48% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

UMCHO Infinity Përgjithmonë Dashuria Përvjetori Premtimi Banda e Dasmës Angazhimi Unaza e Nusërisë 925 Unaz...

-45%
Shiko Detajet

Rrathë qelibari të papërpunuar HAOHUPO të papërpunuara / gjerdan, rruaza qelibare natyrore të qelibarit nat...

-95%
Shiko Detajet

ASHIQI 925 Vathë të gjatë prej argjendi të gjelbërta për gra 7-8mm Bizhuteri Pearl natyrale të ujërave të ë...

-50%
Shiko Detajet

[BLACK AWN] Vjeshtë Vintage Genuine 925 Sterling Engagement Vathë Hoop për Gratë me Bizhuteri Guri Zezë dhe...

-70%
Shiko Detajet

2020 burra të rinj Moonso 925 Sterling Silver Unaza për bizhuteri gishtash R207

-5%
Shiko Detajet

UMCHO Green Nano Emerald Ring Ring Solid 925 Sterling Fashion Argjendë Vintage Maj Birthstone Unaza për Gra...

-42%
Shiko Detajet

Amber Flea e Balltikut dhe Rrokullisje nga jakë me rrip lëkure të rregullueshëm për qen dhe mace - Testuar ...

-35%
Shiko Detajet

Lotus Fun Real 925 Argjend i Sterling Argjendë Natyrore Krijuese E Bukura E punuar me dorë, Vathë të Vogël ...

-76%
Shiko Detajet

Bizhuteri vathë prej palë vathësh LACEY natyrore 925 vathë argjendi për gratë, vathë kurorë të zi perlash T...

-40%
Shiko Detajet

Rruaza varëse të rrumbullakëta të vjetra Tibet Dzi varëse 30x10mm Paratë e modelit Hook me ngjyrë të kuqe r...

-15%
Shiko Detajet

Forma Drop Klasike Iolite Natyrore e Bardhë e bardhë CZ Veshjet e Silve të Grave 44x21mm

-22%
Shiko Detajet

Vathë me Moda të Reja 925 Veshmbathje me Ngjyra të Argjendta Gra me shumicë Veshmbathje Grash të holla me b...

-39%
Shiko Detajet

Hongye Hot 100% Natyrore Pearl Rings 925 Sterling-argjend-argjend, Oblate 1.3CM Unaza e Ujërave të ëmbla Pe...

-55%
Shiko Detajet

Crystal austriake origjinale 925 Crystal Austri

-40%
Shiko Detajet

Rrathë origjinale 925 Argjendë Sterling Silver & Bangles For Women 8 Rrathë byzylyk Shape Chain Party Trend...

-45%
Shiko Detajet

Unazë Argjendi 35x26mm Classic Citrine të Artë të Bardhë CZ

Shiko Detajet

LicLiz Trekëndësh Unazë Argjendi 925 Sterling Silver V, Shirit unazë, Shiritat e rregullueshëm të Grave, Sh...

-40%
Shiko Detajet

ASHIQI 925 argjend i pastër argjendi varëse Real Multi Oriz, gjerdan perlash me ujëra të ëmbla natyrale për...

-35%
Shiko Detajet

CZCITY 925 Koleksion i Argjendtë Sterling Gjeometri Vathë me pika të lehta për Gratë Aksesorë të Dasmës Rom...

-15%
Shiko Detajet

Arritjet e reja 925 Unaza Argjendë Sterling Për Bizhuteri për Vajza Vajza Vajzat me Lule ari

-20%
Shiko Detajet

FENASY S925 Sterling Silver CZ Bizhuteri me perla ujore të ëmbla përcakton vathë me gjerdan Vathë Shell Për...

-90%
Shiko Detajet

Vintage Real Pure 925 Sterling Argjend Kubik Zirconia Hoop Vathë të Rrumbullakosura Vathë për Bizhuteri për...

-49%
Shiko Detajet

Vathë varëse byzylykësh varëse rrobash HENGSHENG Tre komplete me bizhuteri për Gratë Pearl Pearl / Vathë / ...

-52%
Shiko Detajet

BELAWANG Real 925 Sterling Silver Qershi Qershi Vathë Crystal CZ Pink smalt Vajza Daisy Flower Flower

-30%
Shiko Detajet

Lacey gjerdan gjelbërimi i ëmbël me perla ujore të ëmbla, gjerdan perla muiltlaye perlë e vjecare për femra...

-40%
Shiko Detajet

Shitje e nxehtë e modës Fyla Dizajn i bukur me lule të trëndafilave S925 Vathë prej argjendi të shkëlqyeshë...

-10%
Shiko Detajet

[BLACK AWN] Real 925 Sterling Silver Silver Engagement Rings Unaza Dasma e modës për Gratë Sterling Argjend...

-71%
Shiko Detajet

CZCITY Rainbow Luksoze Topaz vathë Topaz Stud 100% 925 Sterling Silver Moda Femra Veshje Veshjet me Shumicë

-42%
Shiko Detajet

2018 Dizajn i ri Big Dragonfly i Krijuar i Bardhë Sapphire Woman’s SheCrown Silver Pendant Silver 45x39mm

-43%
Shiko Detajet

Rënie të vathëve me perla të gjata, ujë të freskët bizhuteri vathë me perla natyrale të vërtetë pendientes ...

-40%
Shiko Detajet

Ardhja e re Gur i çmuar Big Gur i çmuar Spinel White CZ Veshjet e Argjendta të Grave 40x22mm

Shiko Detajet

Moonmory France Popular Popular 925 Sterling Silver Stone byzylyk për Gratë Pulseira Rrobë Doreza byzylyk D...

-35%
Shiko Detajet