40% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3

PRODUKTE TË NGJASHME

Tharëse kabllo USB tharëse thonjsh RS NAIL 6W UV Kabllo USB për dhurata abetare për përdorimin e shtëpisë s...

-25%
Shiko Detajet

Këshilla për thonjtë 600 copë thonjsh natyralë akrilikë të rremë artificiale për thonjtë e këmbëve

Shiko Detajet

Monja 3Pcs / Set Nail Art Rhinestone Painting Flat Painting Flush Set Acrylic Polish UV Extension Builder E...

-30%
Shiko Detajet

5Pcs / Set Pro Nail Drill Brush Electric 3/32 '' Files e Makinës Nail Art Drill Bit Pastrimi i Aksesorëve t...

-30%
Shiko Detajet

Makinë pedikyr për thonjtë elektrikë të thonjve Set 35000 rpm Pajisjet e artit të thonjve pajisje shtesë St...

-40%
Shiko Detajet

5Pcs / Set UV Xhel Këshilla për thonjtë e prishjes së thonjve Silikoni për thithjen e kapakut Manikyr të ri...

-32%
Shiko Detajet

Stërvitja e thonjve profesional të karabit 3/32 '' Bit Fine 3 Madhësi kube Rreth Top Fajlli elektrik të tho...

Shiko Detajet

Shitje me shumicë 6 copë xhel Velvet Matte ibdgel (1 Pallto bazë + 5 Ngjyra) UV Thonjtë UV Thonjsh Polakë G...

-28%
Shiko Detajet

2058NoHF SS3-SS50 Të gjitha madhësive 3D Nail Arte Dekore Costura AB dhe Crystal Strass Crystal Strip Strat...

-15%
Shiko Detajet

TCT-017 Laser Color (Holographic) Formë flutur dhe 12 lloje ngjyre shkëlqim për artin e thonjve, xhelin e t...

Shiko Detajet

Elite99 Kameleon Xhel Eye Eye për gozhdë 3D Lustrime me xhel magnetik për ngjyrosje 24 ngjyra Ngjyra xhel m...

-25%
Shiko Detajet

Furça e thonjve BQAN Crystal Shitje me pakicë Rhinestone Dizajn Arti Pure Kolinsky Brush Akrilik Nishani 10 #

-20%
Shiko Detajet

Vegla profesionale profesionale të thonjve Metal Veglat Cuticle Nipper Cutter Clipper Edge Cutter Manikyr p...

Shiko Detajet

CoKEKOU Goja e Thonjve të Ri Polonik Thith UV Top Ujë Parfumesh + Lëmë baze për shtresa të sipërme Polonish...

Shiko Detajet

WAKEFULNESS Mountains Model Round Nail Art Stencil Hënë Yll Zemra Zemra Image Nail Stampimi Pllaka Manikyr ...

-25%
Shiko Detajet

Forma Bullet - Fine - Qeramike e Bardhë - (6400601) - Qepje thonjsh qeramike WILSON Bit & Bursa e dhëmbëve ...

Shiko Detajet

Copa flakë - ari - i trashë (1140132) - Bit stërvitjeje e thonjve Wilson Carbide

Shiko Detajet

Manikyr për thithjen e thonjve të thonjve Trupi i rrumbullakët i lëkurës së vdekur Zgjedhja e thithkave në ...

-20%
Shiko Detajet

Llambë tharëse 9W UV 18 ngjyra pluhur akrilik dhe 6 ngjyra pluhur shkëlqimi të thonjve, Kutitë e artit të t...

-21%
Shiko Detajet

9kinds për të zgjedhur Nail me cilësi të lartë 2018 Nail Carbide Product and Electric Dental Lab Cutter Ele...

-19%
Shiko Detajet

Vegla Arti Brush Art 22

Shiko Detajet

Qelizë çeliku inox Mbartës i dyfishtë Gishti i Vdekur Lëkura e Pushuar e Thonjve Kutia e Pusherit Manikyr p...

-44%
Shiko Detajet

Furça me ngjyra pluhuri të thonjve 1Pc furçë akrilike dhe UV gozhdë pluhur për thonjtë e thonjve Artikulli ...

-42%
Shiko Detajet

1Pcs 6.5 * 12.5cm Pllaka për Vulosjen e Thonjve ZJOY DIY Modelet e Artit të Thonjve Stampat e Arteve të Tho...

-35%
Shiko Detajet