çmu...

-40%
Shiko Detajet

YIKALAISI 925 Zinxhir Argjendi i Sterling Natyror i Ujërave të ëmbla Pearl varëse vathësh varëse bizhuteri ...

-80%
Shiko Detajet

Jemmin Elegant Genuine 925 Sterling Silver Crystal Vathë Vathë Gratë e Bukura Bizhuteri Angazhim Dasma Dhur...

-90%
Shiko Detajet

BizhuteriPalace Oval 3.2ct Princesha Diana William Krijuar varëse safiri blu safiri 925 Sterling argjend i ...

-50%
Shiko Detajet

Rrathë marke luksoze 925 Sterling Silver Silver

-39%
Shiko Detajet

Koreja e Modës 925 Rruaza Argjendi të Argjendta Necklaces 925 Necklaces Sterling Argjendi dhe varëse, Kolon...

-30%
Shiko Detajet

TopGoods Beads Natyrore Gur i Gur i çmuar Rozonite Rozonite Stone Rozonat e Rrumbullakëta 6/8/10 mm 15 "Gur...

Shiko Detajet

BizhuteriPalace Cushion 3.1ct Vathë të Klipit Smerald të Krijuar të Gjelbër 100% Real 925 Sarmling Silver C...

-55%
Shiko Detajet

FENASY 18K perlat me perla argjendare bizhuteri & varëse për adhuruesit e festave te markave, varëse perlas...

-50%
Shiko Detajet

JEMMIN origjinal 925 Sterling Argjend i Qartë Zirconia Lidhje Zinxhiri Lidhje Zinxhiri Crystal varëse për G...

-94%
Shiko Detajet

[BLACK AWN] Vjeshtë Vintage Genuine 925 Sterling Engagement Vathë Hoop për Gratë me Bizhuteri Guri Zezë dhe...

-70%
Shiko Detajet

Dasma e markës së preferuar vathë me perla të ujërave të ëmbla, vathë perlash natyralë të bardhë për gra 92...

-40%
Shiko Detajet

2019 Shitje e Hotit Pave të Reja Vendosja e Shitjes Autentike 925 Trëndafila Sterling Kombinues me Finger F...

-21%
Shiko Detajet

Vathë kurvar FENASY, vathë perla natyrale të cilësisë së mirë, 925 vathë argjendi të pastër 2018, bizhuteri...

-45%
Shiko Detajet

Rruaza varëse të rrumbullakëta të vjetra Tibet Dzi varëse 30x10mm Paratë e modelit Hook me ngjyrë të kuqe r...

-15%
Shiko Detajet

ZHBORUINI 2019 Vendosëse bizhuterish perlash, rrobat e gjelbërta me perla natyrale të ujërave të ëmbla Drop...

-80%
Shiko Detajet

SA SILVERAGE 925 Gjerdan Ngjyrosje Silver Choker Pendants Për Gra Bizhuteri të Bukura Star Moon 925 Silver ...

-65%
Shiko Detajet

Ardhja e re e nxehtë e shitjes së modës me shkëlqim të kristalit lule 925, zonjat argjendi të pastër, vathë...

-55%
Shiko Detajet

OMHXZJ me shumicë gjeometrike, zodiak, burrë femër, modë kpop yll, 925 varëse argjendi e varur Charms PE54 ...

-80%
Shiko Detajet

ASHIQI gjerdan perlat e ujërave të ëmbla të vërteta natyrale dhe varëse 925 argjendi i pastër argjendi 9-10...

-30%
Shiko Detajet

925 Unaza të Lulëzuara Sterling Silver Rose për Gratë Stili i modës me cilësi të lartë të modës Dhurata Zon...

-40%
Shiko Detajet

Candy Color Shinning Full Crystal CZ Vathë Stud Ball Ball Double për Gratë 925 Bizhuteri Brincos Argjendtë ...

-51%
Shiko Detajet

Vathë me Moda të Reja 925 Veshmbathje me Ngjyra të Argjendta Gra me shumicë Veshmbathje Grash të holla me b...

-39%
Shiko Detajet

Effie Queen 40cm 45cm 50cm 925 Sferling karavidhe argjendi kapëse rregulluese e rregullueshme e zinxhirit t...

-40%
Shiko Detajet

Pastë argjendi etnik Thai Hand bërë Sterling 925 Argjendë Drop Drop Weaving Disc Vathë Vintage Veshmbathje ...

-52%
Shiko Detajet

Princesha Dijetare Jewelare Diana 2,74 ct Ovalë e Kremtuar Përvjetori Smerald

-55%
Shiko Detajet

Moonmory S925 varëse argjendi kryq dhe gjerdan për gra varëse luksoze kryqi me zinxhir për gratë Rusia Shit...

-40%
Shiko Detajet

Peshku i detit Moonmory Ocean Coral Life Charm Silver Silver 925 Sterling Silver Bead With Blue Zircon Enam...

-34%
Shiko Detajet

Nxehtë Shitje e Zezë Big Love Zemra Vathë varëse varëse 925 Sterling Silver Vintage Qepje prej palme varëse...

-30%
Shiko Detajet