MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Palë vathë UMCHO Natyrore Blue Blue Topaz Drop origjinale 100% argjend 925 Gur i çmuar elegant i rastësishë...

-73%
Shiko Detajet

ASHIQI Real Bangladel perlash me ujëra të ëmbla Natyrore, 925 rruaza argjendi, rrathë lidhëse zinxhirësh pë...

-40%
Shiko Detajet

BizhuteriPalace Kate Princesha Diana William 2.5ct Sapphire Blue varëse 925 Sterling Silver varëse martese ...

-50%
Shiko Detajet

Forma Drop Klasike Iolite Natyrore e Bardhë e bardhë CZ Veshjet e Silve të Grave 44x21mm

-22%
Shiko Detajet

Effie Queen 40cm 45cm 50cm 925 Sferling karavidhe argjendi kapëse rregulluese e rregullueshme e zinxhirit t...

-40%
Shiko Detajet

925 Necklaces Argjendi Sterling Butterfly Pendafila & Gjerka, Sterling Argjend i pastër Sterling 925 Ngjyra...

-35%
Shiko Detajet

925 argjendë argjendi 100% gjerdan perlash origjinale natyrale e ujërave të ëmbla Pearl Choker gjerdan buku...

-20%
Shiko Detajet

JEMMIN origjinal 925 Sterling Argjend i Qartë Zirconia Lidhje Zinxhiri Lidhje Zinxhiri Crystal varëse për G...

-94%
Shiko Detajet

18k gjerdan ari i ri Gërshetimi i zinxhirit të gjerë unisex Gratë për burra Vajza Vajza Partia Bizhuteri Da...

-49%
Shiko Detajet

Bizhuteri me perla të vërteta ujërave të ëmbla të vendosura gra, grupe perlash natyrale 925 bizhuteri argje...

Shiko Detajet

SA SILVERAGE Real 925 Vathë prej sysh argjendi të trëndafilit Rozë me ngjyrë të artë dhe bizhuteri të Rreth...

-47%
Shiko Detajet

Ardhja e re Gur i çmuar Big Gur i çmuar Spinel White CZ Veshjet e Argjendta të Grave 40x22mm

Shiko Detajet

FENASY Bohemian S925 Sterling Silver Pearl Bizhuteri Pearl bizhuteri Moda CZ Pendants Gjeometrike Për Dhura...

-50%
Shiko Detajet

Burra 925 gjerdan argjendi të pastër, model etnik model rrumbullakim gjerdan perlash, bizhuteri të veçantë ...

-20%
Shiko Detajet

HAOHUPO 9 Rrathë të Re Natyrore Amber për Gratë e Fëmijëve Fabrikë bruz Ametisti Strand Ballat Amber Beads ...

-30%
Shiko Detajet

YIKALAISI 925 Unaza argjendi Sterling për Unaza, për Gra, bizhuteri të reja, Pearl Ring

-80%
Shiko Detajet

Lotus Fun Real 925 Sterling Silver Silver Designer Handmade Jewell Fine Jewell Calla Lily Unaza Lulesh e rr...

-69%
Shiko Detajet

Bizhuteri e modës GW Big Promovimi i Qenit Arritja e Re 925 Sterling Silver boncuk DIY Përshtatet Rrathë Ev...

-5%
Shiko Detajet

CKK 925 Sterling Petals Silver of Rings Dashuria Për Gra Bizhuteri Origjinale e Modës Bëni Dhuratë Përvjetori

-20%
Shiko Detajet

ZHBORUINI Pearl Vathë Vathë Perla Për Gra Classic Audrey Hepburn Perla ujërave të ëmbla 925Starlingë Vathë ...

-80%
Shiko Detajet

Jemmin Cute Turtle Detit Shap AAA Blue Opal Unaza për Gra dhe Vajza 925 Unaza e Argjendtë Sterling, Partia ...

-92%
Shiko Detajet

zonjë 925 ankletë argjendi të pastër rastësisht modeli i kambanës Zinxhirë zinxhirë argjendi Vaji bizhuteri...

-20%
Shiko Detajet

zonjë 925 zinxhirë të pastër argjendi, dizajn i thjeshtë zinxhir rruaza rrumbullake, bizhuteri argjendi e g...

-20%
Shiko Detajet

Sinya 925 Sferling Silver Pearl Silver Wedding

-56%
Shiko Detajet

Vathë ASHIQI Real Natyrore të Ujërave të ëmbla Pearl Stud për gratë, Bardhë Pink Purple Purple 925 Argjend ...

-99%
Shiko Detajet

Zilë Romake Zilë Romake Unazë Dasma për Gratë Soild 925 Sterling Angli Angazhim Argjend Unaza Dhuratë Dashu...

-35%
Shiko Detajet

Dasma LACEY Natyrore Long Pearl Veshjet e grave, martesor, ujëra të ëmbla të bardha shumë të ëmbla 925, per...

-40%
Shiko Detajet

Unazë Hongye 2018 Real Natyrore të Ujërave të ëmbla Pearl Finger 9ings 925 Sterling Silver Evil of Eye Ring...

-36%
Shiko Detajet

Bizhuteri Thai Silver Silver 925 byzylyk Silver Sterling Personal Mashkull Personal Zinxhir Retro Fashion &...

-52%
Shiko Detajet

45x26mm New Arrival Big Oval i Gur i çmuar në Londër Blue Blue Topaz CZ Vathë të Argjendtë të pranishëm

Shiko Detajet

ZABRA 100% 990 Sterling Silver Silver Vintage punuar me dorë Tibet Buddhism Rope byzylyk Burra Gratë Gjasht...

-23%
Shiko Detajet

Sharm argjendi i zemrës me kurorë, cirk rozë dhe të pastër kub Fit Pandora Charms Byzylyk byzylyk 100% 925 ...

-30%
Shiko Detajet