MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Rrobat e Argjendta të Zeza BLACK AWN 5.1 Gram 100% Origjinale 925 Rreshtat Sterling Argjendi Rreshti i Anga...

-72%
Shiko Detajet

Luksoze UMCHO Krijuar Rreth Ovalë Rafshë Rrethi Virtual Real 925 Sterling Silver Wedding Band Rings, Për Gr...

-65%
Shiko Detajet

Vajza Mami Dashuria Përgjithmonë 100% 925 Gjerëse Ngjyrosje Argjendë Argjendë CZ Bizhuteri varëse me çifte ...

Shiko Detajet

CKK 925 Sterling Petals Silver of Rings Dashuria Për Gra Bizhuteri Origjinale e Modës Bëni Dhuratë Përvjetori

-20%
Shiko Detajet

Classic 5.3g 925 Sterling Silver Silver Square Spinel Trendy Angazhim Hoop Veshmbathje për Gra Bizhuteri të...

-76%
Shiko Detajet

JIASHUNTAI Retro 100% 925 Argjend i varur me gjerdan varëse guri të zezë Wolf Gurëkuqe Dhëmbë argjendi Thai...

-40%
Shiko Detajet

ZABRA 100% 990 Sterling Silver Silver Vintage punuar me dorë Tibet Buddhism Rope byzylyk Burra Gratë Gjasht...

-23%
Shiko Detajet

Nxehtë Shitje e Zezë Big Love Zemra Vathë varëse varëse 925 Sterling Silver Vintage Qepje prej palme varëse...

-30%
Shiko Detajet

Vathë me Moda të Reja 925 Veshmbathje me Ngjyra të Argjendta Gra me shumicë Veshmbathje Grash të holla me b...

-39%
Shiko Detajet

Transporti falas 925 unazë argjendi e pastër unazë e ekzagjeruar me onde argjendi me onde dhe burra dhe gra...

-19%
Shiko Detajet

Bizhuteri me shumicë të Modës 925 Vathë Sterling Argjendë Sterling Vathë tërheqëse për Grua, me cilësi të l...

-39%
Shiko Detajet

Arritja e re Jemmin Zboronia e Qartë plotësisht e pastër 925 Vathë prej argjendi të shkëlqyeshëm për gra bi...

-95%
Shiko Detajet

Moonmory S925 varëse argjendi kryq dhe gjerdan për gra varëse luksoze kryqi me zinxhir për gratë Rusia Shit...

-40%
Shiko Detajet

Dasma e modës gra byzylyk natyrale me perla ujëra të ëmbla, ngjyra multic 925 bizhuteri byzylyk argjendi i ...

-40%
Shiko Detajet

Bizhuteri Pearl FENNEY, 100% natyrale gjerdan varëse perla

-90%
Shiko Detajet

Rrathë fije floku me perla perla për gra me shkëlqim të lartë perla ujore të ëmbla natyrale 9-10 mm shitje ...

-48%
Shiko Detajet

Gaforre dasme guri natyrore gur i çmuar 925 argjendi i pastër Platinum gra të veshura me fije fisnike të bu...

-35%
Shiko Detajet

Fres Dërgesë e thjeshtë 925 Sterling Silver Finger Rings Peshku Argjendë Për Gra Bizhuteri

-53%
Shiko Detajet

925 Dashamirët e Argjendtë Sterling Unisex Dasma Gratë për burra Angazhim i hollë për Partyiftet Parti Roma...

-90%
Shiko Detajet

Rrathë qelqi HAOHUPO Amber për dhurata të bëra për bebe të bëra për fëmijë

-30%
Shiko Detajet

ZHBORUINI gjerdan me perla të mëdha 3 ngjyrash bizhuteri perlash me cilësi të lartë, varëse perlash natyral...

-40%
Shiko Detajet

ASHIQI origjinale 12-13mm Button rrathë perlash me ujëra të ëmbla Natyrore me perla natyrale të zezë barok ...

-70%
Shiko Detajet

ZHBORUINI 2019 Bizhuteri Pearl përcakton, Ujëra të ëmbël Natyrore Pearl 925 Sterling Veshmbathje me Lule Ar...

-49%
Shiko Detajet

925 Vathë Sterling Silver Silver për Gratë 2017 Bizhuteri e Re me Lule të bardha Rose

-90%
Shiko Detajet

Pako bizhuteri Hongye Pearl për Gratë Ujëra të ëmbël Natyrore me Perla të Banjës me Rrafsh Flokë 925 Sterli...

-45%
Shiko Detajet

Certifikatë Certifikate të furnizimit me gjerdan natyror qelibar HAOHUPO origjinalitet Origjinale origjinal...

-30%
Shiko Detajet

HAIHUPO Gjerdan Natyror Amber për Fëmijët Foshnja Rozë kuarci Bizhuteri Ametisti Qershi Qershi Baltik Amber...

-30%
Shiko Detajet

Two Lions Fiery Howling Silhouette 925 byzylyk argjendi Lidhje kafshësh Zinxhir Vintage Punk Rock Gothic St...

-3%
Shiko Detajet

Unaza UMCHO Real Pure 925 Sterling Silver For Women Infinity Përgjithmonë Dashuria Përvjetori Unaza e Premt...

-73%
Shiko Detajet

Rrathë origjinale 925 Argjendë Sterling Silver & Bangles For Women 8 Rrathë byzylyk Shape Chain Party Trend...

-45%
Shiko Detajet

Vathë me perla të ujërave të ëmbla të vërteta për gratë, vathë me perla argjendi 925 të pastra, të shkëlqye...

-40%
Shiko Detajet

FENASY Natyrore e ëmbël ujërave të ëmbla Double Pearl Ring për gratë, bohemia Deklarata e Modës Koktej S925...

-74%
Shiko Detajet