19% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Bizhuteri origjinale me gjellë perlë ujërave të ëmbla bizhuteri varëse, qafore të vërteta perla martese për...

-40%
Shiko Detajet

TIGRADE 4mm E zezë 925 Argjendë Sterling Celtic Nyjë Gratë Gratë e Përjetshme Angazhimi i Dasmës Banda e Mo...

-30%
Shiko Detajet

FENASY Vathë me perla natyrale Pearl bizhuteri perla për gra Stili rastësor 2017 Bizhuteri Pearl Charm Vath...

-83%
Shiko Detajet

Princesha Dijetare Jewelare Diana 2,74 ct Ovalë e Kremtuar Përvjetori Smerald

-55%
Shiko Detajet

Rrathë perlash ASHIQI natyral të ujërave të ëmbël me perla barok & Bangles For Women 925 bizhuteri rrathë a...

-56%
Shiko Detajet

Moda 925 Vathë argjendi i pastër për Gratë White Moonstone Opal Hollow Kore Vathë Stud Vathë Bizhuteri oorb...

-6%
Shiko Detajet

ASHIQI Real gra gjerdan perlash me ujëra të ëmbla natyrale 925 argjendte yje argjendi të varur me bizhuteri...

-40%
Shiko Detajet

[BLACK AWN] Vathë origjinale 925 Sterling Argjendë Gurë Kristali për Gra dhe Bizhuteri Guri Bardhë Tij Bijo...

-70%
Shiko Detajet

Byzylyk Amber Baltik për të Rritur - Paketë e thjeshtë - Autentike e Testuar nga Lab - 2 Madhësi - 10 Ngjyra

-34%
Shiko Detajet

zonjë 925 unazë argjendi të pastër, dizajn special, Dragonfly, unaza argjendi grua, bizhuteri popullore arg...

-20%
Shiko Detajet

Bukuri Lule AAAA Byzylyk Natyror i Ujërave të ëmbla Byzylyk Për Dhurata për Gra, 2019 New White Pink Pink P...

-90%
Shiko Detajet

Necklace e Personalizuar Emri Ruse 925, Ngjyra e varëse argjendi e varur, Dhuratë për ditëlindjen e një xhe...

-40%
Shiko Detajet

YIKALAISI 925 Sterling Silver Pearl Ngjyra Pearl bizhuteri Moda Për Gra 6-7 mm Pearl 3 Ngjyra

-57%
Shiko Detajet

Sapphire Luksoze Blue UMCHO 6 * 8mm Princesha Diana Rings Origjinale 925 Unazat e Argjendit Sterling për An...

-45%
Shiko Detajet

TopGoods Rruaza të rrumbullakëta të rrumbullakta natyrale të errëta të rrumbullakëta AAA të rrumbullakëta p...

Shiko Detajet

Bizhuteri vathë prej palë vathësh LACEY natyrore 925 vathë argjendi për gratë, vathë kurorë të zi perlash T...

-40%
Shiko Detajet

JJX 5-6mm gjerdan i vogël perlash perlë natyrale, ujërave të ëmbla të kultivuara për vajza

-6%
Shiko Detajet

Moda 925 Vathë me Sterling të Argjendtë me Lule të gjata Vathë prej palme kasolle Bizhuteri Pendientes Muje...

-30%
Shiko Detajet

925 Vathë Sterling Argjendë Drop 2017 Dizajni i Modës Nxehtë për Gratë Elegant Zonja Fine Artikuj Vizatore ...

-90%
Shiko Detajet

Natyrore 101beads Ujë të freskët Pearl 4mm rruaza Aksesorë aliazh Rrezat e lutjes Rosary Islam musliman Tas...

-15%
Shiko Detajet

Unazat LAMOON Angazhimi për Gratë Rozë Rose 100% Natyrore Pink Pink Romant Rose Quartz 925 Sterling Silver ...

-30%
Shiko Detajet

925 Necklaces Argjendi Sterling Butterfly Pendafila & Gjerka, Sterling Argjend i pastër Sterling 925 Ngjyra...

-35%
Shiko Detajet

Byzylyk argjendi Sinya 925 i pastër për gratë me perla të ujërave të ëmbla AAA më të mira për dhuratën e fe...

-44%
Shiko Detajet

Vathë të vërtetë natyralë me perla të dyfishta 925, argjendi të pastër, vathë perla të zeza me ujë të ëmbël...

-40%
Shiko Detajet

Ardhja e re e modës 925 argjendi e argjendtë

-37%
Shiko Detajet

UMCHO 1.20CT Vathë gur i çmuar Blue Topaz Blue Skyaz 925 Sterling Vathë Silver Qepje Designer Bizhuteri të ...

-45%
Shiko Detajet

Ardhja e re e nxehtë e shitjes së modës me shkëlqim CZ zircon 925 zonjat e argjendit të pastër, unaza gisht...

-55%
Shiko Detajet

Unaza UMCHO Real Pure 925 Sterling Silver For Women Infinity Përgjithmonë Dashuria Përvjetori Unaza e Premt...

-73%
Shiko Detajet

Zonja të hollë 10-10,5 mm AAAA Zonja natyrale të ëmbla perlat 925 gjerdan argjendi të pastër dhe varëse / b...

-40%
Shiko Detajet

Deluxe 17.5g Big Gur i çmuar me gurë të çmuar, 22x18mm Turmalinë rozë, Vathë të Argjendtë Cz të Bardhë 40x20mm

-22%
Shiko Detajet

Garnetë natyrale në raundin 8mm * 8mm, ngjyra të ndritshme dhe zjarri, dizajni vathë, dhuratë përvjetori pë...

-18%
Shiko Detajet

YIKALAISI 925 bizhuteri argjendi bizhuteri argjendi Perlat vathë Perla Për Gratë Uji Drop Uji i ëmbël Pearl...

-52%
Shiko Detajet