40% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3

PRODUKTE TË NGJASHME

OPHIR PRO 0.3mm Këpucë ajri me furçë ajri me kompresor ajri për lapsa për ngjyrosjen e thonjve dhe ngjyrat ...

-15%
Shiko Detajet

UR SUGAR 30ml Xhel Crystal Polifonik, Thonjsh Franceze, Ndërtim i shpejtë Xhel UV, Këshilla Akrilike, Zgjat...

-25%
Shiko Detajet

NICOLE DIARE Cat Eye Plate magnetike e trashë e fortë për xhel UV mjet manikyr për thonjtë

-25%
Shiko Detajet

BORN PRETTY Stainless Steel Stainless Rainbow Tweezer gozhdë Cuticle Pusher Nipper Clipper Scissor Scairor ...

-25%
Shiko Detajet

Michael Bigger Dancer New Stamping kit për thonjtë e thonjve Shembull Image Plate 6cm Vegla Manikyr Stencil

-15%
Shiko Detajet

3 copë Set ibdgel 15ml Gozhdë Xhel Nails Ngjyra Baza polake dhe Top Veshje Vernis UV LED Xhel LED Lustër me...

-28%
Shiko Detajet

Mbërthejnë mjetet e mbështjelljes së thonjve me fibra për mbrojtësin e thonjve mëndafshi ngjitës 3 * 100cm ...

-29%
Shiko Detajet

1000pc / Pack Size Size (ss3 ss4 ss5 ss6 ss8 ss10 ss12 ss16) Crystal Glass Glass Hotfix i pastër për thonjtë

Shiko Detajet

Fengshangmei Gozhdë Matte Polonike Top Pallto Matt Finish Gel Xhel me zgjatje të gjata Led UV Matte 15ml

-50%
Shiko Detajet

Dizajn Profesional Arti i Thonjve Sable Brushing Paint Brush Gradient Gradient Change Color Ngjyra Kozmike ...

-20%
Shiko Detajet

Manikyr furçë për dizajnin e thonjve të nxehtë të purpurtë për thonjtë

-27%
Shiko Detajet

ss3, ss6, ss8, s10, ss16, ss20, ss30, ss34, ss40, ss50 Crystal AB Ngjyra DMC Hekuri Në rregullimin e nxehtë...

-49%
Shiko Detajet

Lily angel 2Pcs / set Pallto me cilësi më të mirë dhe shtresa bazë 7.3ML Qetë e qëndrueshme për thonjtë Man...

Shiko Detajet

3 copë Vegël gozhdë çeliku inox lopatë Cuticle Nipper Lugë Pusher Remover Cutter Cutter gozhdë manikyr

-31%
Shiko Detajet

Mbajtëse stilolapsi mbajtëse për furçat e thonjve Mjete qëndrimi Mjete akrilike UV Xhel Dekorimi Rimestone ...

-31%
Shiko Detajet

52W Dual Light UV LED Lampa e gozhdë Llambë Ndjesi automatike Manikyr tharëse thonjsh Vegël për shërimin e ...

-36%
Shiko Detajet

30g UV xhel me zgjatje UV për ndërtues për këshilla të thonjve Artikuj Manikyr xhel për zgjatje Thith Off U...

Shiko Detajet

Arritja e Re 1pc Thith Off UV LED Elektrike me Bojë të Bardhë Fildishtë Lustër Polonike 10ml

-25%
Shiko Detajet

1440PC SS6 2mm Crystal Blue / LT.Sapphire Jo Hotfix Flatback Rhinestones Nails Rhinestoens për Thonjtë Gurë...

Shiko Detajet

2 copë Set Kit IBDGEL Xhel Nail

-28%
Shiko Detajet

Mtssii 1 fletë metalike me aliazh ari Argjendur 3D ngjitëse të thonjve Lulja e lulëzuar DIY ngjitëse të art...

-22%
Shiko Detajet

MIZHSE UV Xhel Nail Polonike Ndërtim Polonik Gishtash Zgjatje Akrilik Nelesh Akrilik Polifolik Crystal Për ...

-49%
Shiko Detajet

ZKO 1pc Stainless Steel 2 Way Multifunksionale gozhdë Arti Lugë Lulëkuqe Pusher Remover Groove Lëkura e Vje...

-30%
Shiko Detajet

Xhel ibdgel 12 copë Laquer Colorful Soak Off UV Ujë Polonisht (10Colors + 1Top + 1Bazë) Kina Thonjtë Furniz...

-28%
Shiko Detajet