MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Unaza UMCHO Real S925 Sterling Silver for Women Blue Topaz Ring Gemstone Aquamarine Jastëk Angazhim Romanti...

-67%
Shiko Detajet

Moda 925 Vathë me Sterling të Argjendtë me Lule të gjata Vathë prej palme kasolle Bizhuteri Pendientes Muje...

-30%
Shiko Detajet

ASHIQI Real gra gjerdan perlash me ujëra të ëmbla natyrale 925 argjendte yje argjendi të varur me bizhuteri...

-40%
Shiko Detajet

925 gjerdan kafeje mente argjendi dhe varëse për gra Vajza bukuroshe për festa dhurata Sterling-argjend-biz...

-40%
Shiko Detajet

Flyleaf 925 Sterling Silver Vintage dredha-dredha Formë Lotus Lule unaza për Gratë Zonja Stili Kinez Zonja ...

-40%
Shiko Detajet

Rrathë gjelbërim i papërpunuar nga qelbja Baltik / byzylyk për fëmijë (Qershi i papërpunuar - i papërzier) ...

-34%
Shiko Detajet

ZHBORUINI Necklace Fine Pearl 925 Bizhuteri Pearl Argjendë Sterling Argjendë Natyrore Natyrore e Ujërave të...

-80%
Shiko Detajet

I & Zuan 925 vathë argjendi të pastër argjendi për gra 7.6CT trëndafil natyral trëndafili me trëndafil të k...

-45%
Shiko Detajet

Moonmory S925 varëse argjendi kryq dhe gjerdan për gra varëse luksoze kryqi me zinxhir për gratë Rusia Shit...

-40%
Shiko Detajet

UMCHO Oval 8 * 10mm Gur i çmuar Nano Emerald varëse 925 gjerdan argjendi i shkëlqyeshëm për gratë Dhuratë D...

-40%
Shiko Detajet

Rrobat e Argjendta të Zeza BLACK AWN 5.1 Gram 100% Origjinale 925 Rreshtat Sterling Argjendi Rreshti i Anga...

-72%
Shiko Detajet

Unaza e Zezë Thai Thai punuar me dorë Silver Unaza 100% 925 Sterling Argjendë për burra Bizhuteri Veshje Pu...

-5%
Shiko Detajet

BizhuteriPalace Princesha Diana William Kate Middleton 1,5 kthesë e Krijuar Sapphire Blue Vathë të Pastër 9...

-50%
Shiko Detajet

Sapphire Luksoze Blue UMCHO 6 * 8mm Princesha Diana Rings Origjinale 925 Unazat e Argjendit Sterling për An...

-45%
Shiko Detajet

Effie Queen 40cm 45cm 50cm 925 Sferling karavidhe argjendi kapëse rregulluese e rregullueshme e zinxhirit t...

-40%
Shiko Detajet

2018 Moda në formën e zemrës Ametisti varëse 18K gjerdan ari Gratë Gratë Partia e dasmës Dhurata Dhurata bi...

-66%
Shiko Detajet

HAOHUPO 9 Rrathë të Re Natyrore Amber për Gratë e Fëmijëve Fabrikë bruz Ametisti Strand Ballat Amber Beads ...

-30%
Shiko Detajet

10 copë Rendetë kuarc Obsidian të Zemrës së Rozë

-19%
Shiko Detajet

Mbulesë gjerdanësh / rrathë për fëmijë (Butterscotch) - 3 madhësi - Gur natyral Diy Beads gjerdan-punuar me...

-34%
Shiko Detajet

Markë luksoze E re 925 byzylykë hijeshi argjendi Moda Natyrore Natyrore e Ujërave të ëmbla Perla Byzylyk Gr...

-48%
Shiko Detajet

Necklace e Personalizuar Emri Ruse 925, Ngjyra e varëse argjendi e varur, Dhuratë për ditëlindjen e një xhe...

-40%
Shiko Detajet

Raundi i krijuar me rrathë të bardhë zjarri Opal 7mm 925 Sterling Vathë prej argjendi Femra Vathë Stud Vëme...

-49%
Shiko Detajet

Ardhja e re e nxehtë e shitjes së modës me shkëlqim të kristalit lule 925, zonjat argjendi të pastër, vathë...

-55%
Shiko Detajet

Bizhuteri origjinale me gjellë perlë ujërave të ëmbla bizhuteri varëse, qafore të vërteta perla martese për...

-40%
Shiko Detajet

BizhuteriPalace Oval 3.2ct Princesha Diana William Krijuar varëse safiri blu safiri 925 Sterling argjend i ...

-50%
Shiko Detajet

Vathë me perla ujërave të ëmbla, vathë e vërtetë e madhe natyrale e bukur, perla e mrekullueshme, 925 bizhu...

-40%
Shiko Detajet

Jemmin Cute Turtle Detit Shap AAA Blue Opal Unaza për Gra dhe Vajza 925 Unaza e Argjendtë Sterling, Partia ...

-92%
Shiko Detajet

ZHBORUINI Pearl Vathë Vathë Perla Për Gra Classic Audrey Hepburn Perla ujërave të ëmbla 925Starlingë Vathë ...

-80%
Shiko Detajet

Unazat LAMOON Angazhimi për Gratë Rozë Rose 100% Natyrore Pink Pink Romant Rose Quartz 925 Sterling Silver ...

-30%
Shiko Detajet

BizhuteriPalace Moda Natyrore e Zezë Spinel Dashuria Zemra Pendants Për Gratë e Qetë 925 Stil i Argjendtë v...

-61%
Shiko Detajet

Uji SheCrown Drop 18x13mm Zjarri Ylberi Mystic Topaz White CZ Dhuratë për Zonja Argjendë Zonja 35x13mm

-22%
Shiko Detajet

SANTUZZA Unaza e Argjendtë për Gratë 925 Sterling Argjendë Ari Ngjyrë Lule Nurshëm Kubik Zirconia Unazë Par...

-48%
Shiko Detajet