5% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2

PRODUKTE TË NGJASHME

Kristal AB me cilësi të lartë Super të ndritshme ss2-ss50 jo të nxehtë të rregulluar me rimestër të thonjve...

-28%
Shiko Detajet

Vajza dhe mace për gjilpërë Vendosni dekor në shtëpi Modelet e bërjes së gjilpërave të kryqëzuara me kryqëz...

-47%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë të lirë 10g 2yards / lot ngjyrosura të përziera Marabou Feather Boas për Dekorim

Shiko Detajet

I RI!! Vazo Vjollcë (2) Kryq e Thurur me Kryq 11CT 14CT Lule Kryq Stitch Lule Kryq Stitch Kits për Qepura n...

-40%
Shiko Detajet

QITAI Prerje Vijash Rrip Metalurgji Benevolence Sheshi Kornizë Formë Delikate Prerëse Pretty Letër Material...

-30%
Shiko Detajet

Hot shitet 100Sets 8X7MM Antik bakri Round Flikes Spikes Metal Mbërthecka Thika kthjellimi Cone kon Artizan...

-20%
Shiko Detajet

Fije prej lesh kashmiri me cilësi të lartë 5 * 50g thurje të fijeve të përziera dhe fije gërshetimi

-33%
Shiko Detajet

1Pjesa me dantella të Bardhë të Fildishtë Zbatues dekorues të qepjes me lule, Qafë jakë Trim Dantel pëlhure...

Shiko Detajet

1 copë 37 * 40cm Qafë e zezë e qëndisur e Zezë Organza Qafore Qafa, Venezë, Aplikacione Parash Qepash, Qepj...

-8%
Shiko Detajet

FENGRISE Dekorimi i Tabelës së Dasma 15cm 25 Yardë Glitter Shimmering Tulle pëlhurë Tulle Roll dekor Tulle ...

-9%
Shiko Detajet

Lule rregullimin e diamantit 5D DIY Lule pikture Lule Kryq Stitch qëndisje diamanti mozaik diamante ngjitës...

-40%
Shiko Detajet

Pëlhura poliestër Saten Smooth Soft Me shkëlqim të ndritshëm 3 Metër Gjatësi për Pjesë për Veshjet e Veshje...

Shiko Detajet

10Meter / Lot 15CM Shirita prej dantelle me materiale dantelle Shirita per ngjitjen e rrobave te qepura Diy...

-26%
Shiko Detajet

AAAA + Cilësi Blu Zirkon DMC HotFix Rhinestones ss6 ss10 ss16 ss20 ss30 Hekuri Në Flatback Rhinestones të F...

-77%
Shiko Detajet

Dekorim i thonjve me cilësi më të lartë SS20 (4.8-5.0mm) 1440 copë kristal AB i praruar argjendi Flatback 3...

-15%
Shiko Detajet

YANRUO 2058HF Aquamarine AB Iron Hot Crystal Fix On On Rhinestones ngjitës për kristale ngjitës Baza qelqi ...

-30%
Shiko Detajet

Transporti falas 2PCS arna rhinestone, kristal aplikacione rhinestone brez për fustanet e nusërisë së fusta...

-9%
Shiko Detajet

Pincë prerëse diagonale prej çeliku inox, bizhuteri të zeza DIY që bëjnë vegla dore 11 cm (4 3/8 "), 1 copë...

-22%
Shiko Detajet

7 copë 35g Mbulesë natyrale të leshit të gjilpërës Fibër prej leshi të butë për projekte të qepjes së kafshëve

-30%
Shiko Detajet

12 ngjyrosje të llojllojshme të shumllojshme fije makine poliestër qëndisje 1000m / mini-mbretër spools

-5%
Shiko Detajet

Transporti FALAS çeliku spk-3 makinë me sipërfaqe të pllakave të shtypur rrotull shtypës këmbësh kompjuter ...

-21%
Shiko Detajet

Punime gjilpërash, Qepje me shirita DIY shirita vendos për kutinë e qëndisjes, lule blu e duan shiritin me ...

-50%
Shiko Detajet

Densitet i lartë SS6 2mm SS8 2.5mm SS10 2.8mm SS12 3mm SS16 4mm zinxhir kristal i pastër rhinestone kthesë ...

-30%
Shiko Detajet

Kafshë shumëngjyrësh 5D Diamond Pikturë të Plota të Rrumbullakëta me Rilindëse të Plota të qëndisura të ngj...

-23%
Shiko Detajet